6,5" Ekranlı Composition Media

600-700 TL civarı bir bedel bu özellik için mantıklı ancak üzerisi gerçekten fazla. 

Bahsedildiği gibi 1000 TL' nin üzeri bir bedel ödemektense, artılarıyla beraber biraz daha fazla para verip baştan discover pro almak neredeyse daha mantıklı bir hal alıyor.

Açıkcası ben appcar ve mirrorlinki navigasyon için istiyordum. Bu şartlarda navigasyonu telefondan kullanmaya devam.

600-700 TL civarı bir bedel bu özellik için mantıklı ancak üzerisi gerçekten fazla. 

Bahsedildiği gibi 1000 TL' nin üzeri bir bedel ödemektense, artılarıyla beraber biraz daha fazla para verip baştan discover pro almak neredeyse daha mantıklı bir hal alıyor.

Açıkcası ben appcar ve mirrorlinki navigasyon için istiyordum. Bu şartlarda navigasyonu telefondan kullanmaya devam.
Bunu ben de çok düşündüm ama bu biraz boğaz kıyısında olup da boğazı gören balkon ya da penceresi olmayan eve benziyor. Ev pahalı, yeri uygun, yalnız balkon yapmak için çok para istiyorlar, yaptırmasan olur sonuçta boğazı görmeyen çok ev var ama yaptırsan evin tadını çıkaracaksın. Önümdeki 6.5" ekranı buna benzetiyorum, Android Auto olmadan sadece telefon kullanımı için biraz işe yarıyor ama Android auto ile seçeneklerin sayısı çok artacak. Yoksa tabi ki 1200TL çok fazla para bu iş için.

Hocam yarin geciyorum. Ayni ozelligi skodada 700+ iscilige açıyorlar. Vw ve dogus olunca fiyat 1035+iscilige çıkıyor. Yapacak birsey yok dogusun uygulamasi boyle. Ve bu uygulama hicbirzaman ücretsiz olmayacak. Yabanci forumlari okudum avrupadaki ulkelerde 2016 sasi kodlu(composition media ya sahip) vag grubu araclar bu ozelligi 220 euro ile 270 euro arasinda fiyatlar odeyip almislar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ahmet hocam, hala haber bekliyoruz, var mı gelişme?

mavişimşek

Bugün Antalya Başaranda tanıdık vardı ona sordum Mirrorlink açabiliyormusunuz diye.Bu olayı duymuşlar ama daha hiç açmamışlar.Bi ara sohbet etmeye gittiğimde servisede uğrayacağım.Zaten ekranda arada kararıyor yazılım falan atarlar belki :)

SAYGILARLA

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam bunu yaşadım ben de güncellemeden önce. kontak açıp kapatmak vs işe yaramıyor. açma kapama tuşuna baya uzun şekilde (10-15 sn kadar) basılı tutup kapatıp açınca düzelmişti benimkisi. bir keresinde de aradan 3 saat geçtikten sonra düzelmişti ki bu da kısa süreli yakıt tüketim vs verilerinin sıfırlanmasına denk geliyor muhtemelen.

size de bi güncelleme lazım olabilir. :)
@maniax hocam, görüntü olmaması sorununu bu akşam ben de yaşadım. Açma kapama tuşuna uzun süre basma işe yaradı. Teşekkürler

Hayır hocam, Ağustos'ta aldım aracımı, nasıl teslim aldıysam öyle. Güncelleme talep etmeli miyim?

kararma sorunu falan yaşamışsınız. bence talep edin. kontrol etsinler. ellerindeki en güncel sürümü yüklesinler. 2 saatinizi alıyor.

@mavisimsek

Bir arkadas vardi benden de istekli siparisi gecti 15 gune gelir dediler kod ve cd almanyadan.

O actiracak kendini feda edip.

Onda herseyi deneyecegiz.

Apple carplay _ android auto

Ve calismalarini.

Hepsini buradan paylasacagim.

Arkadaşın aracta aralik teslim 6.seri composition media app-connect menulu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6,5 inch composition media video oynatma ozelligine sahipmi?

Ben denedim ama dosya bulunamadi gibi bir uyari çıktı.

Varsa detay paylasirsaniz sevinirim.

Yok mu  bir gelişme ... :)

Demek 15 gün daha bekleyeceğiz :(  Belki bu arada bu aktivasyonu yapan birisi çıkar diye ümit edelim...

Arkadaşlar 3 gün önceydi sanırım. Aracı çalıştırdım hareket ettim bir de baktım ki müzik çalıyor ancak ekran yok. Tamamen siyah ekran görüntüsü vardı. Sonra kapat - aç yaptım işe yaramadı. Açıp tekrar kapatma tuşuna uzun süre bastım yine müzik var ama görüntü yoktu. Hatta o haldeyken ekrana dokundum işe yaramadı. En son gideceğim yere ulaşınca arabayı park ettim alışveriş yapıp geri geldim. Aracı tekrar çalıştırdım ve ekran düzeldi. Bu Neden kaynaklanabilir sizce. Bu arada hava sıcaklığı -6 derece falandı ve aracın içi soğuktu yani klima açmamıştım. @yusuf @silvershadow @Orhan Hoca

Orhan Hoca dedi:
hocam takılmalar soğuktan olur. bu sıkıntı tekrar mı oldu yoksa ilk mi?
@Orhan Hoca zaten araç yeni yani çok deneme şansımız olmadı :)  bir kez başıma geldi ve daha önce herhangi bir duraksama dahi tespit etmedim. Ama bak en önemli unsuru söylemeyi unuttum. O gün yanımda bir arkadaşım vardı o da Golf hastası ve arabaya binerken nazar değirmem inşallah deyip duruyordu. Ondan olma ihtimali nedir hocam :)  hahaaha

Arkadaşlar 3 gün önceydi sanırım. Aracı çalıştırdım hareket ettim bir de baktım ki müzik çalıyor ancak ekran yok. Tamamen siyah ekran görüntüsü vardı. Sonra kapat - aç yaptım işe yaramadı. Açıp tekrar kapatma tuşuna uzun süre bastım yine müzik var ama görüntü yoktu. Hatta o haldeyken ekrana dokundum işe yaramadı. En son gideceğim yere ulaşınca arabayı park ettim alışveriş yapıp geri geldim. Aracı tekrar çalıştırdım ve ekran düzeldi. Bu Neden kaynaklanabilir sizce. Bu arada hava sıcaklığı -6 derece falandı ve aracın içi soğuktu yani klima açmamıştım. @yusuf @silvershadow @Orhan Hoca
Bu sorunun yazılımsal olduğunu güncellendikten sonra tekrar olmadığı gibi birşeyler hatırlıyorum. Servise bir danışın tekrar olursa video çekin cihazı değiştirirsiniz.

Geri
Üst Alt