Expertiz Yaptırdığım Aracın Tavanı Boyalı Çıktı, Satıcı Exper Parasını Vermedi

@yunusaktas91 eğer servisten fiyat almadan sadece amortisör bozulmak üzere diye aracı almadıysanız gerçekten aracı kaçırmışsınız demek isteyecektim, u led farın teki serviste 6-7 bin ama aynı golf 7 nin amortisörü 400-500 civarında, arabayı öven galerici sanki boşuna övmemiş gibi görünüyor.

Geçmiş olsun hocam benim de başıma gelmişti buna benzer olay adam parayı vermeyince aracı site otoparkına cektirip kapıyı kapttırmıştım parayı verene kadar .nasıl becerdiyse arabayı kaçırmış diğer tarafta hesaplaşacaz artık. Rumeli oto aksesuarın google yorumlarına tek yıldızı bastım müsait zamanda yaşadığınız olayı sizde uygun görürseniz arkadaşımın başından geçmiş gibi yazmayı düşünüyorum @strayder

Onca araba aldım sattım eksperde peşin ödeme olayını ilk defa duydum. Satıcının dediği gibi değilse çeker gidersin gerisini o düşünsün. Eksperde parasını almadan bırakmaz aracı oldu bitti.

Onca araba aldım sattım eksperde peşin ödeme olayını ilk defa duydum. Satıcının dediği gibi değilse çeker gidersin gerisini o düşünsün. Eksperde parasını almadan bırakmaz aracı oldu bitti.
Yıllardır bu şekilde işler bu süreç yeni olan bir şey değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Normal sartlarda kimsenin bir baskasinin aracini rehin alma hakki olmadigi icin her sey karsilikli saygiya ve anlasmaya bagli oluyor. Benim de bildigim eksper firmalari ucreti pesin aliyor, mantiken iki kisi arasindaki ticaret onlari baglamaz. Keske herkes durust sekilde ticaretini yapsa da boyle siddet gerektiren yontemlere ihtiyac kalmasa. Allah herkesin gonlune gore versin...

Geçmiş olsun hocam benim de başıma gelmişti buna benzer olay adam parayı vermeyince aracı site otoparkına cektirip kapıyı kapttırmıştım parayı verene kadar .nasıl becerdiyse arabayı kaçırmış diğer tarafta hesaplaşacaz artık. Rumeli oto aksesuarın google yorumlarına tek yıldızı bastım müsait zamanda yaşadığınız olayı sizde uygun görürseniz arkadaşımın başından geçmiş gibi yazmayı düşünüyorum @strayder
Teşekkür ederim hocam. Yani benim yaptıracağım hiçbir yaptırım yoktu o an açıkçası. Ne anlatsam boş adama çünkü experde çıkmasına rağmen adam hala tavanın boyalı olmadığını iddia ediyor. O yüzden bu adama ne gibi bir şey anlatabilirsin ki? Ben de diğer tarafa bıraktım işte. Rumeli oto aksesuarın bir suçu yokmuş galericiyle görüştüm. Mahallede sahibinin arkadaşıymış. Ama galericinin de bu işten haberi yokmuş. Zaten yazınca böyle böyle bir durum oldu diye anında dönüş yaptı ve ilanı düzenledi. Tabi ki yazabilirsin.

Hocam gittiğimiz kurumsal bir yerde aşağıda arkadaşın dediği gibi karşılıklı anlaşmayla veriyorsun parayı. Adamlar expere başlamadan ücretin ödenmesini istiyor. Yani ister alıcı versin ister satıcı onları bağlayan bir durum yok o kısımda. Ben de bir kaç kez alım satım yaptım hep bu şekilde oldu. Karşındaki insanın ne olduğunu bilemiyorsun.

Normal sartlarda kimsenin bir baskasinin aracini rehin alma hakki olmadigi icin her sey karsilikli saygiya ve anlasmaya bagli oluyor. Benim de bildigim eksper firmalari ucreti pesin aliyor, mantiken iki kisi arasindaki ticaret onlari baglamaz. Keske herkes durust sekilde ticaretini yapsa da boyle siddet gerektiren yontemlere ihtiyac kalmasa. Allah herkesin gonlune gore versin...
Amin...

Arkadaşlar ilanı yenilemişler bilginiz olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-masrafsiz-dizel-otomatik-golf-arayanlara-satiliktir-777427875/detay

Sarı siteye ve diğerlerine exper raporu garantili ilanlar gelmeli herkes kafasına göre ilan yükleyememeli. 

@Mustafaun ekspertizciler de standart aynı olsa,  kılı kırk yarsalar olur. 

sarı siteyede ayar gelmeli alana-satana-fiyata

Geri
Üst Alt