Logo geri kamera

Kurulum şemasında yazıyordur aslında. Birde sana tavsiye her yere kılavuz (elektrik) kablosuyla ulaşabilirsin. Pek bir yer sökmeden iş yapmak en güzeli. (Bir de bağaj kapağında karşında görünen körüğü sökmeden kılavuzla geçir kabloyu. Yoksa tavandan su alma sorunları oluyor muş.)
@yavuzbattal hocam tam olarak neresi acaba nereyi sökmemeliyim ?

@yavuzbattal birde hocam basit olacak ama kılavuz kabloyu nereden temin edebilirim nette baktıklarım en düşüğü 10 metre

Volkskay oto Sanayi dsi girişinde ilk sokak köşe başında. 

@yavuzbattal hocam tam olarak neresi acaba nereyi sökmemeliyim ?

Mehmet 1 numaralı körük girişi ile çıkışını sökmeden kılavuzla kabloyu geçir. Bu arada klavuz dediğim şey ise tek yollu 2mm lik elektrik kablosu, nalburdan 1 veya 1.2m falan yeterli oluyor. Önce trimlerin bir ucundan sök tamamını sökmene gerek kalmıyor, sonrada kılavuz kablosunu da döndüre döndüre kendine yol bulmasını sağla. Meşakatli ama güzel şeyler. Acele etme sakın, bir kaç gün aracın çıplak gezse bile sorun etme.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kralmali hocam trimleri sokmek cok zor degil orjinal temiz is icin sokmek bence sart simdi belki sorun yasamazsiniz ama eski arabalarda gordugumuz o trimlerin altindan sarkan kablolar diger sahibinin acaba bu ne diye dusunup arabayi kalitesizlestirmeye bence gerek yok biz ikea otoparkinda yaklasik 2 saat gibi bir surede tamemen her yeri sokerek bu isi bitirdik once bagajdan baslayin bagaja logoyu ve tesisati hallettikten sonra orayi toplayin parca parca kablolari orjinal yerlerinden klipsle tertemiz iscilikle doseyin isin zevki tak calissin mantigi ise bisey diyemem ama amac zevkle is bitirmekse iscilikten kacmayin. Kolay gelsin.

@GkM_2015 mrb aldığın kamera eski logo ile aynı boyuttamı? Bende aldım AliExpress den montajını yaptım ama arkadan baktımı logoya kücük. Sizde böyle sorun varmı.?

@Blladr merhaba ayniydi foto varsa eklermisiniz bakalim. Merak ettim.

Tabi en kısa zamanda atarım resim. Teşekkürler 

@Blladr ben logo kamerali aracimi sattim ama fotolardan baktigim kadariyla bu cikinti yok kiyaslama yapadim net okarak.

@GkM_2015 evet dış görünümünde sıkıntı var acaba yanlış mi gönderdiler bana anlamadım. Aldığım mağazaya yazdım bu durumu ama dönen olmadı. Ürün alıyorsun bir ay heyacanla bekliyorsun ve sorun oluyor..

[mention=6826]GkM_2015[/mention] mrb aldığın kamera eski logo ile aynı boyuttamı? Bende aldım AliExpress den montajını yaptım ama arkadan baktımı logoya kücük. Sizde böyle sorun varmı.?
Merhaba bendeki logo kamera degil normal logo bence sizin kamera boyutunda sikinti yoktur

Inceleyince kucuk gibi duruyor

Orjinal kamerasiz logo fotosu bende aşağıdaki gibi kiyaslayabilirsiniz

06d774fe1de94b7ad0ca327ccfb780f6.jpg
c10736b815a95f05115558f77b1246ca.jpg
b430dd2978ac8157bb8206b555b40a84.jpg
52932a72df46b51d6e06779d25011b32.jpg

@Blladr Benim geri kameram var. Fotolar biraz kötü ama işini görür sanırım.

IMG_3898.JPG

IMG_3899.JPG

IMG_3897.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt