Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Fiyatları görünce insanın 2014-2015 50.000 km civarında boyasız hatasız Mercedes E 180 elite alası geliyor, 160.000-170.000 TL mertebelerinde😄😄

Motor hacmi 1.6 olduğu için zaten 1.4 tsi ile aynı mtv oranına sahip, hatta 170.000 TL fiyata 1.4 TSİ Higline dsg alacağıma 2015-2016 BMW 4.18 Grancoupe alırım gibime geliyor.

@silvershadow Bu fiyata alıcı bulacağını sanmam, plakası takılmış fakat kullanılmamış yeni higline tdi dsg 165.000 TL fiyata satis sitelerinde mevcut, hemde cam tavanlı.

araçlarını ilanda tutanlar için , bayram sonrası ilk hafta +5000 güncelleme yapmaları farz oldu gibi

@silvershadow örneklemelerini teyid eder cinsten bende 1-2 yere fiyat soruşturdum

bayilerin elinde kalan eski girişli %50 lik ötv den fiyatlamalı araçların tümü ya satılmış , yada kaporalı! 

kaporayayı verenler salı çarşamba perşembe asya piyasaları kaynaklı dolar euroda son vurgunlarını yapıp pztesi yüksek kurlardan tl ye geçerek son bi vurgun daha yaparak vw lerini alacaklar.

sonuç olarak listedeki zamlar kur artışı  vs yavaş yavaş yansımaya başladı 20 gün öncesine göre 15-20 bin + fiyat veriyorlar bayiler !

2. el satışta araçları olanlara duyurulur!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende de 2017 çıkışlı Highline var ve görünüşe bakılırsa 1 sene içerisinde çok iyi prim yapacak ama sattığım zaman yerine alacağım arabanın fiyatı da Mars’ı bulacak herhalde. Elimizdeki araçların kıymetini bilmek gerekiyor.

Teşekkür ederim kardeşim arkadaşım 1ay önce golf 1.0 higline dsg cam tavanı 130a aldı anlaşılan baya kar etti elinde parası vardı fiyatlar artıyor dedi düşünmeden aldı 
Değerli Hocam 

Tam.da demek istediğimi özetlediniz.

Almadan önce düşünmemeli düşünüp almaya karar verip vakti gelince alıp geçmeli 

Vw kabuk değiştiriyor.

Bugünleri unutmayın.

Artık orta kesimden orta üst e uzanan müşteri profili üst segmente geçiş yaptı.  

Satiş pazarlama stratejisi büyük rakamlara büyük indirimler biçiminde olacak muhtemelen.

Elindekini satmayı düşünenler acelesi yoksa Eylül ilk veya ikinci haftayı beklesinler.

1.5 TSI ile 1.5 TSI EVO piyasaya giriş yaptığı tarihte ciddi 1.4 indirimleri görebiliriz. Ancak liste yeniden oluşturulacak. Tahminim 220-250 bin limitlerinde olacağını tahmin ediyorum.

@Srknzgn 

Siteye az önce ulaşamıyordu. 

Fakat değişiklik görülmüyor.

Siz gelecekteki zamlı tarifeyi denerken görmüş olabilirsiniz.

Ben ay sonu tahmin ediyordum.  Ama daha önce olabilir demek ki

Siteye şu anda girdiğimde bakabiliyorum. Yeni fiyatları zamlı olarak görüyorum. Eskiden bir miktar indirim oranı yazardı şimdi o da yok. En basitinden 139binlik midline manuel yeni fiyatı 152 bin olmuş durumda.1.0 tsi 177 binlik Comfortline DSG ise 177 den yaklaşık 184 binden başlar olmuş.Highline fiyatları 200 bin sınırını geçmiş. 

Söylediklerinize katılıyorum. Üst gelir grubuna hitap eder duruma geldi. Bu durum açıkçası üzücü. 

Siteye şu anda girdiğimde bakabiliyorum. Yeni fiyatları zamlı olarak görüyorum. Eskiden bir miktar indirim oranı yazardı şimdi o da yok. En basitinden 139binlik midline manuel yeni fiyatı 152 bin olmuş durumda.1.0 tsi 177 binlik Comfortline DSG ise 177 den yaklaşık 184 binden başlar olmuş.Highline fiyatları 200 bin sınırını geçmiş. 

Söylediklerinize katılıyorum. Üst gelir grubuna hitap eder duruma geldi. Bu durum açıkçası üzücü. 
Bende 139binden başlangıç gözüküyor 2 farklı tarayıcıdan denedim aynı fiyatlar 🤔

Edit : vw sitesinde fiyatlar son zamdaki gibi fakat doğuşoto sitesinde cidden yüksek gözüküyor 

Geri
Üst Alt