Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

@Yehanoha Merhaba, 3M BS serisi uzakdoğu ürünü olduğu için katalogda görünmüyor. Ürün orijinal ama belirli ülkelerde satıldığı için resmi sitede yeralmıyor.

@EMR-Garage bir arkadaşım cam filmi yaptırdığı garanti kağıdında cs 35 yazıyor peki. Bs yaptırmak için gitmişti 300 lira verdi. Onun cam filmi şu an cs35 mi bs mi? 

@Yehanoha Garanti kartına CS yanlış yazılmış olabilir, CS serisi 700 TL. Garanti kartına CS yazıldıysa garanti süresi 10 yıl geçerli olacaktır.

Yazılan numarayı defalarca aramama rağmen ancak ertesi gün dönüş oldu, nihayetinde cam filmi vs yaptıramadık, hayır madem telefona ertesi gün cevap vereceksiniz neden burada paylaşıyorsunuz yada cam filmi uygulaması yapmayacaksınız burada reklam verme amacınız nedir merak ettim.

BF6BDA58-5E14-4536-A814-80A8FA638174.jpeg

@Serkanasn Merhaba, durum için üzgünüm. 9292 numarası bizim aktif numaramız. Her gün onlarca aramaya cevap veriyoruz. Çalışamadığımız, Pazar günleri ve akşam 20:00 sonrası telefona bakamıyoruz. Cam filmi uygulaması yapmadığımız konusunu anlayamadım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Moderatör tarafında düzenlendi:
@EMR-Garage az önce sizden biriyle konuştum vermiş olduğunuz numaradan. Çok kabaydı pek dinlemedi bile ben yine iyi niyetimle iyi günler dedim demesine ama tam o sırada yüzüme kapadınız. Ankara da olsam da size gelmem.

@typhoons Merhaba,

5 yıl garantili Global marka film 300 TL

3M Cam filmi fiyatları:

3M BS fiyatı 300 TL 

3M FX serisi fiyatı 500 TL 

3M CS serisi fiyatı 700 TL 

@EMR-Garage merhaba 

golf highline için ön iki cama ton olarak en yakın film ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim? arka camlar orjinal %65 karartılı

@typhoons Merhaba,

5 yıl garantili Global marka film 300 TL

3M Cam filmi fiyatları:

3M BS fiyatı 300 TL 

3M FX serisi fiyatı 500 TL 

3M CS serisi fiyatı 700 TL 
Teşekkürler.

Bir sorum daha olacak Ankara'da bolca 99 TL cam filmi yazan yapan dükkanlar var. Bilgi amaçlı soruyorum bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir. Kaliteli bir işçilik çıkar mı acaba.

@typhoons 99 TL'ye film yapan bir yerden küçük parça bir film isteyin. Tinerle silin üzerini boya çıktığını göreceksiniz. Bu boya araçta sürekli soluyacağınız kanserojen bir madde. Boyalı poşetlere para ödemeyin. Tiner testini yapın boya çıkmıyorsa normal filmdir kullanılabilir. 99 TL'ye iyi işçilik beklemeyin. 

Geri
Üst Alt