Bagaj Kapağı İç Taraftaki Lambayı Fren Lambası Gibi Kullanmak

1) Leuchte27NSL RC6 Light Function C Select 27 > Brake Light 

2) Leuchte27NSL RC6 Light Function D Select 27 > Brake Light 

3) Leuchte27NSL RC6-Dimming CD 27 > 100      Leuchte27NSL RC6-Dimming Direction CD 27 (Dimmin Direction olarak görünüyor bende, bu aynı koddur doğru mu)

4) Leuchte27NSL RC6-Dimmwert CD 27 > 100 

5) Leuchte23SL HRA65 Light Function C23 > Brake Light     Leuchte23SL HLC10 Light Function C23  (HRA65 olarak yok C23 seçeneğinde HLC10 var)

6) Leuchte24SL HRA65 Light Function C24 > Brake Light

Bu aralar çok soru soruyorum kusuruma bakmayın, yapmam gereken kodları sıralı şekilde yazdım, ikisinde kırmızıyla yazan sorunla karşılaşıyorum yardım eder misiniz lütfen? Fabrika çıkışlı ledler için yapıyorum bu arada.
Hocam selamlar, 

Ayni sorunu bende yasiyorum fabrikasyon ledlerde. Bendede 5. Maddede yazdiginiz gibi HLC10 var. Nasil astiniz acaba sorunu?

@gembad hocam yazdığım kodlar halojen stop içinmiş, led stop için 27NSL kanalından boş olanı brake light yapıp değeri 100 olarak vermeniz yeterli olacaktır.

elinize emeginize saglik. bu yazdiginiz islemi yapmak istiyorum. zahmet olmaz ise muayenede eski haline getirmeyi de yazarmisiniz mumkunse? Malum acemi olanlar (benim gibi) tekrar geri alirken rahat yapariz bozmayiz..

Geri
Üst Alt