Aracımda Dinlediğim Müzikler

s=s16

Arkadaşlar, eskilerden seçtiğim parçalardan oluşan Hatıra Defteri klasörünü ekledim. Keyifli dinlemeler  :'(

Spotify kullanan arkadaşlarımız için çalma listelerimin linklerini aşağıda bilginize sundum.

Jazz (Özellikle sabahları çok iyi gidiyor)

Yabancı

Türkçe

Golf6 arabamda radyo dinlerken bütün hoparlörlerden(ön arka kapılar)ses gelmesine rağmen telefondan aux kablolu bağlantılı dinlerken sadece sağ yan ve arka kapıdan ses geliyor.bunun bir çözümü varmıdır.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slck dedi:
Golf6 arabamda radyo dinlerken bütün hoparlörlerden(ön arka kapılar)ses gelmesine rağmen telefondan aux kablolu bağlantılı dinlerken sadece sağ yan ve arka kapıdan ses geliyor.bunun bir çözümü varmıdır.

Aux bağlayınca ses ayarları mı değişiyor acaba. Aux bağlıyken sesin yerini kontrol ettiniz mi.

@slck hocam bildiğim kadarıyla bu tür problemler genelde donanımsal oluyor. Şöyle ki aux kablonuz eğer ki mono ise sesin tüm hoparlörlerden çıkmaması yüksek ihtimal. Eke koyduğum resimde hem mono, hem de stereo aux uçları mevcut. Bir kontrol edebilirseniz eğer ki kablonuz stereo ise @yusuf hocamın dediği opsiyonu gözden geçirmek gerekecektir.

0bba56e674a9c774a9ac0d2763d777fb.jpg

iPhone using Tapatalk

yusuf dedi:

Aux bağlayınca ses ayarları mı değişiyor acaba. Aux bağlıyken sesin yerini kontrol ettiniz mi.
Hocam aux la dinlerlen ses sağ ön arka kapılarda var.ellede yokluyorun sol tarafta yok bariz kulaklada hissediliyor.aynı anda radyoya dönüş yapıyorum normal.yalnız aux açıkken ayarlara bakmadım sağ sol değişknlik varmı diye.ses akustiği kötü oluyor ama

erkanz dedi:
@slck hocam bildiğim kadarıyla bu tür problemler genelde donanımsal oluyor. Şöyle ki aux kablonuz eğer ki mono ise sesin tüm hoparlörlerden çıkmaması yüksek ihtimal. Eke koyduğum resimde hem mono, hem de stereo aux uçları mevcut. Bir kontrol edebilirseniz eğer ki kablonuz stereo ise @yusuf hocamın dediği opsiyonu gözden geçirmek gerekecektir.

0bba56e674a9c774a9ac0d2763d777fb.jpg

iPhone using Tapatalk
Tamam hocam anladım çok teşekkür ederim kablo ďandik olabilir.teknosadan almıştım 20tl ye.jak kısmına bakarak çözebilcem durumu.normal jakta tek yiv var steroda 2.iyi kablo işi çözecektir.

Rica ederim hocam @slck [emoji5] bizi de haberdar ederseniz muadil bir problemle karşılan arkadaşlarımız için de öncelikli bir yol olur.

Bu arada Hama marka aux kablolar yeterli oluyor, çok ta pahalıya kaçmayın isterseniz [emoji5]

iPhone using Tapatalk

erkanz dedi:
Rica ederim hocam @slck [emoji5] bizi de haberdar ederseniz muadil bir problemle karşılan arkadaşlarımız için de öncelikli bir yol olur.

Bu arada Hama marka aux kablolar yeterli oluyor, çok ta pahalıya kaçmayın isterseniz [emoji5]

iPhone using Tapatalk
Tamam hocam yarın durumu çözeceğimi düşünüyorum.banada biraz yüksek geldi 20tl ama piyasa böyledir diye aldım.

Güzel haberinizi bekliyoruz hocam [emoji4] @ slck

Sent from my iPad using Tapatalk

Hypnogaja -Here comes the Rain again.

Benim, eşimin, 9 yaşındaki kızımın sesini sona kadar açarak, kendimizi kaybederek şuuru yitirip ruhumuzu teslim etme noktasına geldiğimiz bir parçadır. :)

Olmazsa olmazlarımızdandır.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@erkanz  hocam bugün aux kablosuyla ilgili durumu inceledim ve sorunun kabloda değil kolçaktaki aux girişinde olduğunu anladım .şöyleki;ilk önce kablonun ucunu girişten çıkardım tekrar soktum ses tamamen arabanın içine geldi.biraz kabloyla oynattım ses arka tarafa gitti,biraz daha oynayınca ses yine sadece sağ kapılara gitti.sonra yine ucu biraz oynatarak sesi tam olarak yakaladım ve öyle bıraktım.şu sonuca vardım kendimce uç girişteki pinlere tam olarak dokunamıyor ve ses dağılımı bozuluyor.radyoda böyle birşey olmadığı için ses dağılımında sorun olmuyor

1660_6f9d7213628b8742b782014ae58059b60f551f2b.jpg

@ slck Hocam sorunu çözebilmiş olmanıza sevindim. Mevcut kablonuzda gayet iyiymiş, maalesef bazen girişlerin böyle handikapları oluyor. Dilerim ayarı bozulmaz da sizi tekrar tekrar uğraştırmaz [emoji4]

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri
Üst Alt