Kullandığınız en iyi araç şampuanı ,tavsiye edebileceğiniz malzemeler/ekipmanlar

Onur dedi:
arkadaşlar bugün bi elemanın yanındaydık. arabayı gördü hayırlı olsun dedi falan. kendisi oto yıkama isleriyle uğraşıyormuş. araba da biraz kirli olunca "abi pis gezme böyle yakışmıyo" falan dedi. şimdi yanımda yok da sana bi dahaki sefere bi solüsyon getireyim, susuz yikama dedi. Sıkıp siliyosun başka biseye gerek yok dedi. Nedir bu bahsettiği sistem? Zararlı midir acaba?
Globalwax diye aratabilir misin Abi, senin bahsettiğin sistem mi acaba
eren sanırım bu ya. Hani bahsettiği kadarıyla bu olması lazım. nedense çok mucizevi gelmedi bana. köpüklü köpüklü daha iyi oluyo sanki :D
Aman abi hiç yaklaştırma susuz temizlik olmaz :)

Olsa bile yeni yeni çizikler el sallar güneşin altında :)
Değerli Onur Hocam;

Kesinlikle haklısınız

Yorumuna bayıldım ama sadece beğen butonu var ona bastım elden gelen bu kadar deyip kenara çekilmeyip sana da yazayım dedim...

Sırf arabayı kendim yikayacagim diye 2 haftadır yikatmadim. Bugün niyet ettim yikatayim bir dahakine ben yıkarım dedim ama yine yikatamadim. İçim elvermedi yikamaciya vermeye. Ama çaresiz bir şekilde nete bakıyorum malzeme almak için. Ve yine çaresiz bir şekilde ben yıkarsam kuyu suyu  (kirecli ) su ile yikayacagim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar 10 günlük aracımın ön logosunda ufak paslanma gibi izler var . Bunların oluşma sebebi nedir ? Bu lekeleri nasıl giderebilirim ?

ismail_32 dedi:
Arkadaşlar 10 günlük aracımın ön logosunda ufak paslanma gibi izler var . Bunların oluşma sebebi nedir ? Bu lekeleri nasıl giderebilirim ?
hocam wd 40 diye bi ürün hatırlıyorum ama metal yüzeyler içindi sanirim. en olmadı değiştirsinler garantiden :)

@ismail_32 wd 40 alın hocam biz teknede motor aksamında ve diğer yerlerdeki pas ı çözmek için kullanıyoz sıkın ve bekleyin pası akıtır

Yunus Emre dedi:
@ismail_32 wd 40 alın hocam biz teknede motor aksamında ve diğer yerlerdeki pas ı çözmek için kullanıyoz sıkın ve bekleyin pası akıtır
Hocam ben de wd 40 var bisiklet için kullanıyorum . Bir zararı olur mu acaba çünkü wd 40 çok akışkan bir madde .
Hocam böyle nokta nokta wd 40 var kendimde bisiklet için kullanıyorum ancak bir zarar vermesin . Garantiden değiştirirler mi ki  :) s=s17

ismail_32 dedi:
Değerli Hocam,

Ben pas olduğunu zannetmiyorum.

Kuyu suyunun ardında bıraktığı lekesi veya siz farkında olmadan çarptığınız bir kuşa ait kurumuş kan lekesi olabilir

silvershadow dedi:
Değerli Hocam,

Kuyu suyunun ardında bıraktığı lekesi veya siz farkında olmadan çarptığınız bir kuşa ait kurumuş kan lekesi olabilir
Hocam araç daha yeni 10 gün oldu ve 1 kez yıkattım. Forumda okumuştum araç ulaşım aşamasında dış etkenlere maruz kalıyor diye acaba bu şekilde mi oluştu ? Yarın fotosunu çeker atarım .

@ismail_32

Hocam benzinle falan silin. Pas değildir o. Geçen bir arkadaşın başına da gelmişti.

ismail_32 dedi:
Değerli Hocam,

Hocam araç daha yeni 10 gün oldu ve 1 kez yıkattım. Forumda okumuştum araç ulaşım aşamasında dış etkenlere maruz kalıyor diye acaba bu şekilde mi oluştu ? Yarın fotosunu çeker atarım .
son durum nedir Hocam?

silvershadow dedi:
Değerli Hocam,

son durum nedir Hocam?
hocam kusura bakmayın yakınım vefat etti bu yüzden uzun yola çıktım cevap yazamadım. Kil almıştım onunla çıkardım metal artığına benzer bir şey gibi . Ayrıca aracın aynasında da aynı lekeler vardı onları da çıkardı.

Geri
Üst Alt