Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

Bu sabah bilgi ekranı gelmedi kontak açtım kapadım kar etmedi
3f6c924c6e0a406985b7d28a66cc9114.jpg

Servis Pazartesi ilgili konulara bakacak ama çözüm kısa vadede görünmüyor sanırım

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

concaptain dedi:
Bu sabah bilgi ekranı gelmedi kontak açtım kapadım kar etmedi
3f6c924c6e0a406985b7d28a66cc9114.jpg

Servis Pazartesi ilgili konulara bakacak ama çözüm kısa vadede görünmüyor sanırım

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan
VW boyle bir hatayi nasıl fark etmeden aracın satışına soktu anlamış degilim. O kadar testler yapılıyor ama ilginç geliyor. Hayirlisi artık allahtan araçlarının arkasında olan bir firma illaki hatayi çözerler. Ama o zamana kadar boyle biraz can sıkıcı bir durumlar karsi karşılayayiz.

@mcanerol

hayret bi olay ya. değişik değişik seyler cikiyo. ocer-y ne hocam kadranlarin ortasında??

@ maniax

Hocam radyo kanallarını göremediğim icin orta ekrandan ayarlıyordum radyoyu oradan kalma radyo Yayını

@maniax

Geçen gün 5" lik ekranımda titreme sorunu oluştu. Ekran kapalı konumdayken (klasik saatli bekleme modu) kapatmadan önce kullandığım menü (sürüş bilgileri ekranı) yanıp sönerek, titreyerek ekrana geldi. Forumdan öğrendiğim bilgilerle kapama tuşuna basılı tutarak reset attım, düzeldi.  s=sessizlik

@eyo_men

s=kop

hocam bombasınız ya. konuyla ve sorunumuzla o kadar uyumlu oldu ki. bi klibi eksik

@alper32

keşke resetle düzelse bizimki de  s=s20

@mcanerol

kadranlarınız efsane tozlanmış yalnız. bugün toz alıcıyla dikkatlice aldım yine çizildi.  s=s19

Hocam genel olarak yeni gelen 6.5 ların hepsi sıkıntılı mı ?yazılımsal bir problem olduğu için.  Bu Cumartesi inşallah alıyorum aracımı.  Sizdeki sıkıntı içime ukte oldu resmen. 

Hatta ve hatta rüyalarıma girmeye bile başladı.  Yalnız Rüyamda benim 6.5 " lik Ekranın saatinde problem yoktu.  Düşünün o derecedeyim yani :)

Furkan dedi:
Hocam genel olarak yeni gelen 6.5 ların hepsi sıkıntılı mı ?yazılımsal bir problem olduğu için.  Bu Cumartesi inşallah alıyorum aracımı.  Sizdeki sıkıntı içime ukte oldu resmen. 

Hatta ve hatta rüyalarıma girmeye bile başladı.  Yalnız Rüyamda benim 6.5 " lik Ekranın saatinde problem yoktu.  Düşünün o derecedeyim yani :)
Hepsinde şimdilik problem görünmüyor Hocam.

Serdar Hocam var en son teslim alanlardan çok şükür sorunsuz.. :)

@Furkan

çok kafaya takmayacaz artık. keyfini sürün. maşallah çok güzel bi aracınız olacak herşeyiyle. ben de bi 250 km sıkıntı yaşamadım sonra çıktı ortaya. çok değişik skalada sorunlar yaşanıyor. bi arkadaşımızın bayide alırken saati bozulmuştu mesela. ben öyle bişey yaşasam napardım bilmem. :)

ama çok kişide olması insanın içini rahatlatıyor. yazılımsal olduğu ve vw'nin bunu arkasında duracağını biliyoruz şimdilik

@silvershadow

murat hoca, bu arada ben 1 hafta önce [email protected] adresine bu sorunu mail attım ve bugün beni istanbul genel müdürlükten aradılar. bu konuyla ilgilenmeleri konusunda almanya'nın çok hassas olduğunu, kendilerinin görevlendirildiğini, sorunumla ilgili geniş çaplı araştırma başlatıldığını söyledi yanılmıyorsam furkan bey'di adı. her ayrıntısını dinledi problemin. ben de forumumuzdan bahsettim  :D başka arkadaşlardaki sorunları da anlattım. bundan sonra gelişmeleri bizzat benden alacaksınız dedi. beklemedeyim. forumdaki her arkadaşın da haberi olsun istedim.

edit: o değerli dostumuz @caparzoni

silvershadow dedi:

Hepsinde şimdilik problem görünmüyor Hocam.

Serdar Hocam var en son teslim alanlardan çok şükür sorunsuz.. :)
Murat hocam;

Bizim araçta hangi kervana katılıcaz acaba.  Merak ediyorum :)

1.4 tsı manuel highline. (Pasifik mavi.  Cam tavan+keyyles entry)

@maniax  hocam,pazartesi aracı teslim aldım,iki gün geçti saat doğru,toplam 79 km kullandım(bir kısmında hayvanlaştım race modda kullandım 8D ),uzun süreli kullanım sıfırlanmadı,akşamın 18:30'u 33 derece sıcaklık...

Geri
Üst Alt