2.El Fiyatları Hakkında

@mbonat evet bana da çok ütopik geldi ilandaki aracımla benzer araçları favoriye aldım şuana dek satılan yok hepsi duruyor

@mbonat ilanda takip ettiğim kırmızı bir golf vardı 135 e sattığını söyledi bana da 25 binde 

2018 Hatasız 1.4 tsi dsg  highline camtavanlar 140-145 arasına gidiyor

2017 si 5-10 bin aşağı alınıbilir 

1.0 içinde 10 bin kırın

@mbonat Kesin şu rakam diyemem lakin 140 civarında ilana koyup 1 hafta içinde satılıp ilan kaldırıldı, bu kadar kısa sürede satıldıysa sanırım çok bi pazarlığı olmamıştır.

@mbonat peki ilan da rakam tavsiyen var mı aracım için ne yazmam daha doğru olur  fikirleriniz önemli

@bursair Taş çatlasın 125 eder. O da cam tavanın hatrına. Millet 143 e sıfır km dizel otomatik aldı. Buna 125 den fazla veren kafayı yemiştir.

@mbonat 2016 tsi higline 20.000 km Cam tavan durban hatasız u ledli bir araçtı, aslında giden gidiyor sadece bize garip geliyor 1.0 160 ken 1.4 135 e normal hemde u led+durban bu ikisini opsiyon olarak eklerseniz araç zaten vergisiz 120.000 sınırını geçiyor o sebeple bu opsiyonlara sahip 2019 model gelmedi gelmeyecek bunları da düşünmek lazım, mesela adaptif çift j farlı durbanlı 2019 1.5 tsi higline ne kadar eder ona bakıp amortisman yapmak lazım.

@mbonat peki ilan da rakam tavsiyen var mı aracım için ne yazmam daha doğru olur  fikirleriniz önemli
Hocam şu araba satmakta almakta mantıksız bence. Ötv indirimi kalkarsa ve öyle devam ederse ikinci el fiyatları uzun vadede artar , kısa vadede ne olur tartışılır zaten şuan bile zor satılıyor ötv indirimi kalktı diye piyasayı yükseltmeye çalışırlarsa piyasa biter.

0 ötv gelirse ikinci el kesinlikle biter çünkü o rakamlara 0 araba alınabilir. Aceleniz yoksa bekleyin bence 

@mbonat 2016 tsi higline 20.000 km Cam tavan durban hatasız u ledli bir araçtı, aslında giden gidiyor sadece bize garip geliyor 1.0 160 ken 1.4 135 e normal hemde u led+durban bu ikisini opsiyon olarak eklerseniz araç zaten vergisiz 120.000 sınırını geçiyor o sebeple bu opsiyonlara sahip 2019 model gelmedi gelmeyecek bunları da düşünmek lazım, mesela adaptif çift j farlı durbanlı 2019 1.5 tsi higline ne kadar eder ona bakıp amortisman yapmak lazım.
Hocam o açıdan baktığınızde evet mantıklı,  ama benim baktığım açıdan bakınca aynı paraya 2 model yeni ve daha az kmli araç alınabiliyor . Eksik olarakta jant ve far var bunlarda sonradan eklense maksimum 15 bin tutar eskileri satsanız maksimum 10 bine çözülür.  10 bin fazla verip 2 model yeni ve makyajlı kasa almak bence mantıklı.

@mbonat Dediğim gibi taş çatlasın 125  eder ki , ilanlara pazarlık yapsan 120 ye alırsın. 115 civarına alırsın ilk ilanda aracı da.

Geri
Üst Alt