R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

Hocam güle güle kullanın. Bir de ios 11.4 aşağısı iphone buldunuz mu tamamdır carplay için.

Hayırlısı olsun Yusuf hocam Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hayırlı olsun Kazasız belasız Keyifle kullanmanız dileğiyle.

Hayırlı olsun Allah tekerini düz bastırsın :)

Sanat eserini birlikte inceledik. İçimiz açıldı ne güzel.

41 kere Maşallah diyorum. Allah Güzel günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin @yusuf.

Ziyaretin için de ayrıca teşekkür ederim.

IMG_1626.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun, kazasız belasız sürün. Ben aracı dogusta gormustum. Güzel arac ama sahibi cok özenli bir kullanıcı degılmıs sanırım. Güzel bir detailing istiyordu. O kısmı artık size kaldı :)

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürün. Ben aracı dogusta gormustum. Güzel arac ama sahibi cok özenli bir kullanıcı degılmıs sanırım. Güzel bir detailing istiyordu. O kısmı artık size kaldı :)
Evet hocam birkaç eksiği var. Toparlamak bize düştü. Genel olarak kötü kullanılmadı diyebilirim ama. 

Maşallah, güzel günlerde kullanın. Çok güzel bir araba.

Hayalinize kavuşmanıza çok sevindim @yusuf hocam.Kazasız belasız sürüşler dilerim

Serüveninizi satılık bmw 1.16 konusundan okudum, kazasız belasız yıllarca kullanmanızı dilerim. Daha önce jetta, passat, polo sahibi olmuştum ama golf sevdasını insan kullanınca anlıyor, tabii iş R serisi olunca performansını hayal edemiyorum. Keyifle kullanın.

İyi günlerde kullanın, kazasız belasız çok özel bir golf :)

iyi günlerde kullanın kazasız belasız....

Geri
Üst Alt