Aranızda bir Golf sahibi daha var! :)

İsim
Ugur
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Cuma günü itibariyle 1.4 Highline Gece Mavisi Golf'üme ben de kavuştum.

Bu benim ilk aracım, neyle kıyaslasam ne desem bilmem ki... Ama çok güzel hisler veriyor.

Detaylardaki özen, sürüşteki güvenlik hissi yıllardır motorsiklet tutkunu olan beni otomobil dünyasına sanki bir şölenle kabul etti. Çok mutluyum. İyi ki Cam Tavan ve Led Zenon opsiyonlu bu aracı tercih etmişim. Tavsiyelerinizden dolayı hepinize tekrar teşekkürler.

Bununla birlikte daha ilk gününde park pratiğini abartıp aracıma nazarlık tabir edilen alt tamponda bir hasar verdim...biraz irice bir nazarlık oldu. Buna çok üzülsem de ( bu paylaşımım da o nedenle bugüne sarktı) servise götürüp çaresine baktıracağız artık.

Yeni paylaşımlarda buluşmak üzere, Golf'ün tadını çıkaracağınız mutlu günler diliyorum.

Uğur Hoca dedi:

Bu benim ilk aracım, neyle kıyaslasam ne desem bilmem ki... Ama çok güzel hisler veriyor.

Detaylardaki özen, sürüşteki güvenlik hissi yıllardır motorsiklet tutkunu olan beni otomobil dünyasına sanki bir şölenle kabul etti. Çok mutluyum. İyi ki Cam Tavan ve Led Zenon opsiyonlu bu aracı tercih etmişim. Tavsiyelerinizden dolayı hepinize tekrar teşekkürler.

Bununla birlikte daha ilk gününde park pratiğini abartıp aracıma nazarlık tabir edilen alt tamponda bir hasar verdim...biraz irice bir nazarlık oldu. Buna çok üzülsem de ( bu paylaşımım da o nedenle bugüne sarktı) servise götürüp çaresine baktıracağız artık.

Yeni paylaşımlarda buluşmak üzere, Golf'ün tadını çıkaracağınız mutlu günler diliyorum.
Değerli Uğur Hocam;

Hayırlı olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı dilerim.

Tecrübeyle sabit; aracın aldığı hasarların %90'ı ilk altı ayında gerçekleşiyor.

Sizin alışma süreciniz kesinlikle belirleyici olmakla birlikte.

Görünmez kazalara sebebiyet veren  nazar sahibi gözlerin alışma süreci de buna dahil.. 8D

@Uğur Hoca

Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun.

Nazarlık dediğimiz bu gibi kazalar hep oluyor. Dert etmeyin ;)

Uğur Hoca dedi:

Hocam çok ama çok çok çok mutlu olasınız inşallah,

Golf sizi üzmeyecektir, her daim yüzünüzü güldürecektir.

Allah kazasız belasız, sağlıkla sıhhatle, sevdikleriniz ile birlikte, mutlu bir şekilde Golfünüzü kullanmayı nasip etsin :) :)

Yusuf Hocam, Melih Hocam, Woolky Hocam ve Silvershadow Hocam çok naziksiniz, sağolun.

İnşallah ilk 6 ayı minimum seviye hasarla atlatırız. Motorum bile kıskandı bu Golf'ü bence.

Sağlık olsun, cana ve canlıya birşey olmasın tek dileğim.

Bu arada Silvershadow Hocam sizden bayimdeki ST'ye bahsettim ve Golf almamda payınızın 40 ST'den daha fazla olduğunu ifade ettim. Bence sizin tasvir ve yaklaşımlarınız bu ST'lere eğitim olarak verilebilir.  :'( :)

Uğur Hoca dedi:
Yusuf Hocam, Melih Hocam, Woolky Hocam ve Silvershadow Hocam çok naziksiniz, sağolun.

İnşallah ilk 6 ayı minimum seviye hasarla atlatırız. Motorum bile kıskandı bu Golf'ü bence.

Sağlık olsun, cana ve canlıya birşey olmasın tek dileğim.

Bu arada Silvershadow Hocam sizden bayimdeki ST'ye bahsettim ve Golf almamda payınızın 40 ST'den daha fazla olduğunu ifade ettim. Bence sizin tasvir ve yaklaşımlarınız bu ST'lere eğitim olarak verilebilir.  :'( :)
Değerli Hocam;

Teşekkür ederim.

Bir gün beni keşfedeceklerine inancım tam. &:

Aslında şaka bir yana hayalim: kendi konfigüratörümü kurmak ve dünyada yapılmayanı yapıp online satış yapmak..

Hayırlı uğurlu olsun sizi insallah mutlu günlere taşısın hocam :)

hayırlı olsun , güle güle kullanın

hayırlı günler fiyat ve araç hakkında bilgi almak istiyorum bana özelden yardımcı olabilrmsnz arkadaşlar bugun yarın aranıza katılcam inşallah

@emre06

Hocam aramıza hoş geldiniz.

Nasıl bir araç almak istiyorsunuz. Buradan daha rahat konuşuruz.

Siz isteklerinizi söyleyin önce ;)

Geri
Üst Alt