Gemi yola çıkmış. Thalassa Perşembe ya da Cuma Limanda

St aradı benide bugün , aracı yıkarken arka kapının orda 30-40cm çizik görmüşler .

Doğuştan ekstra indirim talep etmişler.

Bayramdan sonra anca bakabilcem yarın tatile çıkıyorum .

Sizce ne yapmak lazım çok kararsız kaldım ?

Ben sakaryayi aradim hasarliydi araba ust tavandan darbe yemis yuzde 5.5 yaptilar anca kabul etmedim.ama ufak biseyse yaptirip alin bnce kendileri yapip verecekler zaten

Merhaba, ben parayı yolladım, vekalet çıkarttım, trafik sigortası yaptırdım(358 TL) bakalım limandan tır ile sevkiyat bugece olursa bayrama yetiştirecez dediler. Baklım hayırlısı inş. Yetişir arifeye. Araç 1.2 tsi comf. Işık paket+ sürüş konfor paket ve anahtarsız çalışma var beyaz renk araç. % 4 iskonto artı 200 tl indirimle 64.200 tl tuttu.

Bayramdan sonraki siparislerde bluetoth olacakmis confortlineda arkadslar

delfino dedi:
St aradı benide bugün , aracı yıkarken arka kapının orda 30-40cm çizik görmüşler .

Doğuştan ekstra indirim talep etmişler.

Bayramdan sonra anca bakabilcem yarın tatile çıkıyorum .

Sizce ne yapmak lazım çok kararsız kaldım ?
Hocam 30 40 cm büyük bir alanı kapsıyor. İçinize sinecek bir indirim yaparlarsa alın derim.

Normalde pazarlikta cok disli olmak ise yaramiyo ama bu durumda bence indirimi cok tutmalari için diretin bence

Yarın sabahtan gidicem valla dayanamadım . Göreyim bir resim çekip sizden görüş isterim artık .

Bişeyi çok isteyince böyle oluyor işte şansımıza bakın .

@delfino

O kadar bekle araç gelsin sonra çizik var falan gerçekten ben bile okurken canım sıkıldı, inşallah istediğiniz gibi bir indirim alıp içinize sinen bir şekilde sonlandırırsınız alım işlemini

@delfinokardeş ben olsam ilave % 2 indirim talep eder ve kabul ederdim. Çizik bence çok mühim değil alırısın aracı birisi de çizer bulamazsında herkesin başına gelebilir. İndirimde ısrarcı ol bence yardımcı olacaklardır.

ozknbyrktr dedi:
@delfinokardeş ben olsam ilave % 2 indirim talep eder ve kabul ederdim. Çizik bence çok mühim değil alırısın aracı birisi de çizer bulamazsında herkesin başına gelebilir. İndirimde ısrarcı ol bence yardımcı olacaklardır.
Bencede cok kotu bi cizik degilse ve opsiyon fazlaysa al bence.Birdaha bekleme o kadar ben stnin ilgisizligi yuzunden iptal ettim.2 ay bekle sonu husran.iyi bi indirim verirlerse alin bence.

Merhaba , bugün aracı gördüm .

Fotolar aşağıda ki gibi .

Çizik altı boyancakmış komple , indirim oranı henüz belli değil tahmini %2 olabilir dedi st.

Yorumlarınız çok önemli ne dersiniz ?

1246_b6a78764e3ec92a97b7fd95be202fcce85b5a7c1.jpg

1248_74057b998cf7f2eab771c027502a1f9fe0de1c26.jpg

@delfino hocam indirim oranında diretin. Size verecekleri toplam indirim oranı %6' nın üzerine eklenecek bir oran olsun. Doğuş sorunsuz araçlarda zaten %6' ya yakın indirimler veriyor.  Can sıkıcı bir durum gerçekten, sağlam bir indirim oranı alırsanız kabul edin, yoksa %6 civarı bir indirimi kabul etmeyin derim ben. Sonuçta burada mağdur olan sizsiniz, bir şekilde sizin bu mağduriyetinizi gidermeleri lazım.

Çok geçmiş olsun.

@delfino

Hocam çizik fazla bir alanı kapsıyor. Normalde %4 indirim veriliyor şu aralar gördüğüm kadarı ile. %6 %7 indirim fena değil. Birde su durum var bu aracı ne kadar kullanmayı planliyorsunuz. 4-5 yıl kullanacaksanız alin derim. Yakın zamanda değişecekseniz almayın.

Yusuf hocam , hayat ne gösterir bilemem tabi ancak şu anki planım en az 4 sene kullanmak aracı .Satacağım zaman 1,5-2 bin düşüğüne satsam problem olmaz gibi geliyor .

@ozknbyrktr  hayırlı olsun hocam kazasız belasız iyi günlerde kullanın .

Geri
Üst Alt