Jump to content

Recommended Posts

2 dakika önce, forzaGilles yazdı:

Hayırlı olsun., bi şey soracağım "online odis" bağlantısını nasıl nereden temin ettiniz.?

Erwin Portal üzerinden gerekli belge ve şartları sağlarsınız alabilirsiniz hocam, başvurunuz kabul edilince kayıt aşamasında marka başına 2bin euro(vw, audi, seat, skoda), her kullanıcı için aylık 150 euro aidat ücreti var. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, mbonat yazdı:

Hayırlı olsun   lane asist ve diğerleri benim kafamdada varda camı değiştirmeye kıyamıyorum :)  bu kadar doluluğa vienna deri ve highline trimler yakışır :)

Teşekkürler, Sırada discover pro media, ve u led var, trimler en son hocam :)

karakuyu32 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acc manuel araçta nasıl çalışıyor hocam. Önündeki araç tamamen durunca sizin araçta durucak vitesteyken ne olacak araç stop edecek. Veya tam tersi önünüzdeki araç hızlanınca sizin araçta hızlanmaya çalışacak vites artırmayınca bağıracak. Debriyaja basınca acc kontrolden çıkıyor mu? Avrupa da manuellerde de acc olduğunu biliyorum türkiye de ilk defa görünce aklımda soru işareti oluşturan şeyleri sormak istedim. Bu arada bunların içinde en çok line asist olsun isterdim ama cam değişimi benimde geri durmamda etken oldu. Keşke cam değişmeden olma imkanı olsaydı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, karakuyu32 yazdı:

Acc manuel araçta nasıl çalışıyor hocam. Önündeki araç tamamen durunca sizin araçta durucak vitesteyken ne olacak araç stop edecek. Veya tam tersi önünüzdeki araç hızlanınca sizin araçta hızlanmaya çalışacak vites artırmayınca bağıracak. Debriyaja basınca acc kontrolden çıkıyor mu? Avrupa da manuellerde de acc olduğunu biliyorum türkiye de ilk defa görünce aklımda soru işareti oluşturan şeyleri sormak istedim. Bu arada bunların içinde en çok line asist olsun isterdim ama cam değişimi benimde geri durmamda etken oldu. Keşke cam değişmeden olma imkanı olsaydı

Lane assist için mutlaka cam değişecek hocam yolu yok. Acc ye gelecek olursak, normal hız sabitleyici nasıl çalışıyorsa yine o şekilde, hız 20 nin altına düşünce fren basın şeklinde uyarı veriyor, stop ettirmiyor yani, öndeki araç hızlanınca da zaten ne zaman vites değişeceğini bildiğin için atıyorsun, otomatik olarak hızlanıyor sen sadece vites değiştiriyorsun, debriyaj a basınca devreden çıkmıyor frene basınca devreden çıkıyor, yine aynı şekilde gaz verirseniz hızlanmaya devam ediyor. 

karakuyu32 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, karakuyu32 yazdı:

@murat644 discover pro ve oem u led... ikisi hepsine değer hocam. 

Herşey sırayla hocam. Alt yapı olmadan U led yapamazdım, beni en çok zorlayacak nokta acc yi aktif etmek olacağı için önce acc yi yaptım, u ledi kolayca yaparım sıkıntı yok artık en zoru acc'ydi ve bitti çok şükür 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize emeğinize sağlık hocam. Araştırıp severek yaptıktan sonra her türlü retrofit yapılabiliyor ve sınırı yok. Parasını verip taktırınca hem zevki alınamıyor tam hem de pek bir değeri olmuyor gibi oluyor. Ama böyle el emeğinin tadı bir başka. Kazasız belasız sürüşler dilerim. 

murat644 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Elinize emeğinize sağlık hocam. Araştırıp severek yaptıktan sonra her türlü retrofit yapılabiliyor ve sınırı yok. Parasını verip taktırınca hem zevki alınamıyor tam hem de pek bir değeri olmuyor gibi oluyor. Ama böyle el emeğinin tadı bir başka. Kazasız belasız sürüşler dilerim. 

Teşekkürler Ahmet hocam, aynen öyle; bu donanımları aracı alırken opsiyonlayabilirsiniz, daha sonra da aracınıza taktırabilirsiniz istanbulda bunu yapabilecek yerler var zaten, fakat para verip yaptırmaktansa kendi emeğinizle yapıp tadını çıkarmak çok farklı bir duygu, anlatılmaz gerçekten.. :)

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık. Gerçekten çok güzel bir iş çıkmış ortaya. Benim aracım da comfortline ama acc, line assist, vs full bir araç. Yakın bir zamanda fırsat bulabilirsem traffic işaretleri okuma, yaya koruma ve uzun far asistanını açmayı düşünüyorum. Bunun yanında arka stop için kesinlikle 7.5 düşünün. Açıkçası ben de düşünüyorum. Eğer sizin uygulamanızın maliyeti düşük olursa ben de yaptırabilirim. Bu arada discovery düşünüyorsanız da yine 7.5 düşünün çünkü dijital ekran da yaparsanız gerçekten çok kullanışlı oluyor. Çünkü o şekilde bir araç kullandım ve gerçekten tadı damağımda kaldı. 

murat644 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam emeğinize sağlık benimde aracım da istediğim özellik anahtarsız giriş ve calistirma birde koltuk ısıtma herhalde seninkilerin yaninda benim istediklerim daha ekonomik kaliyor.Bu koltuk ısıtma ve anahtarsız calistirma hakkinda bilgin varmi

murat644 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, oegbilisim yazdı:

Ellerinize sağlık. Gerçekten çok güzel bir iş çıkmış ortaya. Benim aracım da comfortline ama acc, line assist, vs full bir araç. Yakın bir zamanda fırsat bulabilirsem traffic işaretleri okuma, yaya koruma ve uzun far asistanını açmayı düşünüyorum. Bunun yanında arka stop için kesinlikle 7.5 düşünün. Açıkçası ben de düşünüyorum. Eğer sizin uygulamanızın maliyeti düşük olursa ben de yaptırabilirim. Bu arada discovery düşünüyorsanız da yine 7.5 düşünün çünkü dijital ekran da yaparsanız gerçekten çok kullanışlı oluyor. Çünkü o şekilde bir araç kullandım ve gerçekten tadı damağımda kaldı. 

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için, Kesinlikle haklısın hocam aynı fikirdeyiz (:

19 dakika önce, sarayutku yazdı:

Hocam emeğinize sağlık benimde aracım da istediğim özellik anahtarsız giriş ve calistirma birde koltuk ısıtma herhalde seninkilerin yaninda benim istediklerim daha ekonomik kaliyor.Bu koltuk ısıtma ve anahtarsız calistirma hakkinda bilgin varmi

Keyless yapamıyorsunuz şu an için, çünkü immobilizer aktive edilemeyebiliyor ve maliyeti gerçekten çok yüksek hocam onun yerine başka bir donanım yapsan daha çok keyif alabilirsin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, oegbilisim yazdı:

Discovery mib2 ve 791A kodlu hayalet kadrana navigasyon yansıtılıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acc online odis ile legal olarak kodlandı diye anladım. Peki nasıl mümkün oldu ? Ben 2016 yılında ne denesem olmamıştı . Şimdi ise bi şekilde yapılabiliyor fakat legal yoldan değil , bir nevi crack gibi diye duymuştum. Ama çok güzel proje elllerin dert görmesin hocam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: malcomrevolver
      Herkese merhaba,
      Aşağıdaki modellerde dsg Golf araç arıyorum. İlgilenenler iletişime geçebilirler. Teşekkürler.
      70.000 km aşağısı, dsg titizlikle kullanılmış. Tercihen 10K ve altı trameri olan. Yetkili servis bakımlı.
      2016 model, ocak sonrası üretim 1.2 tsi 110 bg veya 1.4 tsi 125 dsg
      veya
      Makyajlı 2017 model, 1.0 tsi dsg veya 1.4 tsi dsg 125 bg
      Cam tavan vb artıları olabilir. 
      Şimdiden teşekkürler. Sevgiler. 
    • Yazan: bursair
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler: Pasifik Mavi , Boya değişen yok , Kamera, Cam Tavan , ULED  
      Boya ve değişen:  Yok
      Fiyat: 135.000tl .  -   ilan no : 698418789 - sahibinden ilan numarası
      Km : 38.000
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: emany
      Merhabalar,
      Golf 7 highline (2015) aracıma GTI difüzör taktırmak istiyorum. Şu anda solda 2 çıkış var aracımda. Birini iptal edip, kazanın sağından küçük bir delik ile sağa da bir çıkış almak istiyorum. Yani sol ve sağda birer çıkış olacak.
      Şimdi aklıma takılan ben kazanı deldirince son susturucuyu iptal etmiş oluyor muyum?
      Muayenede bu bir sıkıntı çıkartıyor mu? 
      Muayenede sorun oluyorsa bunun çözümü var mıdır?
      Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Emptis
      Ürün Adı:  17" Madrid Jant
      Detaylar:  Orijinal fabrika çıkışı. Lastiklerle beraber. 4 adet. 16" orijinal jant ve lastik takımı ile takas olur.
      Lastiklerin 3'ü BluEarth A marka 1'i Pirelli. Üretim yılları 2015-2016. Ortalama kullanımları 30bin km. 
      Sahibinden ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orijinal-golf-7-17-madrid-jant-takimi-ve-lastik-697680949/detay
      Fiyat:  2250₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: Emptis
      Merhabalar. 2013 model Golf 7 sahibiyim. Aracımda cam tavan var. Araçla giderken cam tavan hafif tıkırtılı ses yapıyor. Hız, yol durumu vs fark etmiyor. Her türlü yapıyor. Sesin cam tavandan geldiğine eminim. Çünkü hafif de olsa açıkken yapmıyor. Yani sadece kapalı iken yapıyor. Sanki boşluk kalıyor gibi. Açık olunca ise ses kesiliyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözümü olan var mı acaba?