TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

Bendeki huawei mate 20 lite ne tirt alet

Mirrorlink android auto hiç birsey desteklemiyor

İphone 8 plus satan var mi?

@Recep Gül Samsung Mirrorlink 1.1 sertifikası yüklenirken hata oluştu şeklinde hata alıyorum indirme yapmıyor

edit : mirorlink apksı bulup denedim kurmadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül Samsung Mirrorlink 1.1 sertifikası yüklenirken hata oluştu şeklinde hata alıyorum indirme yapmıyor

edit : mirorlink apksı bulup denedim kurmadı
Çok ilginç hocam, gerçi samsung mirrorlink in servisini sonlandırdığını söylemişti, şuan mirrorlink desteği yok ama sertifika hatası almanız normal değil, servis desteği kalksada 3.parti yazılımları kullanabiliyoruz. 

Hocam tekrar telefonda mirrorlink adına kaç tane uygulama varsa "Depolama" bölümlerine girip, ön belleği ve veriyi temizle seçeneklerini yapar mısınız! Sonra sizden tekrar güncellemenizi isteyecek. 

@Recep Gül bende onu anlamadım hocam mirrorlink sonlandırıyor ama ayarlarda mirror link duruyor güncelleme gelmiyor bana açıkcası ama uygulamaları tekrar kurayım kaldırmıştım çünkü

@Recep Gül hocam ben sorunu buldum ama çözümünü bulamadım. Ben mirroru ilk defa kurup denemeye çalıştığım için aşağıdaki durumla karşı karşıya kaldım diye düşünuyorum. :/

// MirrorLink Hizmet Desteği sonlanmıştır

Değerli Müşterilerimiz,
MirrorLink Hizmetini kullandığınız için teşekkür ederiz. Kurum içi operasyonlar politikamız gereği, 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren Samsung cihazlarda MirrorLink Hizmet Desteğinin kullanılamayacağını belirtmek isteriz.

MirrorLink Hizmet Desteğinin Sonlandırılması (Sertifika Yetkilisi sunucusu artık çalışmıyor)
- Yeni kullanıcılar bu hizmeti kullanamayacak.
- Mevcut kullanıcılar bu durumdan etkilenmeyecek ve bu hizmeti kullanmaya devam edebilecek. Ancak, MirrorLink verilerinin fabrika ayarlarına sıfırlanması, yazılım güncelleme (FOTA) dahil başka nedenlerden ötürü silinmesi durumunda hizmet artık kullanılamayacak. Hizmet için güncellemeler sağlanmayacak.//

@Recep Gül hocam ben sorunu buldum ama çözümünü bulamadım. Ben mirroru ilk defa kurup denemeye çalıştığım için aşağıdaki durumla karşı karşıya kaldım diye düşünuyorum. :/

// MirrorLink Hizmet Desteği sonlanmıştır

Değerli Müşterilerimiz,
MirrorLink Hizmetini kullandığınız için teşekkür ederiz. Kurum içi operasyonlar politikamız gereği, 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren Samsung cihazlarda MirrorLink Hizmet Desteğinin kullanılamayacağını belirtmek isteriz.

MirrorLink Hizmet Desteğinin Sonlandırılması (Sertifika Yetkilisi sunucusu artık çalışmıyor)
- Yeni kullanıcılar bu hizmeti kullanamayacak.
- Mevcut kullanıcılar bu durumdan etkilenmeyecek ve bu hizmeti kullanmaya devam edebilecek. Ancak, MirrorLink verilerinin fabrika ayarlarına sıfırlanması, yazılım güncelleme (FOTA) dahil başka nedenlerden ötürü silinmesi durumunda hizmet artık kullanılamayacak. Hizmet için güncellemeler sağlanmayacak.//
Tamda soracaktım, kaldırdınız yada yeni kullanmaya başladıysanız bu sorunu yaşayabilirsiniz diye.... Şuan için çözümü maalesef yok gibi hocam. Fakat yeni bir yöntem izledim az önce youtube da fakat henüz denedim. İlk fırsatta bunu bi deneyeceğim. 

Geri
Üst Alt