Golf 8'in tanıtım tarihi belli oldu

Herkes hayal kırıklığı bekliyor dış dizayn olarak ben medyada çıkan mk8i pek begenmedim ama inşallah iyi bişey çıkar sonuç itibariyle vw en çok sattıgı aracı golf 

mk 5 gibi hayal kırıklıgı yaşatmaz umarım.( Mk5cilerden özür diliyorum) 

Tabi arabalar ihtiyaç duyulan makinalar ama zevkide başka oluyor

Aslında kendi kendimize negatif algıda yaratmaya çalışıyor olabiliriz .

Yani Mk8 iç dış full afrodit tarzı gelse?

Gaza gelip Bi dünya ÖTV +KDV dökecekmiyiz yani?

Yani öyle dışardan ağzı sulanıp Allah bağışlasın maaşalah deyip geçilebilir mi?

2. Elde  MK 7 im şu ediyor. Hanımın 3 bileziği +çocuğun kumbarasıdaki bozukluklar +0,49 dan kredi falan gaza gelmemek eldemi?

Ben birdaha silbaştan ÖTV+kdv vergi vermemeye yemin ettim...

Mk8 alan hayrını görsün tabi?

Ama  buradan berbatta olsa mükemmelde olsa not vermemiz golf 8 i ne sınıfta bırakır ne de okul birincisi yapar.

2 ters 1 düz Selanik örgü sistemi bi anlayışları var

Mk4 zirve

Mk5 dip

Mk7 mükemmel

Mk8 (eşgal fotoları trajedi)

Mk8 bu ise? Darwinin evrim teorisine göreMk1 den Mk8 e arada genetik bozukluklar olduğu apaçık ortada

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mk7,5 kasayla birlikte gelen yeniliklerden bazıları;

Alcantara/süet koltuktan vazgeçip mikrofiber türevi ucuz bir malzemeye geçilmesi ,

"belirli model yıllarında" koltuk altı çekmeceleri ve isofix kapaklarının olmayışı, çekmeceyi boşverdim de bari o çirkin görüntüyü kapatsın diye o bölgeye bir kapak bile koymamaları.,

kilitli torpido gözünü kaldırmaları,

belirli model yıllarında 4 flaşör tuşunun krom şeridinden bilee çalmaları.,

Son dönemlerde üretilen araçlarda kore malı akü taktıklarına şahit oluyoruz

belirli model yıllarında akü kılıfının kaldırılması.,

far yıkamanın kaldırılması,

belirli model yıllarında midline ve comfortline donanımda cd çaların ve aux girişinin kaldırılması,

orjinal ebatta alüminyum jant stepne kaldırıldı

2018 şasi yılı 14. haftadan itibaren midline plus ve comfortline donanım seviyesinde bulunan "manuel" far yükseklik ayarı anahtarı kaldırıldı, artık sadece medya ekranı üzerinden ayar yapılıyor. Saçmalığın danışkası şehirler arası yolda 100km hızın üzerinde seyrederken media ekranından ilgili menüye girip far yükseklik ayarı yapmak nedir...

Çok önemli bişey değil ama TSI, TDI Blumotion technology yazısını bile kaldırdılar..

Günden güne çaldıkça çaldılar araç kuş a döndü.., o hayalet ekran için bir bedel ödenmesi gerekiyordu ve ödendi...  yemişim hayalet ekranı bunun adına; (yeniliklere açık olmak lazım..) mı diyeceğiz..? ben buna yenilik değil başka bişey diyorum kimse kusura bakmasın...

Bunlar gözle görebildiklerimiz., motor kaputu altında ve göremediğimiz yerlerde kim bilir neler neler oldu...

İlk gördüğümde benimde beğenmediğim mk8, bu fotoğraftaki hali bence göze hitap eder olmuş.

9ba8cd7e012016d630fc7fccc1a1337d03.jpg

MK7 araca kayan ledli sinyal ve J Led far takarak ne yapmak nereye varmak istenmektedir?
aynısı işte, hayaletin dış donanım versiyonu. oyuncak bunlar :)  gerçek bir tasarım değil, aynı noktadayız.

Mk7,5 kasayla birlikte gelen yeniliklerden bazıları;

Alcantara/süet koltuktan vazgeçip mikrofiber türevi ucuz bir malzemeye geçilmesi ,

"belirli model yıllarında" koltuk altı çekmeceleri ve isofix kapaklarının olmayışı, çekmeceyi boşverdim de bari o çirkin görüntüyü kapatsın diye o bölgeye bir kapak bile koymamaları.,

kilitli torpido gözünü kaldırmaları,

belirli model yıllarında 4 flaşör tuşunun krom şeridinden bilee çalmaları.,

Son dönemlerde üretilen araçlarda kore malı akü taktıklarına şahit oluyoruz

belirli model yıllarında akü kılıfının kaldırılması.,

far yıkamanın kaldırılması,

belirli model yıllarında midline ve comfortline donanımda cd çaların ve aux girişinin kaldırılması,

orjinal ebatta alüminyum jant stepne kaldırıldı

2018 şasi yılı 14. haftadan itibaren midline plus ve comfortline donanım seviyesinde bulunan "manuel" far yükseklik ayarı anahtarı kaldırıldı, artık sadece medya ekranı üzerinden ayar yapılıyor. Saçmalığın danışkası şehirler arası yolda 100km hızın üzerinde seyrederken media ekranından ilgili menüye girip far yükseklik ayarı yapmak nedir...

Çok önemli bişey değil ama TSI, TDI Blumotion technology yazısını bile kaldırdılar..

Günden güne çaldıkça çaldılar araç kuş a döndü.., o hayalet ekran için bir bedel ödenmesi gerekiyordu ve ödendi...  yemişim hayalet ekranı bunun adına; (yeniliklere açık olmak lazım..) mı diyeceğiz..? ben buna yenilik değil başka bişey diyorum kimse kusura bakmasın...

Bunlar gözle görebildiklerimiz., motor kaputu altında ve göremediğimiz yerlerde kim bilir neler neler oldu...
Müdür, parçaların bile kalitesi sıfır. her bir yanından sesler geliyor. eski araçlardaki malzeme kalitesi işçiliğinden eser yok... hııı bir de şunu diyorlar "BMW, Mercedes den daha fena ses geliyor"

Facebook Autocar sayfasında gördüm:

FB_IMG_15702719252187168.jpg

Geri
Üst Alt