Aracımda Dinlediğim Müzikler

atakom dedi:
@zambor007 , peki bizim araçlarımız wav dosya biçimini destekliyor mu? wav dosyalarını hiç denemedim, orjinal flac dosyaları bulması kolay tabi yabancı şarkılarda, dediğiniz gibi orjinal flac ten wav a cevirdiğimizde ses kalitesinde bir kayıp olmayacağı için kaliteli müzik dinleyebiliriz
Evet wav formatını destekler fakat dezavantajı sıkıştırılmamış olduğu için çok yer kaplar 70-100 mb gibi müziğe göre değişir tek bir parça, tabi bu boyutta 1 gb belleğe aşağı yukarı 10-15 şarkı sığar.8gb bellek alıp müziğinizi dinleyebilirsiniz ancak bellek boyutu için bir kısıtlama varmı bilmiyorum.

Aslına bakarsanız .flac formatlı müzikleri bulmak o kadarda kolay değil özellikle yeni albümlerde öncelikle albümün piyasaya çıkması gerekiyor ki ripleyip paylaşsınlar bu yüzden özellikle yenilerde malesef biraz beklemek gerekiyor.Gerçekten iyi riplenmiş flac albüm paylaşan siteler çok seçici davranıyorlar en iyisi olana kadar yayınlamıyorlar.

https://xbtmusic.org bu sitelerden birisi hatta en iyisi bu diyebilirim,2 tane davetiyem var ama paylaşmayı düşünmüyorum doğrusu  :D çünkü zor belli ratio değerleri var private torrent sitesi kullanmayan zamunda mantığıyla kullanırsa  kısa sürede atılır,daha sonrada davet edeni atarlar.Bu sitelerde paylaşım üst düzeyde olduğu için indireyim gideyim olayı yok,dosyayı uzun süre hard diskinde tutup seed etmen gerekiyor ki sitede tutunabilesin.

ama waffles.fm davetiyesi isteyen mail atabilir  kral sitedir 1 tane davetiyem var,burdan atılırsanız benide atmıyorlar :)

Birde  yeni müziklerde flac rastlarsanız onlar genelde itunes'dan satın alınıp flac formatına çevrilmiş parçalar oluyor,cd'den yapılmış flac kalitesi olmuyor ama hiç yoktan iyidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben bu konuyu daha önce mesaj attımı hatırlamıyorum  ama bende bi kaç şey yazayım genelde house dance ve lounge tarzı müzik dinlerim onun dışında arabaya herkez bindiği için radyoda 8 yabancı 7 yerli radyo ayarladım bazen arabeks bazen türkçe popda dinliyrorum favori radyom  fg future ... Radyodan sportfy iphonedan ve kart üzerinden müzikleri dinliyorum..daha çok müzikleri www.5mp3.org sitesinden indiriyorum.. Virussuz kaliteli rusların en buyuk mp3 sitesi hatta dunyanın (illegal tabii) ..dinleyip indiryorsunuz türkçe karakter kullanmayın bulamayacagınız sarkı yok 320 kb ler genelde 10 mb üstü olanlar.. bazen sarkıları indirirken 10 sn saydırıyor ama genelde sıkıntısız indiriyorsunuz sarkıları..flac arşimimde var..

@silvershadow

@gdervisoglu

@reko

@atakom

Davet isteyen  olursa hala açık davetiye sistemi,bir tane davetiyem var bu site için.Site tek mp3 ve flac'ten  ziyade full albüm paylaşan bir site  tabi torrent sistemi üzerinden,alttaki sitedeki toplam albüm sayısı bir kısmı uygulama onların ama hiç yoksa 250.000 albüm var .yıllar önce kullandığım kullanıcı adı whiteshadow  :)

@zambor007 teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunlarda benim her telden listelerim

yabanci: 

Turkce: 

Relax : 

Araplarla fazla çalışmanın sonucu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

küçük bir paylaşım da benden. dance, club, deep house, electro sevenlerin hoşuna gidebilir. Bunlarla +10hp garanti :('  

1. Alex Newell - Show Me Love
    (spotify | youtube) (vokalin sesi, gırtlağı muazzamdır)

2. Stage Rockers - Can't You See - Deepjack & Mr.Nu Remix
    (spotify | youtube) (asıl 03:45'ten sonra çoşar)

3. DJ Licious - Come Along - Extended Mix
    (spotify | youtube(00:30'dan sonrası...)

4. Philip George - Wish You Were Mine - Radio Edit
    (spotify | youtube)

5. Seinabo Sey - Younger - No Way Back Remix
    (spotify)

6. South Royston - Thinking Of You - Long & Harris Remix
    (spotify | youtube(tadımlık.)

tüm türkiyeyi gezerim zeki mürenle Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt