Bagaj Kapağı İç Taraftaki Lambayı Fren Lambası Gibi Kullanmak

Nasıl geri getireceğiz vizede geçmedi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl geri getireceğiz vizede geçmedi?

Vizede geçmeyen nedir? Arka stopların frene basıldığında komple fren lambası olarak yanmasımı? yoksa başka bir kodlama mı? Örn. Sinyallerin çakarlı yanması vs. ( sadece bu kodlama ile kalmadığınızı ve araca başka kodlamalar da yaptığınızı var sayıyorum, herkes gibi [emoji2] )

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Vizede geçmeyen nedir? Arka stopların frene basıldığında komple fren lambası olarak yanmasımı? yoksa başka bir kodlama mı? Örn. Sinyallerin çakarlı yanması vs. ( sadece bu kodlama ile kalmadığınızı ve araca başka kodlamalar da yaptığınızı var sayıyorum, herkes gibi [emoji2] )

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
) tabiki o da vardı da sıra ona gelmeden geçmedi dediler aracımda bu kodlama( frene basınca bagaj lambaların yanması, sinyal gündüz farı ile çakarlı yanması 4lülerin gündüz farla çakarlı yanması hepsini sıfırlamam lazım buradan başlayayım dedim

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz geri alsam bu kodu ?

Sanırım Golf 7.5 da ya çalışmıyor yada kodlaması farklı 

Bugün muayeneye giderken kapatmayı unuttum ancak bu kodlamadan kaynaklı hafif kusur bile işlenmedi.

Bugün muayeneye giderken kapatmayı unuttum ancak bu kodlamadan kaynaklı hafif kusur bile işlenmedi.
Benim burdada kusur olarak görülmedi,pek anlıyan birileri olduğunu zannetmiyorum

Benim burdada kusur olarak görülmedi,pek anlıyan birileri olduğunu zannetmiyorum

Bu haftasonu bende muayeneye gidecem.  Frenlemede benim de iç stoplar yanıyor.Başka dikkat çekecek bir uygulama yok. Bakalım benim aracı muayene eden ne diyecek bu duruma :)

Güzel  uygulama  fakat muayene  için sıkıntı :) Hele de benim gibi yedek almadan yapanlardansanz  çok uğraştırıyor.

Muayeneden bu kodlama ile geçtim ankarada. Göze batacak, şüphe uyandıracak başka kodlama yoksa dikkat edilmiyor, dikkat çekmiyor. 

Güzel  uygulama  fakat muayene  için sıkıntı :) Hele de benim gibi yedek almadan yapanlardansanz  çok uğraştırıyor.
Sıkıntı olmadı, ışık şiddeti aynı olursa dikkat çekmiyor demekki

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt