İyi niyet garantisi hakkında

Baba akü komple yok gibi oldu  8D  dijital klima varmı ? Trend tiguanda. ?
Hocam öyle bir yere dokundunuz ki şuanda ağlayarak yazıyorum mesajı. Yarın Ağlamalı Tiguan İncelemesi videolu konu açarım. 8D

Komik olan o işte. Araçta 3 Bölgeli Dijital Klimatronik Klima var. 8D

VW heralde Tiguan'ın donanım listesini hazırlarken çalışanlar kafa iyiymiş.

Highline alınmadığı sürece adam olmuyor araba. En saçma donanım ise Comfortline. Trendline'ın Cruise Control'lü olanını 15.000 daha pahalıya satıyorlar.

Ben 2016 Mayıs'ta Lansman Gününde almıştım. O zaman ÖTV %45'di. Highline olan 119.500 TL'ydi. Şuanda Highline neredeyse 200.000. Belki geçmiştir bile. O zaman neden zorlayıp Highline almadım diye kendime çok kızıyorum.

Artık önümdeki BMW G30'lara bakıyorum. :('

Eğer garanti bittikten sonra ilk bakım yetkilide yapılmışsa( sonrası dışarıda) torpille iyi niyete sokulan araçlar duydum. Dayınız amcanız varsa iyi niyet esnekleşiyor.

Fikirlerinizi bekliyorum bir sorum daha olacak dostlar bir araç servis dışına çıkıp tekrar servise bakıma gittiğinde iyi niyet garantisi devam etmiş oluyor mu?
Atılan ok

Ağızdan çıkan söz nasıl geri gelmezse

güven de iyi niyet gibi bir kez sarsıldı mı asla eskisi gibi olmaz.

Hocam öyle bir yere dokundunuz ki şuanda ağlayarak yazıyorum mesajı. Yarın Ağlamalı Tiguan İncelemesi videolu konu açarım. 8D
Komik olan o işte. Araçta 3 Bölgeli Dijital Klimatronik Klima var. 8D
VW heralde Tiguan'ın donanım listesini hazırlarken çalışanlar kafa iyiymiş.
Highline alınmadığı sürece adam olmuyor araba. En saçma donanım ise Comfortline. Trendline'ın Cruise Control'lü olanını 15.000 daha pahalıya satıyorlar.
Ben 2016 Mayıs'ta Lansman Gününde almıştım. O zaman ÖTV %45'di. Highline olan 119.500 TL'ydi. Şuanda Highline neredeyse 200.000. Belki geçmiştir bile. O zaman neden zorlayıp Highline almadım diye kendime çok kızıyorum.
Artık önümdeki BMW G30'lara bakıyorum. :('
Aynı durumu bende yaşıyorum bazen kafamı duvarlara vurasım geliyor 2013 de comfortline golf aldım o zaman highline ile yanılmıyorsam 8 bin lira gibi fark vardı tabi forumlarada üye değildim araçta yeni çıkmış yeter dedim ya ne gerek var benim araç gelene kadar 1.5 zam yedi 6,5 lira için highline almamış oldum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dsg kapsam dışı olmak üzere

Bosch denen markayı mutfakta tercih edip bundan daha kaliteli  Mann/mahle filtrelerle + 5-30w castrol yağ dahil 310 liraya sanayide  periyodik bakım yaptırmak ! hadi yetkili servisle yarı yarıya fark olsaydı kabul edilebilirdi. Ama artık 900 liralardan bahsediliyor 15 ve 30 k bakımları için . 3 kat fark var!!

Bence hatalı / defolu üretim (elektronik/mekanik) bir aracın ilk 2 yılında garanti devam ederken zaten ortaya çıkıveriyor .

Sonuç : yeni doğan çocuk 5 yıl kabakulak olmadıysa 15 yaşında hiç kabakulak olmaz fikrinden yola çıkarak yetkili servislere veda etmek çok büyük aptallık olmayacaktır.

Önceki gün baskı balatayı sanayideki ustasında değiştiren forum üyesini de takdir etmek lazım. 

10 yıl dayaklı çıraklık

10 yıl kalfalık

10 yıl ustalık

Aracı 30 yıllık ustaya mı emanet etmek?

Yada yetkili serviste pendik anadolu endüstri meslek lisesi  son sınıf stajiyere mi?

900 liraya iyi niyet bana biraz kötü niyet geliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bosch denen markayı mutfakta tercih edip bundan daha kaliteli  Mann/mahle filtrelerle + 5-30w castrol yağ dahil 310 liraya sanayide  periyodik bakım yaptırmak ! hadi yetkili servisle yarı yarıya fark olsaydı kabul edilebilirdi. Ama artık 900 liralardan bahsediliyor 15 ve 30 k bakımları için . 3 kat fark var!!

Bence hatalı / defolu üretim (elektronik/mekanik) bir aracın ilk 2 yılında garanti devam ederken zaten ortaya çıkıveriyor .

Sonuç : yeni doğan çocuk 5 yıl kabakulak olmadıysa 15 yaşında hiç kabakulak olmaz fikrinden yola çıkarak yetkili servislere veda etmek çok büyük aptallık olmayacaktır.

Önceki gün baskı balatayı sanayideki ustasında değiştiren forum üyesini de takdir etmek lazım. 

10 yıl dayaklı çıraklık

10 yıl kalfalık

10 yıl ustalık

Yada yetkili serviste pendik anadolu endüstri meslek lisesi  son sınıf stajiyere mi?

30 yıllık usta diyorsunuz da hocam. Neler neler duyuyoruz o 30 yıllık ustaların yaptığı araçlar hakkında.

10 yıl dayaklı çıraklık
10 yıl kalfalık
10 yıl ustalık

Manuelse servis çok gereksiz.Dsg için gidiyoruz biz de.

@DuzboruDownpipe

Dsg arızasının geçmişte bir vatandaşa internet senaryosu kapsamında 24 bine malolduğu hikayesi de bir kenara bırakılırsa ben doğuşun kendi oğluna bile aman oğlum sen iyi niyetli evlat ben iyi niyetli baba sözde 10 bin lira olan mekatroniği 800 liraya hadi babalık bende kalsın diye iyi niyet hikayesine bağlayacağını hiç zannetmiyorum. Gerçek mantıklı garanti dışı maliyeti öğremeden 800 liraya vw e minnettar olmakta peşinen kabullenmemeli

Dsg nin her 100 araçtan sadece 5 inde arıza verebileceğini bilen servisler geriye kalan 95 aracın sahibine kara büyü yapıp korku salıyor bence(iyi niyetli büyü tabi )

Başlığa atfen yazıyorum; bu Nisan ayından geçerli olmak üzere iyi niyet garantisi artık resmen tarih olmuştur. Detaylarını size en yakın Doğuş oto bayisinden  sorgulayabilirsiniz.

Başlığa atfen yazıyorum; bu Nisan ayından geçerli olmak üzere iyi niyet garantisi artık resmen tarih olmuştur. Detaylarını size en yakın Doğuş oto bayisinden  sorgulayabilirsiniz.
Son 20 yılda duyduğum en iyi vw haberi. Hersey dahil 300 liraya bakım keyfi yaşamak abdülvaki ustanın yerinde

Cepte kalan 600 liraya yakıt alıp iyi niyetle basılır yollarda

İyi niyetli olsalar bakım fiyatlarını bu kadar yüksek yapmazlar zaten.

Şu 1/3 fiyat farkı zaten olayın kendisi

Yoksa 900 lük servis bakımının seneye 1500  sanayideki bakımında 300 den 500 e fırlayacağı çok aşikar

8 S-ss-z   h-rfi.    k-ll-nm-dan 21  h-rfl-.   b- k-d-r   

Non siyaset Stop.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt