8" Composition Media Ekranında Dikey Çizgi Oluşması

@muhammedfatih   Hocam benden 300 tl para istediler 

%70 şini karşılıyormuş almanya  %15 ini bursa doğuş oto geri kalanı genel müdürlükten mesaj geldi.  İşcilik almıyoruz vs dedi

2 senede garantisi uzucak radio çaların denildi.

300 tl istediler  yapın dedim araç 250 binlik bir araç  bir yemek parası verdik artık.

@Blasko77 İyi yapmışsınız hocam.Sonuçta pahalı bir parça.Ve aracın olmazsa olmazlarından.Normal de benden de bu civarda bir ücret isteyeceklerdi sanırsam, aracı aldığım servis ve bakımlarını devamlı yaptırdığım aynı servisti, bana bu ücreti servis olarak karşılayacağız dediler.Bu aldıkları ücret servisin insiyatifinde.Ama dediğim gibi arabanız ve cihaz gözönünde bulundurulduğunda bir şey değil.Hayırlı olsun tekrardan.Arızasız, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Arkadaşlar golf 7,5 comfortline da radyo logolarını görebilme şansımız olabiliyor mu, görülebiliyorsa nasıl yardımcı olursunuz? 

Aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında bu işi yapacak arkadaşımız aramızda var ise ona yaptırayım düşüncesindeyim. 

Ayrıca gizli özelliklerde açılması sorun ve sıkıntı yaratacak bir uygulama ile karşılaşan var mı?? 

yardımcı olursanız sevinirim

@Biltok  2019  Model 2. Yarısı öncesi  üretilen hiç bir standart comfortline modelinde  radio logosu göremezsiniz.

Çok talihsiz. 7 serisine eklenebilen bir sonraki seride engelleniyor. Vw gibi bir markanın üzerine ilave ede ede gitmesi gerekirken kendine buyruk deapotluğu beni markadan soğutuyor. 

Dün baktım ikinci çizgide çıkmıştı :'( cumartesi servise götüreceğim randevu aldım

Konu başlığını çok sık güncel görüyorum. Zannedersem bu da kronik bir sorun haline geldi.

Bu konuyu gördükçe geriliyorum, yarın bizim ekrana da bir hal olur da "siz kendiniz dışardan logo kamera bağlamışsınız, ekran garanti dışı" demesinler de... 

Alakasasız alakalı bir tecrübe

2016 yılında mediamarkt tan 43 inç led tv aldık.

2018 yılında tam garanti bitmişken arka panel ledler söndü (led panel arızası)

400 liraya  yetkili serviste yapıldı

Sene 2020 ledler yine cortladı (ekran yine tümden karardı)

Yetkili servis 550 lira istiyor! Bu nedir yani 2 yılda bir ledler pert oluyor? (Birde bu sefer  yetkili servis 1 yıl garantili olur diyor ayıpp yavvv)

Şimdi lafı uzatmayım

Bana xxxx marka led tv kullanıyorum 

Minimum +5 yıldır sorunsuz seyrediyoruz diyeceğiniz xxxxxx marka tavsiyeniz olan  tv nedir ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alakasasız alakalı bir tecrübe2016 yılında mediamarkt tan 43 inç led tv aldık.

2018 yılında tam garanti bitmişken arka panel ledler söndü (led panel arızası)

400 liraya  yetkili serviste yapıldı

Sene 2020 ledler yine cortladı (ekran yine tümden karardı)

Yetkili servis 550 lira istiyor! Bu nedir yani 2 yılda bir ledler pert oluyor? (Birde bu sefer  yetkili servis 1 yıl garantili olur diyor ayıpp yavvv)

Şimdi lafı uzatmayım

Bana xxxx marka led tv kullanıyorum 

Minimum +5 yıldır sorunsuz seyrediyoruz diyeceğiniz xxxxxx marka tv nedir ??
Ustad nazar değer diye yazamıyorum markayi
17 senelik pioneer

@Savatage Valla hocam çok ucuza aldığım için 1-2 sene izler değiştiririm diye aldığım vestel 7 sene oldu hala taş gibi. 40" full hd. Ama bu işler biraz şans, arkadaşım baya araştırıp 55" sony aldı, 1 sene sonra panel arızası verdi (1.500 TL sıkışmış) Ben vestel ya da LG tavsiye ederim. LG de 32" 5 senedir bi sıkıntı çıkarmadı çok şükür. 

[mention=11839]HONEY[/mention]
Evet markayı bekliyorum ???
İftarda paket  dondurmalı kaymaklı burmalı sarmalı  kadayıf borcum olsun
[mention=4813]sertan[/mention] philips 
17 senelik pioneer

Zamaninda ciddi para vermiştim 8.500 tl

Keşke dandik birsey alıp 2 senede bir yenileseydim

Teknoloji hastaligim vardi zamaninda mantik dışı paralar harcıyordum

Cihaz bende degil eski eşimde hala aktif kullaniyor

https://www.whathifi.com/au/pioneer/pdp-434hde/overview

O pioneer o zaman ya plazma ya lcd ? 

Şu an sıfır plazma ya da lcd  satışı yok maalesef?

LED TV tavsiyesine açığım ((5-6 yıldır ledleri cortlamayan tecrübe edilmis Tv?)

Geri
Üst Alt