2.El Fiyatları Hakkında

ilanı görünce bi gülme geldi :))))) o paraya 2018 model daha düşük km alırsınız ne özelliği varmış sıradan bir golf ...
Bu araçla aynı soydan gelen wolfsburg kütüğüne kayıtlı emsal boyasız golflerin piyasası 120-125 

Piyasayı yükseltmek adına güzel bir ilan tabi . Bunun gibi 5 kişi +25 bin şişik fiyat yazsa herkes domino etkisi gaza gelir sarı site renk değiştirir kırmızıya döner. 

@Savatage 

Bu araçla aynı soydan gelen wolfsburg kütüğüne kayıtlı emsal boyasız golflerin piyasası 120-125 

Piyasayı yükseltmek adına güzel bir ilan tabi . Bunun gibi 5 kişi +25 bin şişik fiyat yazsa herkes domino etkisi gaza gelir sarı site renk değiştirir kırmızıya döner. 
Yükseltseler ne değişir hocam yine satılmıcak o 118 koyan araba bayadır ilanda . Birde satılan araç golf bildiğimiz golf camdan kafamızı çıkartsak 2-3 tane görürüz . Sıkışan ihtiyacı olan cidden satmak istiyen zaten ucuza vericek öbürleride keriz avında beklicekler....

Ben bi arabanın fiyatına bakarken hep en düşükten sıralar bakarım dod arabam sahibinden gibi sitelerde araştırmamı yapar eğer cidden almak istiyorsam arabanın gruplarında ne kadara gittiğini öğrenir ona göre fiyat veririm

Kendinize ait araç için en güzel piyasa tespiti o anki sıfırını masada bıraktıkları fiyat?

Geçen Cuma günü akşam  18 e kadar 

TDI high sunroof geri görüş appconect 

172 ye kadar verdiler 

Kimse itiraz etmesin ?

Listeye bakıp DSG/ manuel farkı 23 bin 

Önce bı 23 bin düş kimse demez sanırım?

Bayide Masada bu fark zaten 12 bine düşüyor

Manuel 2017 TDI high sunroof yok km 38 bin

2 yıl + 38 bin km den 152 ye düşer araç

DSG yok 142 ye düşer

Sunroof yok 5 bin düşer ! Eder 137

Geri görüş app conn. Falan çıkar

135!!!

Bu cuma günkü fiyatıydı

+Yeni ötv li piyasa kaç psi şişirir fiyatı bakarız

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mbonat @mbonat buradaki ilanlara bakınca ilk ikisi opak beyaz, sondaki siyah renk onda anahtarsız çalıştırma var ancak bizim aracımızda geri görüş kamera var uled far var yanılmıyorsam bu araçlardan daha yüksek bir rakamda olması lazım diye düşünüyorum ama 140 ve üzeri rakamlar çok ütopik geliyor bana. 

İlginç bir şekilde bu konseptteki ilanları takip ediyorum kaça satılıyor ne fiyat çıkıyor diye araçlar hep yerinde duruyor alan da yok satan da..

ama şunu diyeyim 1.0 a3 ler bir hafta da satılıyor muhtemelen piyasada çok az var ondan diye düşünüyorum

@bursair 

@mbonat @mbonat buradaki ilanlara bakınca ilk ikisi opak beyaz, sondaki siyah renk onda anahtarsız çalıştırma var ancak bizim aracımızda geri görüş kamera var uled far var yanılmıyorsam bu araçlardan daha yüksek bir rakamda olması lazım diye düşünüyorum ama 140 ve üzeri rakamlar çok ütopik geliyor bana. 

İlginç bir şekilde bu konseptteki ilanları takip ediyorum kaça satılıyor ne fiyat çıkıyor diye araçlar hep yerinde duruyor alan da yok satan da..

ama şunu diyeyim 1.0 a3 ler bir hafta da satılıyor muhtemelen piyasada çok az var ondan diye düşünüyorum
Hocam dediğiniz gibi pasifik mavi anahtarsız çalıştırma u led geri görüş gibi ekstralar tabiki fiyatı artıracak . 140 üzeri bencede çok ütopik . Şuan golf piyasası çok saçma sapan bir halde normalde golf 1-2 haftaya satılır muhabbetti vardır ama bende takip ediyorum çoğu araç duruyor haftada 1-2 tane anca satılıyor. Ve ilginç bir şekilde satamayan fiyatı artırıyor yine satamıyor :)

Olayı şuna bağlıyorum ben 0 faiz ve ötv indirimi diye millet zaten gidip 0 araç aldı alıcıların çoğu ortadan kaybolmuş oldu .

1.0 A3 leri bilmiyorum ama ben 1.0 tsi manuel cam tavan olmayan aracımı ilk ilana koyduğumda satamamıştım sonra ilana koyduğumda 6 güne satıldı alan adam ilana koydu 2 aydır satamıyor biraz kısmet işi . 

Geri
Üst Alt