Tanıdık VW Satış Elemanı Var Mı?

araçların gümrük giriş bedelleri var, devlet giriş fiyatının üstüne fatura kesilmesini şart koşuyor. bu nedenle 500tl olsa da düşemezler eğer ithalat fiyatı tam sınırdaysa.

Konu kilit muhabbeti açılmışken ben de fikirlerimi belirteyim forumda bazı konularda tartışma saygı çerçevesinde devam ederken adminler konuya kilit vuruyorlar neden acaba çok merak ediyorum bu forumun amacı fikirleri beyan etmek değil mi şahsıma yapılan bir şey değil ama bir nevi sansür yapılıyor bırakın herkes düşüncesini istediği şekilde beyan etsin destek bulamayan fikirler zaten filizlenmeden ölür. Golftutkusu nette değerli olan ender sitelerden burada gerçekten çok bilgili değerli insanlar var başka bir amacı varsa lütfen aydınlatın.

@Burak_53 konuyla alakasi yok ama engelli araci alma fırsatıniz varsa hibrit araclara bakin. 5 sene satis yasagi olan arac biraz gelecege yatirim yapmak lazim. 

@bf417 arkadaşım kimseye sansür uygulatma gibi bir amaç yok 

hiçmi duymadınız “ konu kilit” kelimesini.

@forzaGilles güzel bir çözüm sundu bunun üzerine daha yazılmaz anlamında konu kilit kalıbını kullandım.

isteyen istediğini yazsın saygı çerçevesinde banane 

ben kendimce kimseye terbiyesizlik yapmadan espirili bir yorum yaptım 

amma alıngan bir toplum olduk.

alınganlığı bırakında sonucu merak ediyorum ben bu arkadaş bu arabayı alırmı alamazmı 🙈

@Alpyaman ben sizin için yazmadım dikkatli okursanız adminlere sordum neden konular kilitleniyor diye sizin ne amaçla yazdığınızın farkındayım misal dsg konusu bugün kilitlendi aslında iyi muhabbet dönüyordu.

Arkadaslar arteon alinabiliyor yalniz ya baz modeli yada en fazla cam tavan olani bulmam lazim. Baska opsiyonlar gelince fiyati asagi cekemiyorlar. 

Bir tane buldum iste 600tl fark kaldi bayi neden satmak istemez diye de dusunuyorum bi yandan sonucta onun zarari yok ben aciktan vermeye de raziyim ama olmaz filan dediler telefonda bakalim bayiye gidip sansimi deneyecegim. 

Arteon icin liste fiyatlari 330bin ama telefonda 260bin seviyelerine hemen iniyorlar. 

Not: Dizel Tiguani da benzinliden ucuza veriyorlar. 

Geri
Üst Alt