Lastik değişim zamanı -- foto içerir --

@latissimusdorsi  hocam bende cpc6 ve ps4 dusunuyordum asym5 ile beraber su an pirelli mevcut , internetten bayagi arastirdim iclerinde en iyi fiyat performans lastiginin asym5 olduguna kanaat getirdim,  bu sezodnan sonra pirelliler iyice asinirsa asym5 e gececegim bende
Ben yaz gelmeden (fiyatlari yukseltecekleri icin) degisim yapayim dedim lastiklerim eskiydi cunku. 

Cpc6 ps4 malesef indirim alamadim ve fiyatlari yuksek geldi. F1 Asy5’i bir deneyeyim dedim. Cidden iyi yol tutuyor, kasislerden gecisler baya sessizlesti.

Sava intensa uhp 2 hem 17 hemde 18 jantlarımda takılı. Tam bir fiyat performans lastigidir. Memnun kalmamak imkansız. Sessiz konforlu ve yanakları cok guzel. Yuzde yuz tavsiye ederım.

Sava goodyear grubun lastigi. Desen ve hamur olarak asymmetric 3 un aynısı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 Hocam Continental ContiSportContact6 kullanan birisi olarak size tavsiyem kesinlikle Michelin Pilot Sport 4 olurdu. 

@bf417 Hocam Continental ContiSportContact6 kullanan birisi olarak size tavsiyem kesinlikle Michelin Pilot Sport 4 olurdu. 
Ben

225-45-17 pirelli p7 ( aracin ustunde sifirlen gelmisti, eh idare eder lastikti) 35.000km killandim

225-45-17 Goodyear eagle 1 asym2... o zamanlar yeni cikmisti , 6-7 ay sonra ozelligi resmen kalmamisti lastigin.Kullandigim en kotu lastikti. 20.000km kullandim, hala disleri cok iyi olmasina ragmen soktum attim.

225-45-17 continantel sportcontact5 zamaninin en iyi lastigi idi, biraz omru az olmasina ragmen simdi bile cogu lastigi bozar. 35.000km kullandim.

225-45-17 michelin pilot sport 4, harika bir lastik. 20.000km kullandim.Sonra jant ve lastigi sattigim icin gitti ama cok guzeldi :)  

225-40-18 janti buyultunce dayanamadim ve tekrar pilot sport4 aldim, bence harika bir lastik.

225-45-17 continantel wintercontact ts860. 13.000kmdir kullanıyorum. Cok ama cok memnun kaldim harika bir lastik :)  

225-45-17 Muhtemelen leonda da michelin pilot sport4 ile devam edecegim :)   Sadece contipremiumcontact6  yi merakimdan denemek istedim ama bu yorumunjz beni biraz dusundurdu

@serkanhector ben 225 40 18 debica presto uhp 2 almıştım. Sava ile aynı lastikler ikisinide goodyear üretiyor. Aşırı memnun kaldım 67db ses değeri ile mükemel diyebilirim. Aklınızda şöyle bir değerlendirme yapacak olursanız; Jantların üzerinde michelin plot sport 3 çıkardıp debica takıp memnun olan bir kişiyim. Kesinlikle yol tutuşu ve fren mesafesinden memnun kalırsın. Bir o kadar da para cebimde kalır 😉

@serkanhector ben 225 40 18 debica presto uhp 2 almıştım. Sava ile aynı lastikler ikisinide goodyear üretiyor. Aşırı memnun kaldım 67db ses değeri ile mükemel diyebilirim. Aklınızda şöyle bir değerlendirme yapacak olursanız; Jantların üzerinde michelin plot sport 3 çıkardıp debica takıp memnun olan bir kişiyim. Kesinlikle yol tutuşu ve fren mesafesinden memnun kalırsın. Bir o kadar da para cebimde kalır 😉
teşekkür ederim bende ikisinden birisini kesin olarak alıcam 

Pirelli p7 bule lastik hakkındaki düşünceleriniz nedir ? Kullanan var mı nasıldır ? 225 4018

Fiyat performans en iyisi hankook

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben lassa greenways kullaniyorum 5 sene 40000 kilometre oldu yanaklarda oluklarında aşınma yok ilk gün ki gibi .. tavsiye edebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt