ACC Taktirmak yada Taktirmamak

Güncelleme:

Mesafe Uyarısı - 2 Araç arasında ünlem" bu işaret en az bir kere çıktı gördüm.

Front Assist çalışıyor. Çalışması için öndeki araçlara yaklaşma hızın yüksek olması gerekiyor. Önce ekranda Uyarı, Sonra sesli şekilde frene bas uyarısı ve devamında kendi kendine 30 km/saat e kadar fren yapıyor (araç manuel olduğu için).

Medya Ünitesi 824C olarak değişmesine rağmen medya ekranında "Sürüş Programı " seçimi aktif olmadı. Bunu Ender de tekrar kontrol ettireceğim.

ACC yokuş yukarı ve 60 - 70 km/saat gibi düşük hızlarda sürekli gaza basıyor-çekiyor, dalgalanma halinde. Bu devam ediyor.

MODE olan tuş takımını hala değiştiremedi Ender, onu bekliyorum.

@calik Hocam siz hala ACC ile mi uğraşıyorsunuz? Bu kadar uzun sürmesine üzüldüm sizin adınıza

Evet maalesef hatalı tuş takımını değiştirmek için 1,5 aydır Ender i bekliyorum. Hala umut yok :(.

Bakalım artık.

@calik Mode olan tuş takımı zor bulunur, ama eksikliğide çok önemli değil, Acc varken hız limitleyici kullanmak gerekmiyor hiç, bence ona çok takılmayın derim.

Sürüş mode'ları derken, eco normal sport diyorsanız acc altındaki o kodlama ile gelir, bence kodlama eksiktir, kablonuz varsa yapalım 2dk da.

VCDS kablom var sadece. Onunla olur ise yarın iş yerinden alırım müsait olursanız akşam yapabiliriz.

arkadaşlar aracım 2013 golf 7 higline acc taktırmak istiyorum bu abs pompasına kare sensör uyarmı ?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-02-28 at 11.20.12.jpeg
    WhatsApp Image 2022-02-28 at 11.20.12.jpeg
    114.5 KB · Görüntüleme: 38
@mardan1978 H04 Radar @İlker34 de var diye biliyorum :)
Çalışacak Kare Radar H04 , en iyisimi derken başka şansınız yok ki zaten :D

Ben yeni yaptırdım, Ender elektronik önce yumurta denedi uygun yazılımı bulamadı, sonra kare olana geçti. Şu anda sorunsuz çalışıyor. Hatta bir programlama eksikliğini de Ender yapamadı, @İlker34 halletti sağolsun. Bence @İlker34 ve @CemK sana yardımcı olacaktır.

Kare daha yeni ve nispeten kolay uygulanabiliyor anladığım kadarı ile.

Ayrıca @zulalyol a da sorabilirsin.

Ben yeni yaptırdım, Ender elektronik önce yumurta denedi uygun yazılımı bulamadı, sonra kare olana geçti. Şu anda sorunsuz çalışıyor. Hatta bir programlama eksikliğini de Ender yapamadı, @İlker34 halletti sağolsun. Bence @İlker34 ve @CemK sana yardımcı olacaktır.

Kare daha yeni ve nispeten kolay uygulanabiliyor anladığım kadarı ile.

Ayrıca @zulalyol a da sorabilirsin.
araban golf 2013 mu ?
h4 kare radarmi taktilar arabana ?

Geri
Üst Alt