TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

Valla hocam, bende uzun zamandır kullanamıyordum pes etmiştim silmiştim programları, yazdığınız bu yazıdan sonra "acaba olur mu" diye bir kez daha denedim ...maalesef hiç bir şekilde açılmıyor. Bir kaç denemeden sonra araç ekranında artık  launcher app yazısında takılı kalmaya başlayınca yine bıraktım artık. 

Dediğiniz gibi programların önbellekelini ve depolama kısımlarını silip programları kaldırıp tekrar yüklemeyide yaptım. 

Ne olduysa artık kullanamıyorum bende. 
Bugün yine Kullandım Gezerken Sorunsuz hemde , Acaba bana özel iyilik mi yapıyor bu meret :)  

Bugün yine Kullandım Gezerken Sorunsuz hemde , Acaba bana özel iyilik mi yapıyor bu meret :)  
Hocam valla anlamadım, abartısız 1 saat uğraşmışımdır yine herzmanki gibi..Banamısın demiyor. Sizin ilk sayfada paylaştığınız LGMirrorkink sürümünü yükledim. Rocscout ve simple controlu yükledim yok.. bir türlü telefon ekranı gelmiyor. Önceden normal şekilde kullanırken tamamen açılmasada arada bi göz kırpıp "ben burdayım birkaç kez daha dene açılıcam" diyordu. Bunda hiiiiç açılmıyor :D  neyse sağlık olsun diyelim. Siz iyi günlerde kullanmaya devam edin =) 

@Ender hocam merhaba dün akünün zayıflamasına kadar uğraştım. Ancak resimdeki gibi bir görüntü elde edebildim. Tamamıyla telefonun ekranına bir türlü geçiş yapamadım. Birşey engel oluyor ama ne onu çözemedim. Sadece resimdeki ekrana bir şekilde geçiş yapabiliyorum sonrası maalesef gelmiyor bir türlü, simple control ü oraya getirebilsem herşey çözülecek ama bir türlü o da çıkmıyor. Sizin şuan telefonunuz hangi sürümde Android olarak 10 mu? 

Lg mirrordrive'ında  farklı şekilde 4 sürümünü denedim onlarda çare olmadı. Acaba benim telefonun Android versiyonundan mı kaynaklı diye düşünmeye başladım. 

20200604_185136.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
.

@Ender hocam merhaba dün akünün zayıflamasına kadar uğraştım. Ancak resimdeki gibi bir görüntü elde edebildim. Tamamıyla telefonun ekranına bir türlü geçiş yapamadım. Birşey engel oluyor ama ne onu çözemedim. Sadece resimdeki ekrana bir şekilde geçiş yapabiliyorum sonrası maalesef gelmiyor bir türlü, simple control ü oraya getirebilsem herşey çözülecek ama bir türlü o da çıkmıyor. Sizin şuan telefonunuz hangi sürümde Android olarak 10 mu? 

Lg mirrordrive'ında  farklı şekilde 4 sürümünü denedim onlarda çare olmadı. Acaba benim telefonun Android versiyonundan mı kaynaklı diye sürünmeye başladım. 

Ekli dosyayı görüntüle 33714
Değerli Recep Hocam ;

Yüksek ihtimal Android 10 versiyonunda yer alan yazılım farkından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Benim cihaz ve sürümü Samsung S8 Android 9 sürümü (One UI sürümü 1.0)  Güncellemenin ilk zamanlarında bende bu tarz hatalar almıştım . Hatta uzun süredir kullanmakta olduğumuz bu sistemi ilk defa Güncellemeden sonra sıkıntılar yaşamıştık forumda da bahsetmiştim. Lakin o dönem sizler gibi çokça uğraşarak Tekrar sistemin çalışmasını kazandım sa da Şuan tam olarak ne yaptığımı nasıl bir hiyerarşik sıra izlediğimi hatırlayamıyorum ( o kadar çok varyasyon denedimki  anlatamam) Şuan aynı eskiden olduğu gibi hiç bir problem yaşamadan kullanabiliyorum. Aslında şu ekranın gelmesi yolun çoğunun katedilmiş olması durumudur. Simple kontrol  uygulaması da  güncellenmiş olabileceğinden Farklı versiyonları var onları da denediğimi hatırlıyorum Şuan bende simple control uygulamasını  ^^Simple NavBar Free '' olarak değiştirdim kullanıyorum haricinde hiçbirşey yok telefon uygulamalarımda. Sizinde bir denemenizi tavsiye ederim. 

Cihazda Olması gereken 3 uygulama yeterli olacaktır diye düşünüyorum ki aynı işlevi gören benzer uygulamalar birbirleyle çakışabilir.  Bendeki uygulamalar

1. Rock Scout 

2. LgMirrorDrive ( 1.2 Versiyonu)

3. Simple NaviBar Free 

Denemekte fayda var bence . Keyifli Forumlar diliyorum.

Not: Geçen 2019 model 2020 Golf araçta denedim benim cihazımla Arkadaşımın aracında Onda da sorunsuz çalıştırdık. Arkadaşım şimdi Mirrolink özellikli telefon bakıyor :)  

Merhaba Herkese
Sun bir Arge ve Cihaz denemesi surecindeyiz Olumlu gelişmeler var Ilk fırsatta Deneyerek Konusunu açmayı düşünüyorum.
Iphone sahipleri de çok sevinecek bu yeni durumu. Keyifli forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Herkese
Sun bir Arge ve Cihaz denemesi surecindeyiz Olumlu gelişmeler var Ilk fırsatta Deneyerek Konusunu açmayı düşünüyorum.
Iphone sahipleri de çok sevinecek bu yeni durumu. Keyifli forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender hocam çok uzun sürmesin bu seferki, malum ben şimdi bunu 4 gözle bekliyor olucam. :)

@Ender hocam çok uzun sürmesin bu seferki, malum ben şimdi bunu 4 gözle bekliyor olucam. :)
Recep Hocam Memlekete gitmek durumundaydım Cenazemiz vardı. Yeni dönebildim. Bugün deneyebilme şansım olursa bilgi paylaşmayı düşünüyorum. App Conncet açık olan Tüm cihazlarda ;Cihaz USB  Android ile bağlanıyor VİFİ ile de iphone bağlama şansı veriyor ve  Birçok güzel yanı var. Keyifli Forumlar

Recep Hocam Memlekete gitmek durumundaydım Cenazemiz vardı. Yeni dönebildim. Bugün deneyebilme şansım olursa bilgi paylaşmayı düşünüyorum. App Conncet açık olan Tüm cihazlarda ;Cihaz USB  Android ile bağlanıyor VİFİ ile de iphone bağlama şansı veriyor ve  Birçok güzel yanı var. Keyifli Forumlar
Başınız sağolsun Ender hocam, Sağlık olsun ne zaman müsait olursanız o zaman bakarsınız. Acelesi yok 

@Recep Gül Allah Razı olsun Dostlar Sağolsun . Aklımda bu iş güzel bir şekilde inceleyip paylaşım yaparım inşallah.

@Ender  hocam benimde samsung note 8 telefonum var daha demin deniyordum mirrorlink için de bende sertifika hatası veriyor malasef ''mirorlink 1.1 sertifika'' tarzında bi hata alıyorum.

Dediğiniz işlemleri denedim yapamadım çok da güzel duruyor hani :) Bu arada bayramınız şimdiden mübarek olsun

@Ender  hocam benimde samsung note 8 telefonum var daha demin deniyordum mirrorlink için de bende sertifika hatası veriyor malasef ''mirorlink 1.1 sertifika'' tarzında bi hata alıyorum.

Dediğiniz işlemleri denedim yapamadım çok da güzel duruyor hani :) Bu arada bayramınız şimdiden mübarek olsun
Hocam google play ve galaxy store den mirrorlink i güncelleyin. 

Ve telefonun arama bölümüne mirrorlink yazarak şuraya ulaşın ve sağ üst köşeden sertifikayı güncelleyin. 

Screenshot_20200730-183031_Settings.jpg

Geri
Üst Alt