VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Arkadaşlar araca 5G0035222 A kodlu media in adaptörü aldım. Araca taktım ancak araç görmedi, vag kodlaması mı var?
Hocam illaki vardır. Sonuçta farklı bir parça. Aldığınız adama bir sorun bunu bilip bilmediğini?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam merhabalar, start-stop sisteminin devreye girmesi vag-com ile geciktirilebilir mi? Herhangi bir sn ayarlaması mümkün müdür? 

Teşekkür ederim

@Orhan Hoca

Arkadaşlar Merhaba, Vag Com ile birlikte kodlama işlerine girmek istiyorum , fakat en son sürüm 15.7.3 Vag Com kablosunu bulamadım, her yerde 15.7.0 versiyonu var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Merhaba, Vag Com ile birlikte kodlama işlerine girmek istiyorum , fakat en son sürüm 15.7.3 Vag Com kablosunu bulamadım, her yerde 15.7.0 versiyonu var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Aliexpreste vardı bir ara hocam. Tükenmiş olabilir. Ara ara kontrol edin yeni ilan açarlar.

Ben 15.7.1 aldım bugün itibariyle PTT de dağıtıma çıkmış gözüküyor.

15.7.3 bende aradım ama bulamadım.

@Burak_53@MSE Gittigidiyor'da 15.7.4 bile görünüyor (doğru m mu yanlış mı bilemiyorum) ama yabancı sitelerde bulamadım. 
ben gittigidiyorda bulamadım, ama güncellediğini söyleyen satıcılar var avrupa malı filan diye belki ondan dolayı öyle yazılmıştır.Burada konusu var güvenmeyin güncellenemez diye.

Ana vatanı çinde bulamayıpta gittigidiyorda bulabilmek garip geldi bana.

@Burak_53@MSE Gittigidiyor'da 15.7.4 bile görünüyor (doğru m mu yanlış mı bilemiyorum) ama yabancı sitelerde bulamadım. 
ben gittigidiyorda bulamadım, ama güncellediğini söyleyen satıcılar var avrupa malı filan diye belki ondan dolayı öyle yazılmıştır.Burada konusu var güvenmeyin güncellenemez diye.Ana vatanı çinde bulamayıpta gittigidiyorda bulabilmek garip geldi bana.
Aliexpress tercihimdir. 25 dolarlık kabloya Türkiye'de 200 lira isteyenler var. 15.7.4 olarak satılan ve güncellenebilir denilen kablo da satılıyor Türkiye'de. Fiyatı biraz yüksek. Forumda kullanan hocalarımız var, henüz bir sıkıntı yaşayanı duymadım. Şahsen o paraya deyeceğini düşünmüyorum.

@fcsrn Eren dün benim araçta kontak takılıyken bildirim sesini kapatmışmıydık :)

@EMRAH ATTS Emrah kardeşim,

Geçen gün önümde giderken o malum hatayı yapmayacaktın senin adına çok üzgünüm.

Çakarlı sinyaller ellerinden öper :)  

Geri
Üst Alt