Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

On tarafi duzelirse bence su acidan guzel duruyo.. Evet sabah yine baktim, donup donup bakiyorum :D

FB_IMG_1552059993426.thumb.jpg.f4d6c5c8896db6d13c327c73af7581f9.jpg

yeni bir golf sahibi olmak için golf 9 u bekleyeceğim gibi görünüyor.

arkadaşlar ön ve arka farlarda halen kamuflaj var. Parçaların birleşme yerlerine yakından ve dikkatlice bakmanızı tavsiye ederim. Arka stoplar tiguan a benziyor ön tarafta ise çamurluklara kadar uzanan farlar görünüyor. Bence yine beğenilecek tamamen ortaya çıkınca.

Ön ve arkada  kamuflaj var görmemek imkansız zaten bence çok güzel olacak

arka tasarım kia sportage'dan araklanmış gibi. ön taraf zaten kötü, umarım güncellenir şu anki tasarım. 

Teknoloji olarak illaki mevcut Mk7 ve buçuklusundan ileridedir ama tip olarak kişisel görüşüm iyi ki Mk 7 ye sahibim. Arabamı daha da sevmeye başladım :)

Arabanin icindekiler ne konusuyolar cok merak ettim.. Ne diolar acaba yeni Golf le ilgili :D Test surusu yapan muhendisler mi ki bunlar (?)

Bende geri planda ki yerleşim yerlerinin Almanya ile bağını pek kuramadım. (Alakası yok gibi) Almanya'dan çok bizim İkitelli organize sanayiye benziyor buralar derme çatma yapılarla

Elektrik direkleri /telleri falan var? Almanya'da elektrik hatları yer altındadır normalde.

Diyorum ki bu resimler bu filmler tamamen feyk mi? evinde şizofrenik halisünasyonlar gören işsiz bir Alman mekatronik mühendisinin birayla kafayı bulup can sıkıntısıyla yarattığı mk8? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arabanin icindekiler ne konusuyolar cok merak ettim.. Ne diolar acaba yeni Golf le ilgili :D Test surusu yapan muhendisler mi ki bunlar (?)
Onu bilmem de arabanın içindekiler Türk olsaydı  ?

Tepkileri aynen şöyle olurdu!

Camı açıp el kol gösterip

"Çekmmmeeee   layyyyynnnnnn"

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bundan önceki tasarımlar gayet başarılı olabilir ama yeni bir şeyler denemek lazım. Hani derler ya kendine özgün bir tasarım dili var, tamam var da bu dil resmen sus pus olmuş konuşamıyor. Tüketiciyi bu kadar da sıkmamak gerekir diye düşünüyorum. Mazda 3 bence buna çok iyi bir örnek.

Ekran Alıntısı 2.JPG

Ekran Alıntısı.JPG

Bende geri planda ki yerleşim yerlerinin Almanya ile bağını pek kuramadım. (Alakası yok gibi) Almanya'dan çok bizim İkitelli organize sanayiye benziyor buralar derme çatma yapılarla

Elektrik direkleri /telleri falan var? Almanya'da elektrik hatları yer altındadır normalde.

Diyorum ki bu resimler bu filmler tamamen feyk mi? evinde şizofrenik halisünasyonlar gören işsiz bir Alman mekatronik mühendisinin birayla kafayı bulup can sıkıntısıyla yarattığı mk8? 

Güney afrikadir herhalde hocam ya da Meksika oralarda vardı fabrika herhalde

Aaa sesli dinleyincee :)

Adam eliyle yuzunu kapatiyo kornayi duyunca :D

Video ve fotoğraflar eşleşiyor.İhtimaller kuvvetlendi artık ,bagaj çizgisi içe dönüp baya dışa açılmış  , seri üretimde nasıl duracak merak ettim.Fazla bir yenilik göremedim şimdiye kadar umarım bu durum değişir.

Aaa sesli dinleyincee :)

Adam eliyle yuzunu kapatiyo kornayi duyunca :D
Bu mk8 in test driver'ı olmak göğüs kabartan bir durum değil doğal olarak.

Yıllar önce Mk5 in test driverlarıda testlerden sonra boynu bükük antisosyal utangaç kişilikler oldular zaman içinde

Bu mk8 in test driver'ı olmak göğüs kabartan bir durum değil doğal olarak.

Yıllar önce Mk5 in test driverlarıda testlerden sonra boynu bükük antisosyal utangaç kişilikler oldular zaman içinde
Hahhahahaah :D

Ne gomduk ya 8'i :D

E tabi cirkin olmus ama yani  :/

Showroom da gormeyi iple cekiyorum :)

Geri
Üst Alt