R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

@yusuf Hayırlı , uğurlu olsun Yusuf Hocam, çok yakışmış maşallah, tekerine taş değmez inşallah   :)  Allah tüm hayal edenlere nasip etsin.

@yusuf Yusuf hocam hayırlı oldun. Allsh kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Allah 4 çekerle karda drift yapmayı da nasip etsin  :000043-medium:

Hayırlı olsun @yusuf hocam, kazasız belasız güle güle kullanın. 300 ps de ne gider şimdi :)  bu arada felekten bir günde R için hiç fazla değil yakıt tüketimi.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inş 👍

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun.  Audi A4 BMW 320 i  mercedes E serilerinden vazgeçmişsiniz çok şaşırdım. Güle güle kullanın

Abi hayırlı olsun :)  stage1 350hp hayırlı olsun en kısa zamanda bence :D  

Boşa demiyorum abi golf bi aşktır tutkudur nasipse biz tabi bu kadar yükseklere gidemeyiz ama bende 2018 7.5 kasa düşünüyorum bakalım :)

Abi Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim Fiyat dışarıdaki bi insana fazla gelebilir ancak bence gayet makul R line 2018 golf olmuş 200 250 :)

bu araca acilen hayalet gösterge lazım bence diğerleri şart değil :)  

Hayırlı olsun.  Audi A4 BMW 320 i  mercedes E serilerinden vazgeçmişsiniz çok şaşırdım. Güle güle kullanın
Sağolun hocam. Fiyat bandında okadar çok araç elendi ki... Range rover evoque, Mercedes a45 vs... Golf başka bir araç gerçekten...

Abi hayırlı olsun :)  stage1 350hp hayırlı olsun en kısa zamanda bence :D  
Araç yürüyen olarak stock kalacak ve stock olarak benden sonraki yeni sahibinin olacak inşallah. Vw Mühendisleri en optimum şekilde bu aracı yaptılar diye düşünüyorum. Daha yüksek güç ancak pistte lazım olacaktır.

Geri
Üst Alt