90 bin Bakım

Hocam farlar hayırlı olsun. Bu sorun tüm araçlarda kronik. Farkeden herkes geç kalmadan değişmeli.

Hocam farlar hayırlı olsun. Bu sorun tüm araçlarda kronik. Farkeden herkes geç kalmadan değişmeli.
Günaydın @yusuf  kardeşim,

Farları değiştirmeye niyetlendik niyetlenmesinede sol farlar ne hikmetse devamlı çatlak,kırık veya lekeli geliyor Şekerpınar merkez depodan 😂 @Nfk Nevzat kardeşimle beraber günlerdir sol far bekliyoruz 😊 gelene kadar sağ far eskiyecek 😎

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Kesinlik gidilmeli yoksa vites mekanizması gibi olay yazılımsal diyerek milleti savacaklar başlarından garantisi devam eden arkadaşlar bir an evvel gidip değiştirmeliler 👍🏼

@Jesi bizi böyle oyalayarak bir mesaj mı vermek istiyorlar acaba. Garantiden değişime ne kadar çok araç gelirse onlara giriyor sonuçta  :huh:

@Jesi bizi böyle oyalayarak bir mesaj mı vermek istiyorlar acaba. Garantiden değişime ne kadar çok araç gelirse onlara giriyor sonuçta  :huh:
Almanya veya sigortadan herşeyi tahsil ediyorlar onlara hiçbir zararı dokunmuyor 😉 @Nfk

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Yine yeniden bi-xenon lekeli far değişimi ile ilgili doğuş otoya gideceğim yarın 😊 allah razı olsun kendilerine çok teşekkür ediyorum zira sayelerinde değişmeyen,yenilenmeyen parça kalmadı aracı sıfırlıyorlar her seferinde 😉

Tabiki hepsi garantiden 😜

bu parçada iyileşmeye gidilmedi mi? her yıl far mı değişecek böyle......

Yine yeniden bi-xenon lekeli far değişimi ile ilgili doğuş otoya gideceğim yarın 😊 allah razı olsun kendilerine çok teşekkür ediyorum zira sayelerinde değişmeyen,yenilenmeyen parça kalmadı aracı sıfırlıyorlar her seferinde 😉

Tabiki hepsi garantiden 😜
Değişim için onay geldi mi yoksa görüşmek için mi gidiyorsunuz..?

Araçta uzatılmış garanti var sanırım., ilk far değişimi standart ilk 2 yıl garantisinden mi yoksa o da mı uzaltılmış garantiden değişmişti.?

Değişim için onay geldi mi yoksa görüşmek için mi gidiyorsunuz..?

Araçta uzatılmış garanti var sanırım., ilk far değişimi standart ilk 2 yıl garantisinden mi yoksa o da mı uzaltılmış garantiden değişmişti.?
Merhaba Ali bey,

Yarın sabah görüşmek ve değişim talebi için gidiyorum.

Sizinde dediğiniz gibi uzatılmış garanti kapsamında işlem yapıldı daha önce,şimdide öyle olacak gibi.

İyi akşamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Ali bey,

Sizinde dediğiniz gibi uzatılmış garanti kapsamında işlem yapıldı daha önce,şimdide öyle olacak gibi.

İyi akşamlar.
Merhabalar Adnan bey., gelişmeleri bildirirseniz çok memnun olurum., zira benimde böyle bir sıkıntım mevcut..

Merhaba Ali bey,

İyi akşamlar.
@forzaGilles  Farlar değişim için bir teste tabi tutuluyor mu yoksa gözle mi karar veriliyor, şunun için soruyorum belki körsen ışıkla geziyoruz farkında değiliz. Tüvde bakıyorlar mı acaba?

sanki uzatılmış garantinin karşılığı olan bir avanta gibi geldi bana....

yani bakımlarını düzenli yetkili serviste yaptıran biri 4. yıl bu şikayetle gitse ,  

farları tüm gün yoğun güneşte bırakmışsınız, güneş lekeleri oluşmuş kullanıcı hatası der gönderirler gibi ..... 

led tv lerdeki ölü piksel olayı var ? 

7 ölü pikselden fazlası değişim.

led fardada lekeleri sayarlar  5-10 tane önemli deyip gönderirler....

uzatılmış garanti varsa değişim. 

Geri
Üst Alt