Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

Aynen öyle oldu biraz heyecan yaptım.  :'(

Bu Rin Closing olyına kafayı taktım yau :)  

Bugün biraz daha araştırdım bir şeyi farkettim; RLFS ile RLHS kısaltmadan ibaretmiş meğerse..... arasında hiç bir fark yokmuş malesef YIKILDIM Resmen  s=s20

Nedeni ise Birisi ingilizce RLHS:( Rain+Lihgt+ Humminity+Sensor) Yağmur+ışık+nem sensörü

Diğeri Almanca RHFS:(Regen+Licht+Feuchtigkeit+Sensor) Yağmur+ışık+nem seönsörü ............Feuchtigkeit=Nem

Bende Sanıyordum ki;Tamamen yeni nesil ve farklı adaptasyona sahipdir diye düşünüyordum malesef yanlış düşünüyormuşuz... s=s20

Bu olay İnada bindi artık....Ne yapıp edip Çöezüme kavuşturacağız inşallah.

@Ender hocam isimlerin kısaltma olduğu zaten belliydi de versiyon farkı var sensörler arasında. Görünüş olarakta birbirlerinden farklılar.

Çalışmama sebebi nedir bilmiyorum araştırmaya devam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

VW nin Kullandığı  5Q0955547A  kodlu sensörler Jel içeriyor

Enteresan olan ise ; Bu sensörlerden bulunan 3 araçtan 2 sinde( Benim ve Arkadaşlarımın araçları)  Rain Closing Hiç çalışmazken(2014 golf -2015 Golf ) Diğerinde 2013 Model Golf olanda çalışıyor... fakat çalışanda ise şöyle bir problem var o araçta da Sunroof çalışmıyor  :000059-medium:  Bi karışık Durum...

Şimdi Soru şu; Kodlama yapılarak bu özelliği çalışan araçlarda kullanılan Sensör hangisi seriden? 

Bu konunun çözümünde yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Şimdi Soru şu; Kodlama yapılarak bu özelliği çalışan araçlarda kullanılan Sensör hangisi seriden? Bu konunun çözümünde yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
Cam tavan sorunu bende ve şuana kadar rain Closing açtığım tüm araçlarda da var hocam. O konuya ağırlık verdim :)

Cam tavan sorunu bende ve şuana kadar rain Closing açtığım tüm araçlarda da var hocam. O konuya ağırlık verdim [emoji4]Sent from my iPhone using Tapatalk
sende ki sensör ne idi bakabildinmi

One Life Live it.!!!

plaka dan sorgulatabilirdin servise ama neyse anladim☺

One Life Live it.!!!

Hm onu hiç düşünmedim hocam kablo olduğu için.

Muhammed hocam sizin aracın trafiğe çıkış tarihi ne zaman?@MSE

Geri
Üst Alt