Ellerinize sağlık. Gerçekten çok güzel bir iş çıkmış ortaya. Benim aracım da comfortline ama acc, line assist, vs full bir araç. Yakın bir zamanda fırsat bulabilirsem traffic işaretleri okuma, yaya koruma ve uzun far asistanını açmayı düşünüyorum. Bunun yanında arka stop için kesinlikle 7.5 düşünün. Açıkçası ben de düşünüyorum. Eğer sizin uygulamanızın maliyeti düşük olursa ben de yaptırabilirim. Bu arada discovery düşünüyorsanız da yine 7.5 düşünün çünkü dijital ekran da yaparsanız gerçekten çok kullanışlı oluyor. Çünkü o şekilde bir araç kullandım ve gerçekten tadı damağımda kaldı. 
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için, Kesinlikle haklısın hocam aynı fikirdeyiz :)

Hocam emeğinize sağlık benimde aracım da istediğim özellik anahtarsız giriş ve calistirma birde koltuk ısıtma herhalde seninkilerin yaninda benim istediklerim daha ekonomik kaliyor.Bu koltuk ısıtma ve anahtarsız calistirma hakkinda bilgin varmi
Keyless yapamıyorsunuz şu an için, çünkü immobilizer aktive edilemeyebiliyor ve maliyeti gerçekten çok yüksek hocam onun yerine başka bir donanım yapsan daha çok keyif alabilirsin 

Ellerinize sağlık. Gerçekten çok güzel bir iş çıkmış ortaya. Benim aracım da comfortline ama acc, line assist, vs full bir araç. Yakın bir zamanda fırsat bulabilirsem traffic işaretleri okuma, yaya koruma ve uzun far asistanını açmayı düşünüyorum. Bunun yanında arka stop için kesinlikle 7.5 düşünün. Açıkçası ben de düşünüyorum. Eğer sizin uygulamanızın maliyeti düşük olursa ben de yaptırabilirim. Bu arada discovery düşünüyorsanız da yine 7.5 düşünün çünkü dijital ekran da yaparsanız gerçekten çok kullanışlı oluyor. Çünkü o şekilde bir araç kullandım ve gerçekten tadı damağımda kaldı. 
Discovery mib2 ve 791A kodlu hayalet kadrana navigasyon yansıtılıyor 

çok güzel zorlu bir çalışma olmuş güle güle kullanın

Bende çok tebrik ediyorum sizi ve diğer arkadaşları.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acc online odis ile legal olarak kodlandı diye anladım. Peki nasıl mümkün oldu ? Ben 2016 yılında ne denesem olmamıştı . Şimdi ise bi şekilde yapılabiliyor fakat legal yoldan değil , bir nevi crack gibi diye duymuştum. Ama çok güzel proje elllerin dert görmesin hocam 

Acc online odis ile legal olarak kodlandı diye anladım. Peki nasıl mümkün oldu ? Ben 2016 yılında ne denesem olmamıştı . Şimdi ise bi şekilde yapılabiliyor fakat legal yoldan değil , bir nevi crack gibi diye duymuştum. Ama çok güzel proje elllerin dert görmesin hocam 
Tamamen legal ilker hocam :) biliyorum dediğin o yöntemleri

_20181231_232454.JPG

Acc ve lane assist( adaptif hız sabitleyici ve şerit takip sistemi ) retfofiti yapmak isteyen olursa yardımcı olabilirim parça ve kodlama konusunda.
Merhaba Murat Bey,

Bu iki özellik de çok ilgimi çekiyor. Parça listesini ve alabileceğimiz linkleri paylaşırsanız çok memnun olurum. Kodlamada da yardımcı olursanız gerçekten bu işe girişmek isterim. 

Şimdiden teşekkürler. 

Hocam elinize sağlık aracımı aldığım günden beri aklımda olan bir şey. Bu bile yapılabiliyorsa highline aracımda nasıl hala appconnecte sahip değilim anlayamıyorum.

Ayrıca çok detaylı güzel bir paylaşım olmuş. Birde bir liste halinde ne aldığınızı ve yaptığınızı yazarsanız eğer çok güzel olur. Bir çok insana burada esin kaynağı oldunuz gerçekten.

öncelikle elinize kolunuza sağlık. asıl mesleğim elektronik olmasına rağmen bir cok arkadaşımında yeri geldi tuş arızasına kadar destek olabilirken iş kendi aracıma gelince nedense elim gitmiyor bu yüzdein cesaretiniz için tebrik ederim cünkü sonunda araca zarar vermekte var. benim merakımsa şu aracım 2017 highline acc eğer zahmet olmayacaksa parça listesini link atabilirmisiniz. neler gerektiğiyle alakalı.

@Umut Özdemir hocam hava yastığını söküyoruz sonra çerçeyeyi hafif bir kuvvet ile sağı solu eşitçe kaldırıyoruz. Sonra tuşları söküyoruz .

Geri
Üst Alt