6,5" Ekranlı Composition Media

Hocam kamera destegi varmi yokmu nasil bakabilirim .. vagcom ile kamera kodlamasi yaptim ekrana siyah kamera ekranı gelmedi

Bu şekilde yaptım.. babamin fabiada yaptım kamera ekrani geldi siyah olarak 10 saniye sonra hata verdi.. ben kodlamayi yapar yapmaz park pilot devre dışıdır diye uyarı veriyor

IMG_9647.JPG

Ayrıca geri vitese takinca sadece ön arka park sensörü ekrani geliyor

6.5 ekran olayını şuanda rafa kaldırdım.. apo usta ile görüştüm montaj basit hallederiz ama calistirdigimizda Bluetooth çalışmazsa elimden birşey gelmez dedi.. o yüzden oem mib2 5.0" cihazimla yola devam. İlerde keyfe keder belki discovery proya geçerim 

En sonunda google map'i aktarabildim mirrorlink ile......
c4de187276263e7fb27bf79560614127.jpg

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

arkadaşlar çinden gelen carplay li cihaza harici usb takacağım kafaya koydum. açıklamalı fotolu bir başlık yapacağım nasip olursa birkaç haftaya. şimdi sizlere bir sorum var. usb yi orijinal yerine yani vitesin önündeki küçük göze monte etmek var ancak burada kullanımı pek pratik gelmiyor bana çünkü her seferinde araca binince o gözü aç, inerken kapa kabloyu ara geri tık falan. acaba çakmaklığı söküp çakmaklık yerine mi monte etsem diyorum? böylece telefonu daha az zahmetle takıp çıkarabiliriz. zaten çakmaklığı kim kullanıyor ki? ancak aracın orijinalliğine zarar vermiş olur muyuz bu şekilde? Siz olsanız nereye takardınız? görüşlerinizi almak istedim bu konuda. Lütfen fikir verirseniz çok sevinirim. Her iki yer için de uzatma kabloları ayarladım ve bir süre denedim sıkıntısız çalışıyorlar. Bir de çakmaklığı çıkarabilir miyim emin değilim. Eğer çakmaklık daha iyi olur derseniz şöyle bir kablo takacağım https://tr.aliexpress.com/item/2-Ports-Dual-USB-2-0-3-0-AUX-Flush-Mount-Car-Mount-Extension-Cable-For/32831094299.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.310.Bsu5ll

@fcsrn @yusuf

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar çinden gelen carplay li cihaza harici usb takacağım kafaya koydum. açıklamalı fotolu bir başlık yapacağım nasip olursa birkaç haftaya. şimdi sizlere bir sorum var. usb yi orijinal yerine yani vitesin önündeki küçük göze monte etmek var ancak burada kullanımı pek pratik gelmiyor bana çünkü her seferinde araca binince o gözü aç, inerken kapa kabloyu ara geri tık falan. acaba çakmaklığı söküp çakmaklık yerine mi monte etsem diyorum? böylece telefonu daha az zahmetle takıp çıkarabiliriz. zaten çakmaklığı kim kullanıyor ki? ancak aracın orijinalliğine zarar vermiş olur muyuz bu şekilde? Siz olsanız nereye takardınız? görüşlerinizi almak istedim bu konuda. Lütfen fikir verirseniz çok sevinirim. Her iki yer için de uzatma kabloları ayarladım ve bir süre denedim sıkıntısız çalışıyorlar. Bir de çakmaklığı çıkarabilir miyim emin değilim. Eğer çakmaklık daha iyi olur derseniz şöyle bir kablo takacağım [mention=22]fcsrn[/mention] [mention=2]yusuf[/mention]
Orjinal yerine yuva yapanlar var hocam. Orjinal yer derim ben.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bu cihazla ilgili bir gelişme varmı.Değiştirmeden ufak aparatlarla telefondaki görüntüyü ekrana yansıtmanın bir yolu yokmu hiç

Bu cihazla ilgili bir gelişme varmı.Değiştirmeden ufak aparatlarla telefondaki görüntüyü ekrana yansıtmanın bir yolu yokmu hiç
İstanbulda Yazılım atan birine yaptırdım ben, video oynatma ve telefon ekranını yansıtma özellikleri açık şuan. Hatta telefonum j7 2016 basit bir model. Navigasyon İnternet facebook instagram hatta Oyun açıp oyun bile oynayabiliyorsunuz araç media ekranından.

Ancak şöyle bir durum var sürüş esnasında bunlarla uğraşmak biraz zor oluyor.bir de Media ekranımızın çözünürlüğü zayıf çok mükemmel görüntü olmuyor. 

6.5 " composition media için interface uygulaması yapan kimler var? Çözünürlükte sıkıntı, görüntü oryentasyonunda kayma v.s. oluyor mu? Nereden bulabiliriz?

Geri
Üst Alt