Golf elektrik ne zaman türkiyede

An itibariye motorin daha pahalı. Yine ekonomi iyiye gidiyor. Eşel mobil sistemler, ekonomik dengeler, enflasyon ayarlamaları, vs. vs. vs. Sıktı bu iş, gerçekten sıktı!

Dizele tüp takılıyor mu arkadaşlar 😁

Hayır tabi ki [emoji4] 
Aynı kullanım şartlarına göre 1 depoda kaç km fark ediyor abimde 1.16 var gayet sakin kullanır işe gel git sıkışık trafikte 350 km depo bittiği oldu [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı kullanım şartlarına göre 1 depoda kaç km fark ediyor abimde 1.16 var gayet sakin kullanır işe gel git sıkışık trafikte 350 km depo bittiği oldu [emoji4]

Hocam güzergah çok kötü ise bilemem. Bende şu An ortalama 14.5 litre. Tabi bu ortalama 1600km lik bir ortalama ve sürekli birilerine arabayı gösterip gazlamakla geçti :)  benim 1.16i ile genel tüketimim İstanbul içi 10 litreydi. Golf R ile aynı şartlarda 10-12 olur diye düşünüyorum. Golf R kısa mesafede ve trafikte çok fazla tüketiyor. Hele race modunda durduğu yerde içiyor. Şöyleki şanzıman sport ve race mod aktif ise durduğu yerde 2.3litre falan tüketiyor saatte. Bu değer normal araçta 0.7 civarı.

Hocam güzergah çok kötü ise bilemem. Bende şu An ortalama 14.5 litre. Tabi bu ortalama 1600km lik bir ortalama ve sürekli birilerine arabayı gösterip gazlamakla geçti [emoji4] benim 1.16i ile genel tüketimim İstanbul içi 10 litreydi. Golf R ile aynı şartlarda 10-12 olur diye düşünüyorum. Golf R kısa mesafede ve trafikte çok fazla tüketiyor. Hele race modunda durduğu yerde içiyor. Şöyleki şanzıman sport ve race mod aktif ise durduğu yerde 2.3litre falan tüketiyor saatte. Bu değer normal araçta 0.7 civarı.
Evet hocam güzergah çok kötü ben 1.4 golf ile 11 leri görmüştüm.race modunda musluğu tamamen açıyor demekki [emoji4]

Geri
Üst Alt