TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

6 saat önce, farbar yazdı:

Arkadaşlar bende durum böyle

E hocam siz olayı çözmüşsünüz :D  kurulum nasıl oluyor anlatırsanız memnun oluruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yakında Buna çözüm olarak Akıllı Telefon Uygulamaları ( ücretli) piyasaya çıkar herhalde :)  

Evet hocam demistim telefon rootlu.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakında Buna çözüm olarak Akıllı Telefon Uygulamaları ( ücretli) piyasaya çıkar herhalde [emoji4] 
Doğrudur geliştiriyorlar önceki versiyonda çıkışta telin görüntü ayarları bozuluyordu son sürümde düzelttiler.
Birde motor devri tork falan vs gösteren pro vardi ücretli ayrıca wifi ile bağlanma gibi biseyler ama beceremedim 2 tane app paypal ile alınabiliyor rica ettim çocuğa gönderdi sagolsun. Fazla deneme şansım olmadı.
obd2aa
 hur-5.1

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Ender hocam ilk denediğimde simgeleri gördüm. Çalıştıramadım ve ikinci kez denediğimde LG ve roc simgeler, görünmüyor yerine kendim yüklemediğim CarmodeStub simgesi çıkıyor. Hepsini sildim yeniden yükledim ve sürekli Carmode Stub simgesi çıkıyor ve ilerleme olmuyor. Nerde hata yaptım bilemedim. Yardımcı olurmusunuz? 2018 Golf 7.5  Telefon Samsung Note5

@Ender Ender hocam ilk denediğimde simgeleri gördüm. Çalıştıramadım ve ikinci kez denediğimde LG ve roc simgeler, görünmüyor yerine kendim yüklemediğim CarmodeStub simgesi çıkıyor. Hepsini sildim yeniden yükledim ve sürekli Carmode Stub simgesi çıkıyor ve ilerleme olmuyor. Nerde hata yaptım bilemedim. Yardımcı olurmusunuz? 2018 Golf 7.5  Telefon Samsung Note5
Son zamanlarda yapılan Güncellemeler sonucun da çalışmaz olmuştu. Szidekisorun başka olmakla birlikte tüm uygulamaları tekrar gözden geçirin yeni versiyonlarını gyüklemeyin eski sürümler olmalı ayrıca güncellemelerini kapatın uygulamaların. Bir kaç defa denemenizi tavsiye ediyorum Ben şuan sorunsuz kullanıyorum bunu 5-6 defa arka arkaya deneyerek açtım belkide sistem bir kaç denemeden sonra izin verdi. 

Lakin son 3 gündür sorunsuz kullanıyorum aynı işlemler sonucunda çalışmaya devam ediyor yani :)   Carmode bende yok zaten silinmesi gerekiyor. ama bağlantı kurmaya çalıştıktan sonra kaldırmanız da gerekebilir . Kısacası şimdi bende ki durum eskiden olduğu gibi aynı şekilde çalışmaya evam ediyor. Şu Virüs salgını muhabbetine gece evden arabayla turlamak için çıkıyorum ve 3-5 gündür aralıksız sorunsuz çalıştı gece gezmelerimde bana eşlik ediyor  (y)

Son zamanlarda yapılan Güncellemeler sonucun da çalışmaz olmuştu. Szidekisorun başka olmakla birlikte tüm uygulamaları tekrar gözden geçirin yeni versiyonlarını gyüklemeyin eski sürümler olmalı ayrıca güncellemelerini kapatın uygulamaların. Bir kaç defa denemenizi tavsiye ediyorum Ben şuan sorunsuz kullanıyorum bunu 5-6 defa arka arkaya deneyerek açtım belkide sistem bir kaç denemeden sonra izin verdi. 

Lakin son 3 gündür sorunsuz kullanıyorum aynı işlemler sonucunda çalışmaya devam ediyor yani :)   Carmode bende yok zaten silinmesi gerekiyor. ama bağlantı kurmaya çalıştıktan sonra kaldırmanız da gerekebilir . Kısacası şimdi bende ki durum eskiden olduğu gibi aynı şekilde çalışmaya evam ediyor. Şu Virüs salgını muhabbetine gece evden arabayla turlamak için çıkıyorum ve 3-5 gündür aralıksız sorunsuz çalıştı gece gezmelerimde bana eşlik ediyor  (y)
Hocam problem benim araçta mı o zaman. Ben  ne yaptıysam çalıştıramadım. İlk defa yapıyor olsam birşeyleri beceremedim diyeceğim ama daha önce yaptığım şeyi şimdi beceremedim. Rica etsem siz kullandığınız apkları upload edebilir misiniz? Birde öyle deneyeyim

@Ender hocam,bugün ne yaptıysam ne ettiysem çalıştıramadım. LG Mirrorlink hiç tepki bile vermiyor. Abartı olmasın 45 dakika boyunca tak çıkar tak çıkar yeniden başlat uğraştım durdum...yok açılmıyor.

[mention=208]Ender[/mention] hocam,bugün ne yaptıysam ne ettiysem çalıştıramadım. LG Mirrorlink hiç tepki bile vermiyor. Abartı olmasın 45 dakika boyunca tak çıkar tak çıkar yeniden başlat uğraştım durdum...yok açılmıyor.
Hocam tek care root ben telefon aldim 3 gun uğraştım baktim hayir yok yine rootladim teli işlem tamam [emoji3]

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender hocam,bugün ne yaptıysam ne ettiysem çalıştıramadım. LG Mirrorlink hiç tepki bile vermiyor. Abartı olmasın 45 dakika boyunca tak çıkar tak çıkar yeniden başlat uğraştım durdum...yok açılmıyor.
Recep Hocam sistem aynı sistem uygulamlar aynı değişen bişey yok :)  

bende siz gibi 45 dakika uğraştım ama bende oldu nedense ve bugün 7. gün hiç bir sorun yaşamadan düzenli kullanıyorum. 

Yalnız şöyle birşey dene ekran gelirse media ya ; Önce aracı motrunu ( çalışıyorsa) stop et şöfor kapısını açınca ekran da kapanacaktır  ve bu esnada media ekranını tekrar açın araçta iken bu şekilde araç hareketsiz çalışmaya devam etsini daha sonra aracı çalıştırıp gitseniz dahi sistem  izin veriyor hareket halinde video ve ekran kullanımına. Benim aklıma şöylede birşey geldi aslında defalarca deneyince dedim sistem belli bir deneme yapınca açılabiliyor sanki diye. örneğin 5-10 denemede güncellemeyle kaybolan sistem sanki eski halini aalıyor ve eskiden olduğu gibi serbestleşiyor diyebilirim. :)   (y)

NOt: Extra olarak birşey yapmadım Telefonumda aynı uygulamlar aynı düzen varken ara sıra deniyordum son seferde bayağı denedim. Kurcalarken başka bir yol bulmuşsam da bundan haberim de yok :)  

Arkadaşlar merhaba, Ender Hocam sayesinde sorunsuz kullandığım tam mirrorlink uygulaması bende de hareket halinde iken çalışmamaya baslamisti. Ben şöyle çözdüm umarım sizinde işinize yarar. 

Önce LG mirrorlink ve rockscout uygulamalarına telefondan uygulama yoneticinden ulaşıp onbellegi ve veriyi temizle yaptim, sonra ikisini de telefondan kaldırıp tekrar yükledim. Araca bağlamadan önce media cihazını da açma kapama tuşuna basılı tutarak restartladim. Sonrasında Bi kaç deneme ile tekrar bağladım ve şuan sorunsuz çalışıyor. Umarım işinize yarar. 

Telefonum Android 9 rootsuz note 8

Farbar hocam siz hem araç media ekranına yansitip, hem telefonu aynı anda nasıl kullanıyorsunuz, bunu anlatan bir konu varsa da ben bulamadım. Ben ekranı yansitinca telefon ekranı iptal oluyor. 

Arkadaşlar merhaba, Ender Hocam sayesinde sorunsuz kullandığım tam mirrorlink uygulaması bende de hareket halinde iken çalışmamaya baslamisti. Ben şöyle çözdüm umarım sizinde işinize yarar. 
Önce LG mirrorlink ve rockscout uygulamalarına telefondan uygulama yoneticinden ulaşıp onbellegi ve veriyi temizle yaptim, sonra ikisini de telefondan kaldırıp tekrar yükledim. Araca bağlamadan önce media cihazını da açma kapama tuşuna basılı tutarak restartladim. Sonrasında Bi kaç deneme ile tekrar bağladım ve şuan sorunsuz çalışıyor. Umarım işinize yarar. 

Farbar hocam siz hem araç media ekranına yansitip, hem telefonu aynı anda nasıl kullanıyorsunuz, bunu anlatan bir konu varsa da ben bulamadım. Ben ekranı yansitinca telefon ekranı iptal oluyor. 
Hocam ender hocanin bu sistemi hem rootlu hem rootsuz note 8 de kullanamadim.
Teli de degistirdim şu anda başka sistem kullaniyorum.

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla hocam, bende uzun zamandır kullanamıyordum pes etmiştim silmiştim programları, yazdığınız bu yazıdan sonra "acaba olur mu" diye bir kez daha denedim ...maalesef hiç bir şekilde açılmıyor. Bir kaç denemeden sonra araç ekranında artık  launcher app yazısında takılı kalmaya başlayınca yine bıraktım artık. 

Dediğiniz gibi programların önbellekelini ve depolama kısımlarını silip programları kaldırıp tekrar yüklemeyide yaptım. 

Ne olduysa artık kullanamıyorum bende. 

Geri
Üst Alt