Güncel Bakım Masrafları

1.4 tsı 2017 model Manuel golf sahibiyim. 29 ağustosa kadar garantisi var, 60bin bakımı için kararsız kaldım, serviste mi yoksa dışarıda mı yapsam acaba. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. 
Benim arabanın da 60bin bakımı yaklaşıyor. Buji değişimi olmasa servis düşünmem. Buji değişimi vakti geldiği için serviste yaptırırım herhalde diye düşünmekteyim. 

Dsg araçlar da  şansızIman arz. için  7 sene  için iyi niyet garantisi var o yüzden servise götürüyoruz zaten araclarda kronik sıkıntılar var aracı p KONUMUNDA TERKEDİNİZ GİBİ. Sanayide ki servise bakıma götüren varsa bunları düşünmesi  gerekiyor..

@Burak71 Sanırım bu sebepten dolayı artık benzinli manuel getirmiyor doğuş, manuel araçlar servise uğramayınca yolacak kimse kalmıyor tabii ortada.

Dizelde de manuel araç bulamazsınız.

Nasıl bulursunuz 

1.6 TDI midline plus filo satışları için getirilen kota fazlası manuel araçlar hep bulunur ve zaten var bayilerde

Comf Highline manuel benzinli dizel tüm golflerde tarih oldu.

@Savatage 2 gün önce Bursa  doğuşa uğradım tdi manuel Highline hiç gelmemiş zaten onların bayiye mi yoksa genel olarak mi gelmediğini sormadım, sanırım otomotivdeki daralmayı servisten çıkarma mantığı var bu ara.

1.4 tsi dsg aracımın 60000 bakımı fren hidrolik değişimi dahil 1539 tuttu yer doğuş oto kartal

@forzaGilles indirimli hali bu hocam normali 1600 liraydı indirimle 1300 küsüre iniyordu üzerine fren hidroliği de değişsin diyince 190 küsür lira daha eklendi bu fiyata yapıldı bu arada araç 4 yaşını doldurmadığından indirim yüzde 15 uygulandı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, 2015 Golf 1.6 TDI DSG aracım var 38500'de. 4. bakımı için doğuş oto 1492tl istedi, zubizu indirimiyle (%25) 1167tl tutuyor. Sizce de fazla değil mi? Eğer İstanbul anadolu yakasında güvenilecek bir servis var ise paylaşmanızı rica ederim  :)

Merhaba Dostlar,

Dün yaptırılan işlemler ve fiyatları. 2016 Model 1.2 Manuel (40000) bakım

Golf Bakım Masrafları.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Cem dsg değil ama yine de servisten randevu aldım. 1 ağustosta mardinde servise gireceğim. 

@Cem dsg değil ama yine de servisten randevu aldım. 1 ağustosta mardinde servise gireceğim. 
vayyyy beeee....

can sıkıntısından , şu Mardin Beşer yetkili servisi  bir arayayım dedim !

Araç 1.6 TDİ  Manuel 2017 model ...

45 bin bakımı için fiyat almak istiyorum dedim 

Plakayı verdim !

45 bin bakımı  !!

630 TL !!!!   (650 dedi ... cam suyu istemiyorum diyince 630 olur dediler)

Ne mutlu Mardinli golfçüyüm diyene ! 

Araç bu arada 2017 model (0-2 yaş gurubu) 

4-5  yaşında  saçı sakalı ağarmış  2013-2014 model bir golfe  kesin 500 liraya yaparlar bu bakımı (zubuzu yaşlı indirim oranı daha fazla)

vayyyy beeee....
can sıkıntısından , şu Mardin Beşer yetkili servisi  bir arayayım dedim !
Araç 1.6 TDİ  Manuel 2017 model ...
45 bin bakımı için fiyat almak istiyorum dedim 
Plakayı verdim !
45 bin bakımı  !!
630 TL !!!!   (650 dedi ... cam suyu istemiyorum diyince 630 olur dediler)
Ne mutlu Mardinli golfçüyüm diyene ! 
Araç bu arada 2017 model (0-2 yaş gurubu) 
4-5  yaşında  saçı sakalı ağarmış  2013-2014 model bir golfe  kesin 500 liraya yaparlar bu bakımı (zubuzu yaşlı indirim oranı daha fazla)

Bayiye göre bakım fiyatının değiştiğini ilk kez duyuyorum.

Geri
Üst Alt