Golf 7.5 Sürüş Modu Montajı

Hayırlı olsun Hocam güzel Günlerde kullanmanız dileğiyle.

@İlker34 Hocam açıklamada yazdığım uygulama yapıldı. Daha az trim sökerek yapan da vardır belki, idareten bir yerlerden geçirilmedi kablolar, temiz ve düzenli olduğunu düşünüyorum bu şekilde. Abs beynine kablo çekme işi için bir türlü fırsat bulamadım, işlem nihayete ermedi yani henüz.
Güle güle kullanın hocam . Hepimizin ortak düşüncesi az sökme çok mutluluk olduğundan keşke demiştim  ama önemli olan sizin içinize sinmesi. En kısa zamanda tamamlamlar ve kullanırsınız inşallah. 

[mention=2615]Vanery[/mention] Teşekkür ederim, siz de güle güle kullanın. Pla ve mode uygulaması da yaptınız o zaman siz aracınıza, doğru mu anladım?
Evet. Tuşların hepsi aktif. Zaten EspOff ve Set tuşları aynı yere gidiyor. Geriye sadece Pla kalıyor. Onuda daha önceden yapmıştım.

95ca7ec325696dd8961d9ee9c5a6b2e4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güle güle kullanın hocam . Hepimizin ortak düşüncesi az sökme çok mutluluk olduğundan keşke demiştim  ama önemli olan sizin içinize sinmesi. En kısa zamanda tamamlamlar ve kullanırsınız inşallah. 
@İlker34 Teşekkürler hocam, sağolun.

Sonradan eklediğim sürüş modu var, onun haricinde acc, lane assist orjinal, carplayi lisans olarak alacağım sanırım
@schweppes esc on/off, lastik basınç kurulum fonksiyonlarınız aktif değil mi şu an?

Sürüş modu için kablo bağlantısını nereye yaptınız acaba?

Evet. Tuşların hepsi aktif. Zaten EspOff ve Set tuşları aynı yere gidiyor. Geriye sadece Pla kalıyor. Onuda daha önceden yapmıştım.

95ca7ec325696dd8961d9ee9c5a6b2e4.jpg

@Vanery Güle güle kullanın, fotoğrafınızı görüntüleyemiyorum ama nedense. Aynı yerden kastınız abs beyni, değil mi?

[mention=2615]Vanery[/mention] Güle güle kullanın, fotoğrafınızı görüntüleyemiyorum ama nedense. Aynı yerden kastınız abs beyni, değil mi?
Evet. Siz bağladınız mı esp ve set tuşunu ?

@GkM_2015 merhaba hatay Adana Mersin GaziAntep te bu işi hakkıyla yapabilecek usta varmı tanıdığınız acaba

Merhabalar birkaç sorum var konu ile ilgili. 

1- Manuel araçlarda sürüş modu açılıyor mu açılıyorsa tam olarak neleri değiştiriyor ? (Araç 2020 midline plus)

2- Güncel link var mı bende tuşu sipariş vermek istiyorum.

3- BCM deki pinler hangileri montaj için ? 

Merhabalar birkaç sorum var konu ile ilgili. 
1- Manuel araçlarda sürüş modu açılıyor mu açılıyorsa tam olarak neleri değiştiriyor ? (Araç 2020 midline plus)
2- Güncel link var mı bende tuşu sipariş vermek istiyorum.
3- BCM deki pinler hangileri montaj için ? 
Gaz tepkisi,direksiyon sertliği, klima motoru bu kadar tuşu sipariş etsenizde tuşu takınca çalışan bir şey değil lisans ile aktif edilmesi gerekiyor.

Geri
Üst Alt