Golf 7 Cam Tavan?

Arabanın bu hali çekiciyi kullanan arkadaşı tatmin etmemiş, o da lastikleri gözüne kestirmiş. Çorbada benim de tuzum olsun demiş.

Malum sitede çıtır hasarlı ya da kasko şişirmesi nedeniyle hasar kayıtlı olarak ilana çıkacaktır. 

@Recep Gül bu olay başbelam... sıcak havada havalanalım diye cam tavan açıyoruz, içeride motor sıcağından perişan oluyoruz. 

Cam tavan demek işkence demek... Ne sıcağı ne de sesi bitiyor. Bir daha kesinlikel tercih etmem. Ha yine almazdım da işte ikinci el aldık üstünde vardı mecburen.

cam tavan konfor konusunda yorumum şudur; istanbul için cam tavana film kaplatmak gerekli ve yeterli oluyor, fakat adana mersin gibi yerlerde işkence olur diye tahmin ediyorum.

bu arada istanbul'da yılın çoğu zamanı cam tavan açılabiliyor, hele yaz akşamları keyfi çok güzel. 

bir de şöyle bir şey farkettim yan camlar açıkken daha fazla yol ve motor gürültüsü geliyor cam tavana göre. yani yan camlar açık gitmek keyifli olmazken cam tavan öyle değil.

cam tavan olsun

sunroof olsun

murat 124 olsun ya 😊

@Mert Y. Hocam tamamen açınca değilde sadece arkayı açınca bu problem oluyor. Sanırım o aradan motorun sıcaklığı ızgaralarından dışarıya atılıyor o yüzen içerde oturanlarıda ziyaret edip öyle çıkıyor dışarı. Evet belkide cam tavanın tek eksi yönü bu olsa gerek. Onun dışında cam tavandan çok memnunum. He birde temizlik sırasında ekstradan cam tavanıda temizlemek gerekiyor :)

Tavana saksı düştü

Sigorta şirketinin şişirmesinden dolayı ağır hasarlı

Keyfe keder taklalı

Pazarlık için aramayın kalp kırarım 

@Recep Gül komple açınca da çok güneş ve ses giriyor :)

Neyse allah başka dert vermesin diyelim hocam, taşı yiycez kafamıza şimdi :D  

5-1000x1000-product_popup.jpg

Öyle demeyin arkadaşlar 90 liralık bu masraftan da kurtarıyor cam tavan/sunroof bizi, şipidak görüntüyü nasıl yakalayacağız yoksa :)

İlan açıklaması da şöyle :))

" " Sunroof olmayan araçlara büyük bir görüntü güzelliği oluşturur.

Şipidak görüntüsü ile araçta sunroof görüntüsü sağlar.

Tüm araçlara uygulanabilir.

Sunroofsuz aracınız dışarıdan sunrooflu gözükecek spor bir hava katılacak.

Renk: Füme

1 adet fiyatıdır.

70 x 40 cm ebatlarındadır.

3 cm arka kısmı yüksektir.

Üzerindeki çift taraflı bant ile profesyonellik gerektirmeyen kolay montaj imkanı.

Universal model olup tüm araç modellerine uygulanabilmektedir.  " " 

Mesela beni masraftan kurtardı :)  :

mbbm.jpg

İşin epirisi bir yana Golf'ümde olmasını istediğim bir opsiyondu, hem havadarlık hem kapalıyken/açıkken ki görüntüsü için. Siyahın uygun renklerle olan kontrastını yakıştırıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt