Gemi yola çıkmış. Thalassa Perşembe ya da Cuma Limanda

@delfino

Sadece bir yerdeki boya ve onun aracı alırken var olduğunu ispatladiginiz sürece okadar değer kaybetmez hocam.

@ozknbyrktr Bana bayram sonu diyorlar trafik kapalı diyorlar siz nasıl alıyorsunuz? Hayırlı olsun bu arada

@dtkorkmaz merhaba, sıfır arqç plaka için artık trafik şubeye gitmeye gerek yok internet üzerinden sıradan bulunduğun il ve ilçeye göre otomatik plaka üretiyor sistem. Ben plaka seçmek istedim tatl diye secemedm beklememkniçinde sıradan plaka verin dedim

Aracımı dün öğleden sonra teslim aldım. Org kauçuk paspas hediye ettiler solar guad marka iki numara cam filmi çektirdim o da çok iyi olmuş ruhsatım yetişmemiş geçici ruhsat verdiler adresime gönderecekelermiş.

Hayirli olsun.Ben de acilen pazartesi konyayi arayip orda bosta olan araci satin aldim.Adamlara ogle vakti parayi gectim aksam 5 te gelin teslim alin dediler.İyiki iptal etmisim istanbuldakini yuzde 1-2 sadaka gibi ekstra indirim yapip insani surunduruyorlar.Herkesin araci hayirli olsun.

@delfino oncelikle bu cizik olayi icin gecmis olsun.Bence indirim oranından ziyade artı olarak ikinci elde kaybedeceğiniz değer kaybını da ekstradan isteyin, hatta bu aracı sıfırdan sipariş ettiyseniz şayet beklerken geçen süreyi de hesaba katarak ayıplı mal geldiğine dair tutanak tuttursaydınız keşke. Volkswagene şikayet edilebilecek bir konu bu ve iyi bir indirim almanız için de büyük bir fırsat gibi gözüküyor. Umarım dilediğiniz gibi olur herşey..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt