Kullandığınız en iyi araç şampuanı ,tavsiye edebileceğiniz malzemeler/ekipmanlar

Microfiber havluların temizliğini nasıl yapmalıyız ki havluların özellikleri zarar gormesin ?

Bebek sampuani ile yikasak nasıl olur?

major24 dedi:
Microfiber havluların temizliğini nasıl yapmalıyız ki havluların özellikleri zarar gormesin ?

Yumuşatıcı kullanmadan çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz.

major24 dedi:

Değerli Hocam;

Sadece sabunla ve elde yıkanmalı.

Aksi halde yumuşaklığını yitirip onlar da sıfır numara zımpara işlevi görmeye başlar

iyi günler aracı yıkadıktan sonra daha temiz bir görüntü elde edebilmek ve parlaklık vermesi  için hangi ürünü tavsiye edebilirsiniz

@scknklc , aracımda seramik koruma var  ve onu meguiar's ın cilalı sarı şampuanı ile yıkıyorum. 1-1.5 haftada bir  meguiar's ın sprey cilasını uyguluyorum ama ne derece yararı oluyor işte onu bilmiyorum.

scknklc dedi:
iyi günler aracı yıkadıktan sonra daha temiz bir görüntü elde edebilmek ve parlaklık vermesi  için hangi ürünü tavsiye edebilirsiniz
Kullanımı kolay ve profesyonel beceri ve bilgi istemeyen sıvı wax.

Meguiar's ta var.

çok çeşitli ürünler var insanın kafası karışıyor :)

Bende sari sampuan kullaniyorum meguiarsin

Kil olarakta kullandim. Gayet guzeldi.

Meguiarstan sasmam

denemelik bir mikrofiber bezi yumuşatıcı olmadan makinede 30 derecede yıkadım , sertleşti bilginize.

elimde yıkıyorum artık sıcak suyla.

arkadaşlar bugün bi elemanın yanındaydık. arabayı gördü hayırlı olsun dedi falan. kendisi oto yıkama isleriyle uğraşıyormuş. araba da biraz kirli olunca "abi pis gezme böyle yakışmıyo" falan dedi. şimdi yanımda yok da sana bi dahaki sefere bi solüsyon getireyim, susuz yikama dedi. Sıkıp siliyosun başka biseye gerek yok dedi. Nedir bu bahsettiği sistem? Zararlı midir acaba?

maniax dedi:
arkadaşlar bugün bi elemanın yanındaydık. arabayı gördü hayırlı olsun dedi falan. kendisi oto yıkama isleriyle uğraşıyormuş. araba da biraz kirli olunca "abi pis gezme böyle yakışmıyo" falan dedi. şimdi yanımda yok da sana bi dahaki sefere bi solüsyon getireyim, susuz yikama dedi. Sıkıp siliyosun başka biseye gerek yok dedi. Nedir bu bahsettiği sistem? Zararlı midir acaba?
Globalwax diye aratabilir misin Abi, senin bahsettiğin sistem mi acaba

fcsrn dedi:
eren sanırım bu ya. Hani bahsettiği kadarıyla bu olması lazım. nedense çok mucizevi gelmedi bana. köpüklü köpüklü daha iyi oluyo sanki :D

maniax dedi:
eren sanırım bu ya. Hani bahsettiği kadarıyla bu olması lazım. nedense çok mucizevi gelmedi bana. köpüklü köpüklü daha iyi oluyo sanki :D
Aman abi hiç yaklaştırma susuz temizlik olmaz :)

Olsa bile yeni yeni çizikler el sallar güneşin altında :)

@maniax Köpük candır, 1 lira atıp köpüğü sıkcaksın sonra fırçayla iyice yaycaksın felan, sonra bas tazikli suyu :D

Susuz köpüksüz temizlik mi olur :D

Hem Onurun dediği gib çizikler oluşur

Geri
Üst Alt