Peugeot 308

ZITIPAŞA

Katılımcı Üye

İsim
İbrahim
Bugun uzun arayislarin sonunda otomatik vites olmasi ve gecisleri ve tepkilerini sevdigi icin babam peugeot 308 aldi. Arac dizel otomatik active modeli panaromik cam tavan metalik kirmizi geri gorus kamerasi gibi opsiyonlu 2017 MODEL 0 km araci 115 bin TL. Kullanma firsati bulunca golf ile karsilastirma yaparim.

IMG-20181102-WA0004.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyu bulandirmsi olmamak icin yeni konu actim ama digerini de hortlatmis oldum maalesef :D

Aynen oyle ustadim bende inanamadim :D 149bin otv indirimi oncesi fiyatiymis onu 130 civarina indirmisler onuda 117 ve 115 e birakmislar ayni aractan ankara goralda da varmis isteyen olursa 117 bine birakiyorlardi

Dolu hasarli degildir umarim?

O konuda bilgim yok maalesef hocam konyada yasiyor ailem konya bayisinden aldilar

Hayırlı olsun hocam. Sıfır araç için oldukça güzel fiyata vermişler. :)  

Babam 3008 dusunuyordu ancak annem kullanacak mesaiye gidislerinde zor olur diye ve boyle bir fiyata bulunca 308e donmus memnun kalır inşallah  :)

eat 6 otomatik  bu derece soft, akan relax bir şanzuman araç tahmin etmiyordum 2 yıl önce peugeot bayisinde 308 le teste çıktığımda.....

Aynı gün astrada otomatik testine çıkmıştım , her vites geçişinde aracın altında bi yerlerde fay hatları kırılıyor 2,2 lik artçı sarsıntılar oluyor gibiydi.

Dsg ? hiç denemedim bilmem nasıldır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Henuz deneme sansim olmadi hocam ancak babam nissan qq toyota corolla falanda test surusu yapti en sevdigi otomatik sanzuman eat6 olmus , denedikten sonra manuel golf nasil gelir bilemiyorum :D

Golfte böyle fırsat araçları oluyo mu acaba alsak 😁

Geri
Üst Alt