GOLF 7.5 mu, Leon xcellence 2018 Mi ?

tekrar herkese selamlar..

öncelikle değerli görüşleriniz için çok ama çok teşekkürler.. 

ARKADAŞLAR; düşüncelerinize saygı duyuyorum, önemli olan saygı çerçevesinde tartışmak ve bunuda burada yaşıyoruz..

GELELİM GOLF MÜ LEON MU? Sorusuna<<<<

soru çok basit, bir kere golf mü leon mu diye bir soru sormadım.. böyle bir soru sorsaydım direk golf derdim zaten..

comfortline mı, xcellence mı? dedim<< soru bu arkadaşlar.. comfortline artık boş paket olduğu için ve bunun yanında manuel olduğu için ve malesef hız sabitleyci gibi en basit bir uygulama olmadığı için, kısacası boş paket olduğu için...

xcellence ise, paketeinin en dolusu olduğu için, saymakla bitmeyen özelliklere sahip olduğu için (full led, otomatik, sunruf, 8 renk iç ambiance, arka park kamerası gibi gibi)

tüm bunları göz alınca golfü bırakmak zorunda kaldım.. golf aracım 2017 idi.. leon 2018 olup sıfır km'ydi.. (tabii  üstüne bir miktar ücret verdim)

sürüş testi cok başarılıydı.. bu arada gof'deki rahatlığı aldım arkadaşlar.. inan bana cok başarılı yapmışlar..

otomatik oluşu beni zaten cezbetti, bir de bunun yanında en fullu olunca, yemede yanında yat dedim..

ayrıca bu sayfadan ayrılmayı düşünmüyorum.. tabi kıdemli başçavuşlarım beni silmezlerse :)  sizlerin arasında bulunmaktan mutluyum..

kim bilir belki çok kısa sürede highline alabilirim<<

tekrar herkese çok teşekkür ederim.. Allahım herkese aracın en güzelini nasip etsin..
Aracı aldınız mı yani hocam ? 

Aldıysanız hayırlı olsun, fiyat/performans olarak bakıldığında Leon Xcellence çok başarılı bir araç zaten. 150 hp motor, keyless, cam tavan, full led farlar, geri görüş kamerası, 8" multi media, her ne kadar 8 olarak bilseniz de renk sayısı artan ambiyans aydınlatması başlıca güzelliklerinden. 

Tabiki bu güzel ortam herkese açık, Leon'ununuz ile burada bulunmanızda hiçbir mahsur yok, zaten araçlarımızın hemen hemen tüm özellikleri ortak, forumumuzdan sonuna kadar faydalanabilirsiniz :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

tekrar herkese selamlar..

öncelikle değerli görüşleriniz için çok ama çok teşekkürler.. 

ARKADAŞLAR; düşüncelerinize saygı duyuyorum, önemli olan saygı çerçevesinde tartışmak ve bunuda burada yaşıyoruz..

GELELİM GOLF MÜ LEON MU? Sorusuna<<<<

soru çok basit, bir kere golf mü leon mu diye bir soru sormadım.. böyle bir soru sorsaydım direk golf derdim zaten..

comfortline mı, xcellence mı? dedim<< soru bu arkadaşlar.. comfortline artık boş paket olduğu için ve bunun yanında manuel olduğu için ve malesef hız sabitleyci gibi en basit bir uygulama olmadığı için, kısacası boş paket olduğu için...

xcellence ise, paketeinin en dolusu olduğu için, saymakla bitmeyen özelliklere sahip olduğu için (full led, otomatik, sunruf, 8 renk iç ambiance, arka park kamerası gibi gibi)

tüm bunları göz alınca golfü bırakmak zorunda kaldım.. golf aracım 2017 idi.. leon 2018 olup sıfır km'ydi.. (tabii  üstüne bir miktar ücret verdim)

sürüş testi cok başarılıydı.. bu arada gof'deki rahatlığı aldım arkadaşlar.. inan bana cok başarılı yapmışlar..

otomatik oluşu beni zaten cezbetti, bir de bunun yanında en fullu olunca, yemede yanında yat dedim..

ayrıca bu sayfadan ayrılmayı düşünmüyorum.. tabi kıdemli başçavuşlarım beni silmezlerse :)  sizlerin arasında bulunmaktan mutluyum..

kim bilir belki çok kısa sürede highline alabilirim<<

tekrar herkese çok teşekkür ederim.. Allahım herkese aracın en güzelini nasip etsin..
Golf iyi güzel ama bomboş manuel Comfortline'a binmek yerine full DSG Leon'a binmek en iyi seçim. Yeni aracınız hayırlı olsun. :)  

Golf ile Leon arasında öyle aman aman fark yok, donanımı dolu araç kullanmak her zaman daha güzel hissettirir. Uygun bir fiyata Leon a sahip olabiliyorsanız hayırlı olsun derim :)

@umut01 

hayırlı olsun ,  yaşınız tahminim -30 durumu olunca ister istemez , leon'ada kayar tabi olay. (leonun duruşu daha bi  gençlik ruhuna hitab ediyor.

Benim ilk başta anladığım şekilde Golf comf. dan  yine golf highline'a  geçiş de hanımı boşayıp aynı hanımın nişantaşından giyinmiş kuşanmış haliye tekrar evlenmeye benzeyecekti .

Değişiklik iyidir.

Bu arada tepki olmuş , golf mü ? leon mu diye sormadım diye.

Konu başlığını 3 kere düzden 4 kere tersten 2 kere de şişenin dibiyle okudum? golf 7,5 mu leon excellence mi yazıyor. Buradan ben highline golf excellence leon  mukayesesi anladım.

Yoksa eldeki comf. golf yerine donanım için araç değişikliği + şekil şemal marka değişik  excelence leona geçiş tamamen engelsiz bir durum teşkil ediyor tabi . 

..

@ahmet306  acın acımdır kardeşim...,

ötv mi? oda ne :)  yalnız ben bu aracı net 60 bin lira ucuza aldım.. şaka değil gercek.. şimdi hastaneye gidebilirsin dostum<<

@Savatage üstad,

Konu başlığını 3 kere düzden 4 kere tersten 2 kere de şişenin dibiyle okumana gerek yoktu,

konu başlığı bu olabilir, yalnız içeriği okuduğunda ''COMFORTLINE'' diye bir yazı okuduysan, sorun yok demektir..

saygılar<<

..

@ahmet306 kardeşim raporla almadım :)  tesadüf düştü.. 

Aracınız hayırlı olsun, doğru tercihi yapmışsınız ama biraz bulanık konuşuyosunuz. Tesadüfen düşmesi nasıl oluyor ? :)

Hayırlısı olsun hocam.Bende 1.5 yıl kadar önce 1.0 tsı ecomotive dsg style nin kapısından dönmüştüm hanım sayesinde.Arabada yok yok çok güzel.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

..

@ahmet306 @ahmet306  :)  güzel hikaye anlatıyorsun ahmetcim.. sen bu işte benden de acemisin..

özet gecim en iyisi, yoksa ahmet kardeşimiz beyninden gecen hikayeleri daha çok anlatacak ve olmayan uygulamarı piyasaya sürecek :)

arkadaşlar.. yakın arkadaşım bu aracı aldı ve acil satmak istedi. bende izin vermedim.. aracı ben aldım ve üstüne bir miktar ücret ödedim.. 

gelişmeler bundan ibaret :)   :)  

rapor işi yok :)  az vergi yok :)  beyninizden gecen hikayeleri silin atın<< 

tekrar teşekkür ederim.. 

@ahmet306 @ahmet306  :)  güzel hikaye anlatıyorsun ahmetcim.. sen bu işte benden de acemisin..

özet gecim en iyisi, yoksa ahmet kardeşimiz beyninden gecen hikayeleri daha çok anlatacak ve olmayan uygulamarı piyasaya sürecek :)

arkadaşlar.. yakın arkadaşım bu aracı aldı ve acil satmak istedi. bende izin vermedim.. aracı ben aldım ve üstüne bir miktar ücret ödedim.. 

gelişmeler bundan ibaret :)   :)  

rapor işi yok :)  az vergi yok :)  beyninizden gecen hikayeleri silin atın<< 

tekrar teşekkür ederim.. 
Hayırlı olsun, geçen sene bu zamanlar 2015 Golf  1.4 TSI Highline'dan sıfır km 2017 Seat Leon 1.4 TSI FR'a geçtim. Golf elbette iyidir ancak fiyat/performans olarak özellikle makyajlı kasa Leon, yapılan yenilik ve iyileştirmelerle başarılı bir araç olmuş. Şu ana kadar Golfüme göre eksikliğini hissettiğim herhangi bir husus olmadı. 

Geri
Üst Alt