Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

@silvershadow Sizce bu indirimlere kanıp bir araç alınmalı mı? nakit olarak değil golf 7 satılarak yoksa ne gerek var yenisine gelen zam sizin aracınıza da gelir hiç gerek yok golf 8 çıkmadan önce zaten 7,5 çok daha uygun koşullarda alınır bekleyin mi dersiniz, şuan almak istiyorum lakin hem borçlanma sınırını zorlayacağım hemde bir iki değerli eşya(Saat vs) satmam gerekecek, çok kararsızım aslında şuan opsiyonlar ile 210.000 i bulan bir araç var sizin bahsettiğiniz ve 147.000 fiyatı var diyorsunuz insanın aklını çeliyor ne yalan söyleyeyim.

@Serkanasn 

Değerli Hocam 

Orman yeşili de satıldı.. 

Bu kez de forumdan değil.. 

Size tek önerim şu olur.

Vw için umduğunuzu degil uygun fiyatla ve hazırsa bulduğunuzu alıp geçin Hocam

Siz tereddüt ederken birileri aldı geçti.

@silvershadow Sanırım almaya heves edip almaya gönüllü olmayanlardanım, elimde nakit olsa inanın dakika düşünmem lakin golf 7 zaten var 7,5 olsa ne olur diye frenliyorum kendimi, yenisi artınca ikinciel de artar fark değişmez diye düşünüyorum, yoksa yazdığınız araçlar kaçırılmayacak araçlar, mesela az önce satış sitesinde bir tdi dsg gördüm 2016 model 2500 km de 150.000 TL fiyatı var hatasız boyasız, bu araç varken bayiiden alınır mı?

elinizde paraniz hazirsa alabilirsiniz ama bu donemde kredi ile araba almayi bence erteleyin.Faiz oranlari cok fazla,bosuna zarar etmis olursunuz.Elinizdeki parayi euroya(golf fiyatlari euro oldugundan) cevirip bekleyin eger acil arac gerekli degilse,birkac ay icinde emin olun cok daha rahat alirsiniz,hem yilsonu firsati hemde 8 nci versiyon indirimi ile istediginizi alirsiniz

Bu fiyatlar ne yav. Aralik 17 sonunda 1.0 confor dsg golfu, surus konfor ve isik paketi indirim+pazarlik ile 102bine almistim. 1 hafta once oylesine bakayim dedim fiyat nedir diye..şok..

@baris 

Değerli Hocam 

Nasil bayram kampanyası yoksa Yıl sonu indirimi diye bir sey de yok. Büyüklere masallardır onlar.

Ekım.ve kasım ayında öyle sağlam zamlar geliyor ki aralıkta alınan araçlar aralikta alınanlardan daha indirimli oluyor.

Yıl sonu indirimi tamamen bir illuzyon.

Tek istisna ÖTV limitleri yükselirse ortaya çıkan fiyatlardır.

Saygı ve sevgilerimle 

Doğuş oto bu yıl nereyse tüm higline araçları cam tavanlı getirdi bu ileride ikinciel alacak olanlar için iyi birşey önceden cam tavanlı ikinciel çok az bulunuyordu ve elinde cam tavanlı aracı olanlar çok yüksek bedeller istiyordu araçları için, ve cam tavanlı araç bulmakta çok zor oluyordu.

1.4 TSI DSG Highline 

Panoramik Cam tavan

Geri görüş kamerası

175.000

Geri
Üst Alt