Aranızda bir Golf sahibi daha var! :)

arkadaşlar 1.4 tsi manuel comfortine artı park sensörü yagmur sensörü ısık görüş paketi 67000 fiyat nasıl renktungsten gri mi pasifik mavi mi ? karar veremedim

aynen 1.4 gereksiz comforline da

@Orhan Hoca teşekkür ederim. En kısa zamanda öğrenip kodlamaya çalışırım hocam. O kadar çok şey var ki keşfedilmeyi bekleyen! Girdik çok keyifli bir aleme! :)

emre06 dedi:
arkadaşlar 1.4 tsi manuel comfortine artı park sensörü yagmur sensörü ısık görüş paketi 67000 fiyat nasıl renktungsten gri mi pasifik mavi mi ? karar veremedim
Değerli Hocam;

Kıymetli dostlar yorumlamışlar ama benim de ekleyeceğim var.

Sahibinden com.'a girip bakın 1.4 comfortline sayısı ile diğerlerini karşılaştırın.

Fazla sayıda olduğunu göreceksiniz.

Bunun anlamı alıcı bekleyen ama satılmayan çok sayıda 1.4 comfortline olmasıdır.

1.4 vergisi, 1.4 yakıtı, 1.4 motor ve süspansiyon farkı, kasko, MTV ve tarfik sigortası farkları, kredi kullandıysak tüm bular için peşin olarak ödediğiniz kalemlerin faiz farkını da eklersek ödediğiniz onca farka karşılık comfortline donanımlı araç kullanıyor olmanız gerçeğini değiştirmiyor. Aynı zamanda standart kullanıcının asla fark edemeyeceği motor gücüne sahip olan 1.2 neden almadığınız gibi soru ve diğer sorunları üzerine eklersek 1.4 comfortline almak makuliyetini yitiriyor ve kanıtı da ikinci elde elde kalan 1.4 comfortline'lar.

Highline alacaksanız elbette 1.4 alınır ve makuldur.

Ama highline almayacaksanız 1.4 almak gereksizdir.

Geri
Üst Alt