Yıl 2019 - Nereden yakıt almalıyım?

12 yıldır sadece Opet'ten alıyorum

Ben  de  23  yıldır   SHELL  kullanıyorum.  Hiç  şaşmam. 

Kampanya ya indirime  değil, kalite  ve  performansa  bakarım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
5 yıldır Shell'den alıyorum. Gayet memnunum. Hatta mümkünse hep aynı istasyondan alıyorum, bi forumda okumuştum aynı istasyondan almanın bi faydası vardı ama şimdi hatırlayamadım :)

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı aldığım 2016 yılından beri BP'den Ultimate Kurşunsuz benzin alıyorum. Başta %3 olan VW kampanyası daha sonra %5'e çıkmıştı ve çok memnundum. Fakat bu sene bu kampanyayı bitirmişler ve artık BP'de plakama puan işletemiyorum.

Hangi petrol istasyonunu kullanıyorsunuz? En sağlıklı ve maddi olarak mantıklı petrol istasyonu hangisi?
Boşuna dememişler, aklı kelden, benzini shellden al diye. :)  ben yıllardır shellden alırım, 2-3 depo 95 oktanlı normal, 2-3 depodan sonra 1 depo V Power alırım. yalnız aldığınız istasyon da çok önemli, örneğin farklı bi ilde Shell'den alayım yine dedim 50LT hacimli depoda çeyrek depo olmasına rağmen 50,01 litre yakıt koydular. :)  

kesinlikle Shell v power  (y)

Daha az ses ve daha az km için shell den başkasını önermem  traktör hissiyatı için opet bp falan denenebilir böylece depoda 50 km daha fazla arpa biçersiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı aldığım 2016 yılından beri BP'den Ultimate Kurşunsuz benzin alıyorum. Başta %3 olan VW kampanyası daha sonra %5'e çıkmıştı ve çok memnundum. Fakat bu sene bu kampanyayı bitirmişler ve artık BP'de plakama puan işletemiyorum.

Hangi petrol istasyonunu kullanıyorsunuz? En sağlıklı ve maddi olarak mantıklı petrol istasyonu hangisi?
Doğuş Çankaya'nın orada ki Shell iyidir. Ankara'ya gelişimde 4 defadır oradan aldım. son olarak ta 14 temmuz da doğuş otodan aldığım aracı fulledim. sıfır araç olduğundan depo tam takır olmasını rağmen 47,5 LT yakıt aldım. gayet iyi orayı da size tavsiye ederim. tabi ki size yakın veya yol güzergahınızda ise.

BP hala devam ediyor %5e hatta ultimate kullan onu öneririm ciddi fark var normal benzinle ha olmadı shell V power. 

Merhaba Hocam

Genel Görüşüm aşağı yukarı hepsinin aynı olduğu. Fakat piskolojik yada kendine yakın hissetme yada algı reklam adına ne derseniz diyin bazı markalardan aldığınız zaman kafanız rahat oluyor nedense [emoji2][emoji106]

Dizel kullanırken her zaman Opet ten alırdım 10 yıla yakın birnaikinti yaşamadım.

Benzinli araçların icin de Shell kullanıyorum Ayrıca evime çok yakin bir arkadaşımın BP istasyon Müdürü olmas8 vesilesi ile de Arasira BP den alıyorum

Shell ZUBIZU kampanyası var Shelde 3 kata katar puan veriyor Shell smart kart ile diye bir kampanyaları var bakmanızı öneririm.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben hala BP'den nasıl Vw kampanyasını kullanabiliyorsunuz anlamış değilim. Bana bir türlü vermiyorlar artık bu kampanyayı.

image.png

Geri
Üst Alt