Golf 7.5 Sürüş Modu Montajı

@forjust1day lisansı hangi vw bayisinden temin ettiniz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Unicorn55 almanyadan temin ediyorum lisansı hocam , online olarakta kurulumu yapıyorum, şase numaranıza ekleniyor, yetkili servis yedek parça etkadan şase nonuz yazıldığınında aracın üretim ozelliklerinde yazıyor 

Güzelmiş o zaman

Servis sorgulamamdan sonra aracımın üretim özelliklerini fotoğrafladım @Unicorn55

0f77f02b533b8861e54cc055f79c6fc1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maliyeti nedir peki

bende aracıma yaptırmak istiyorum golf 7,5 dizel aracım var. direksiyon tepkimesi spora alınca değişiyordu sanırım direk parçaları ve kabloları alarak birde kodlama yeterli oluyor değil mi 

@sajmora98 online işlem yapılıyor key giriliyor orjinal lisansda ben yaptırdım dsg eco da salınıma geçiyor hocam.

sportta direksiyon ve tepkiler sertleşiyor eğer adaptif far ve acc mevcutsa onlara da müdahale edip modlarını seçebiliyor buna klima da dahil. @forjust1day ve @İlker34 abiler bi ara yapıyordu onlarla iletişim kurarsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

@GodThread çok sağolun herhangi bir teknik değişikliğe gerek yok demi sadece tuş ve kodlama gerekiyor bu dsg salınımı için 

@forjust1day Lisans güncel fiyatına sistemden bakma şansınız var mı ? 6-7 ay oldu artık aktive etmek istiyorum şu Sürüş modlarını. Montaj yapıldı bcm hat çekildi sadece lisans alınıp kodlaması yapılacak.

@uranusgrey_golf hocam uygun lisanslar vardi elimde yaklaşık 100adet ama tükendi malesef suanda en uygun 1400₺ civarında bakmak lazim tekrar

@Ömer Kahraman hocam dizel otomatik araç kullanıp yaptıran birkaç arkadaşım otomatik benzinli araçlara nazaran sürüş konusunda bariz bir fark göremediklerini söyledi bana o yüzden ben de şimdilik bu retrofite girme konusunda kararsız kaldım. Olay tamamen görsellik boyutu ise gayet güzel görünüyor ama işlev konusunda çok işimi görmeyecek ise girmemeyi düşünüyorum. Ne düşünüyorsunuz ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@fatihmyigit hocam sürüş modu işlev olarak etkili şöyle söyleyim size Şanzıman, Direksiyon, Motor, Klima gibi işlevleri etkliyebiliyor ayrıca eğer aracınızda mevcut ise acc, adaptif far gibi özelliklere de etkisi var.

Ben yaptıralı 6-7 ay oldu genelde eco da kullanırım motor daha sakin salınım ve şanzıman daha rahat olduğunu düşünuyorum acc modları içinde işime yarıyor. Sportta ise hem direksiyon hem de motor tepkisi daha da sertleşiyor. Normalde şanzımandan sporta alınca sadece şanzıma değişiyor sürüş modunda motor ve direksiyon tepkisi de ona göre değişiyor.

Geri
Üst Alt