Golf 7 Hangi Far U / J Led far

@Culture33 arkadaşlar uzun süredir halojen ampulleri dğeiştirme çabasındayım.Forumdaki bi arkadaşının yönlendirmesiyle Stark led turkey isimli firmanın merceksiz led ampul sattığını öğrendim internette videoları mevcut.Gayet güzel aydınlatması var uzun ve kısaların.çizgisel odaklamadan bahsediyor firma ışık dağılmıyormuş.Bu ampullerle ilgili değerli yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum ben bu ampullerden almayı planlıyorum uzun kısa sağ sol 750 tl fiyat verdi.

@Furkan96 osraw alma stark led tak çizgisisell odaklanması var çok iyi aydınlatıyor ben alacağım.instasgramda ve youtube videoları var.istersen numarasını verebilrilm firmanın..

@coskun023 Merhaba ben de uzun süredir halojen ampulleri dğeiştirme çabasındayım.Forumdaki bi arkadaşının yönlendirmesiyle Stark led turkey isimli firmanın merceksiz led ampul sattığını öğrendim internette videoları mevcut.Gayet güzel aydınlatması var uzun ve kısaların.çizgisel odaklamadan bahsediyor firma ışık dağılmıyormuş.Bu ampullerle ilgili değerli yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum ben bu ampullerden almayı planlıyorum uzun kısa sağ sol 750 tl fiyat verdi.Farı komple dğeiştirmektense ki orjinali takmak en mantıklısı replica ürünler pek güvenilri gelmiyor bana ..Forumda iletinizi görünce ben de bunu paylaşmak istedim..

@cengiz74 Bu forumda okuduğum tüm yorum ve uygulama önerilerinde halojen fara led ampul takmayın şeklinde, merceksiz farlarda led olmaz. Çok fazla harcama yapmak istemiyor olabilirsiniz ama, bu deneme yanılma eylemleri sonrası en az 2500-3000 arası para cebinizden çıkacak ve halen tatmin olmamış olacaksınız. Taktir tabiki sizindir, bizler deneyimlerimiz sonrası forum arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışırız, 

Hakan bey'in uygulaması forumda var, bol fotoğraflı bende aynı üründen aldım, Rize gibi yağmurun eksik olmadığı yerde aydınlatması yeterli geldi bana, en azindan halojenden daha iyi, 

@coskun023 Yorumumuz için teşekkür ederim.Stark led firması mercekli ve merceksiz farlar konusunda gerçekten iyi olduğunu öğrendim.Keza hakan bey 'in taktırdığı farlar güzel olmuş ama oldukça maliyetli.Bu firmanın yotube videoları var üst segment araçlara dahi takmış ve gayet başarılı.Bana mantıklı geliyor açıkçası..

@cengiz74 Hocam takın deneyin, bizlerde sizinle deneyimlemiş oluruz, ama bindiğiniz araç VW Golf bazı değişikliklerin maliyetli olması çok doğal :)

@coskun023 Bütçeyi bi ayarlayım da takdığımda izlenimlerimi anlatırımm.keyifli sürüşler..

@aaron Hocam verdiğniiz link çalışmıyor ben de ampul arayşındayım da ?

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=h4+led+bulb+mini+projector&opensearch=true

@cengiz74 Farlarinizdaki mercek bifocal mi? Yani kisa da uzun da ayni mercekle perde kaldirip indirerek mi calisiyor?

Yok oyle degilde kisa icin mercek uzun icin diger canak calisiyosa elimde aliexp den aldigim kisa mercekli farlar icin cok iyi sonuç  veren bi led ampul var, bende kisa uzun ayni yerde ve uzunda iyi performans göstermedigi icin geri göndereceğim. Sadece kısa da M8 360 Led'lerden kesinlikle daha iyi performans gosteriyor. Geri gondermek yerine direk maliyetinden biraz asagida size verebilirim, hic kullanilmadi.

@CemK günaydın hocam, benim aracım 2014 midline halojen ampullerden.Kısa ve uzun ayrı ayrı.Yani benim farlarda mercek yok bildiğimiz klasik halojen farlardan.Dediğiniz şeye uyuyor mu bilemedim?

Ayrıca bu ledlerin markası nedirkaç wolt/wat bi sıkıntı çıkartır mı?

@CemK hocam resimlerini atar msınız? bir de fiyat nedir?

Halojen far’a uymaz konu başlığındaki Far’lar için olur.

Mk7 aracıma replika j far aldım far yükseklik ayarı yapamıyorum ayar vidalarını çevirdiğimde herhangi bir değişiklik olmuyor bilgisi olan var mı?

Geri
Üst Alt