@murat644 hocam ben ACC'yi ender elektronikte taktirdim, sizin videonuzu gorunce dun onune koli koyup test ettim fakat hic bir sekilde frenleme yapmadi. Gozden kacirdigim bir sey mi var? 

@murat644 hocam ben ACC'yi ender elektronikte taktirdim, sizin videonuzu gorunce dun onune koli koyup test ettim fakat hic bir sekilde frenleme yapmadi. Gozden kacirdigim bir sey mi var? 
Eksik kodlanmıştır, kodlattığınız yere durumu anlatın yeniden front assist ile kodlasınlar

Eksik kodlanmıştır, kodlattığınız yere durumu anlatın yeniden front assist ile kodlasınlar
Front asisst menulerde var ve aktif gozukuyor. Baska araclara karsi acil frenleme yapiyor, onu test ettik. Ayni buradaki gibi davraniyor;

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bekirtaskin menüye kodlanmamış özellikleri getirmek problem değil ki yani orada gözüken herşey kodlu demek değildir bu. 

Front assistin devreye girip frenleme yapmasini test ettim, sadece kutu icin fren basmiyor. MFA'da su uyari cikiyor, frenleme yaptigi zaman;

maxresdefault.jpg

Montaji yapan ekiple tekrardan konusacagim.

Şerit takip asistanı ve trafik levha algılayıcı için far sensörü ya da yağmur sensörü olması yeterli mi?

Bu sensörler var ise kodlama ile şerit takip asistanı aktif hale getirilebiliyor diye biliyorum.

Eğer bu saydığım sensörler var ise ön cam değişimine yine de gerek var mı?

Bu arada elinize sağlık.

Şerit takip asistanı ve trafik levha algılayıcı için far sensörü ya da yağmur sensörü olması yeterli mi?

Bu sensörler var ise kodlama ile şerit takip asistanı aktif hale getirilebiliyor diye biliyorum.

Bu arada elinize sağlık.
 Bu özelliklerin kazanilmasi icin ön cama kamera takılıyor 

Bu arada elinize sağlık.
Şerit takip ve tabela için ön cama kamera takılmalı. Far sensörü ve yağmur sensörü başka. Uzun far asistanı olsa dediğiniz mümkün olurdu ama ;)

Şerit takip , uzun far asistanı ve trafik işareti okumayı yapan Yağmur sensörü üzerindeki kameradır hocam

a19818e91b4850603902bd97e82cb2a8.jpg

ee39386dd1ea4950b47a52a0151a6964.jpg

çok güzel olmuş güzel günlerde kullanın bende en kısa zamanda bu sistemi yaptırmak istiyorum benim araç 1.4 tsi dsg highline lane asist ve acc sistemi hepsi birlikle yapılacak güncel fiyat ne olur aracın 2016 model 

Geri
Üst Alt