Volkswagen Troc Türkiye Satış Fiyatı

Gidip soran oldumu bilmiyorum ama ben geçtiğimiz hafta fiyat aldım highline paket için cam tavan ekstralı araca 178 dediler oturup pazarlık edilse daha aşağı alınır belli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstediği fiyatı hak etmeyen bir araç olmuş. Hiç beğenmedim.

2019 da çıkan bir araçta nasıl hız sabitleme olmaz.
Highline da bile kablosz şarj yok. 

Gözlük koyacak yer yok.
İçeride kullanılan malzeme çok ucuz durmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnceleme için teşekkürler , videoda dikkatimi çeken şey varta efb akü kullanılmış varta sitesine girdiğimde bu akü fren enerjisi geri kazanımını desteklemiyor araç donanımına baktım fren enerjisi geri kazanımı var , atladığım bir noktamı var anlamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
EFB+ kullanıyor , onlarda fren enerjisi kazanımı var

Volkswagen yada doğuş bu arabayı gerçekten bu fiyata satabileceğini düşünüyormu? yadan alanlar ne kadar zararla satacaklarını hesap ediyorlar mı merak ettim.

KAROQ da tercih edilebilir

1.6 TDI 115 PS DSG Style                182.363 TL 2018 Bulunursa cam tavan vs ile tahmini 189.000 e gelebilir

aracın 2019 u 191,900 hem dizel hem otomatik style paket

290-295 bin sürüş asistan paket highline satılıyormuş.Cam tavansız.

Tipi de güzel açıkçası

@Semsam iç mekan kalitesi kötü bayide incelemiştim. Fakat göze hoş gelen bir araç

@farukal ailemde bu araçta var. 2 Ocak 2020 de teslim alındı. O sıralar fiyatı çok uygun olduğu için hiçbir bayiide kalmamıştı tüm Türkiye VW’leri aramıştık.
Vazgeçecekken ablamların bulunduğu ildeki bayiide biri siparişini kaporasını vermiş fakat aracı almaya gelmemiş.Telefonla arandılar aynı gün gidip aracın ödemesini yapıp aldılar. 
highline + cam tavan turuncu renk.Bi 100km kadar kullanma şansım oldu.Dışarıdan çok güzel araç.@Semsam  
içerisi de aslında ekranı ve hayalet ekranı ile çok güzel ama malzeme kalitesi biraz kötü hissettiriyor açıkçası. O tasarıma o özelliklere öyle bi malzeme kalitesi hiç hiç olmamış...

Golf kullanıcısının, biraz yüksek bir araca geçmek istediğinde geçebileceği, ancak o içerideki başta kalite algısını oluşturan konsolun sert oluşu eksikliklerini kabul etmesi gerektiren araç. 

Polo kullanıcısının Golf'e geçmeyi düşünürken , biraz yüksek olsun diyince içerideki malzeme kalitesine yabancı kalmayıp tercih edebileceği bir seçenek.

Genel olarak dış görünüşü renk seçeneğine göre değişerek beğenilen, genel kullanıcı kitlesi de kadın olan, bence de güzel bir araç.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt