Logo geri kamera

@yusuf Hocam bu apo usta nerede tam olarak çokca konusu geçti görmüştm ama unuttum şimdi nerede ikamet ettiğni ? Orijinal Logo kamera + işçilik 1,500 doğrumudur ?

@yusuf Hocam bu apo usta nerede tam olarak çokca konusu geçti görmüştm ama unuttum şimdi nerede ikamet ettiğni ? Orijinal Logo kamera + işçilik 1,500 doğrumudur ?
En son öyle demişti. Forumdan geliyorum dersiniz. Vural Car Audio diye google da arayın hocam 

@GkM_2015 @zulalyol hocalarım kamera geldi.

kırmızı 12V ,

Kırmızı Siyah kablo 0V

Mavi Kablo

bunları nereye bağlayacaz acaba?

birde video kablosunu nerden yütüteceğüm yolcu torpidonun ordan mı ?

ve son olarak resimdeki logo ya  giden kablonun üzerindeki beyaz kablo nedir ?

yardımcı olursanız çok sevinirim

WhatsApp Image 2019-08-24 at 15.35.57.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kralmali hayırlı olsun benim taktığım bu kamera bu tip degildi bir mavisiyah kablu vardı bide kırmızı güç kablosu vardı.Mavi siyah gerivitesten enerji verdim kırmızı kabloya üniteye giren güç kablosundan enerji verdim.Kodlayıp medyayı resetledim işlem tamam.

merhaba

bende logo olandan değil de;

plaka üstü düşünmeye başladım

normal birşey piyasadakilerden alsam kodlama ile mümkün mü?

2016 All Star

@yusuf Görüştüm geri görüş kamerası için 2000 tl dedi. Garantiye bir sıkıntı olmuyormuş dediğiniz gibi. Çok elzem bişi mi sizce kamera ? Tam emin olamadım yaptırıp yaptırmamakta :)
Hocam eğer aracı park etmekte sıkıntı yaşayan biri değilseniz, yani dikkatli park ediyorsanız alışana kadar kameraya bakmazsınız bile. Ama kamera logo kamera olduğu için görünüş olarak ayrı bir hava katıyor arabaya. 

@GkM_2015@kralmali@kralmali   @zulalyol hocalarım kamera geldi.

kırmızı 12V ,

Kırmızı Siyah kablo 0V

Mavi Kablo

bunları nereye bağlayacaz acaba?

birde video kablosunu nerden yütüteceğüm yolcu torpidonun ordan mı ?

ve son olarak resimdeki logo ya  giden kablonun üzerindeki beyaz kablo nedir ?

yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 23188
Sizin kamera hareketli sanırım. Yanlış hatırlamıyorsam onu keserseniz hareketli, kesmezseniz sabit oluyor diye biliyorum. Montaj sonrası kesmeden önce dener sipariş verdiğiniz kamera dönüşe duyarlı ise kesersiniz. 

Kablo bagajın solundan alta oradan da kapı eşik plastiğinin altından öne önde diteksiyonun altından media ekranı arkası boşluğa ulaşabilirsiniz. Benimki bu şekilde yapıldı 

Kablo bagajın solundan alta oradan da kapı eşik plastiğinin altından öne önde diteksiyonun altından media ekranı arkası boşluğa ulaşabilirsiniz. Benimki bu şekilde yapıldı 
ben yolcu tarafından geçirmek istemiştim ora daha kolay mı olur acaba?

Birde kayseride nerde yaptırdınız acaba?

O kabloyu  kesince yaklaşma çizgileri çıkıyor sanırım.
Kurulum şemasında yazıyordur aslında. Birde sana tavsiye her yere kılavuz (elektrik) kablosuyla ulaşabilirsin. Pek bir yer sökmeden iş yapmak en güzeli. (Bir de bağaj kapağında karşında görünen körüğü sökmeden kılavuzla geçir kabloyu. Yoksa tavandan su alma sorunları oluyor muş.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt