Güncel Bakım Masrafları

@OSCAR WILD

ben bu mahkeme işinin  olumlu sonuçlanacağını pek sanmam

işin sonunda 

hem vw ' nin kestigi app connect bağlantısı ,, hemde adaletin kestiği parmak acımaz deyip fazla tınlamamak lazım

@Savatage Hocam mesele hakkini aramak.Yoksa avukata,bilirkisiye harcadigim zamani ,parayi,enerjiyi yeni bir multimedya almak icin harcasaydim daha kisa surede ve daha ucuza cozulmustu isler.

@alper32 hocam ben de 27 Ekim'e randevu aldım 1.2 TSI 40 binde araç fakat yıldan dolayı 4. Yıl/60.000 km bakımına giricem sizinle benzer olarak. Hiç indirim yapılmamış faturadan gördüğüm kadarıyla , indirim talebiniz olmadı mı ? Fiyat bana epey yüksek geldi.Önceki 15. sayfada @CeeJay Geçen ay 60000 bakımını km dolmadan 55000 km civarında yaptırdım. 1073tl fatura çıktı, bilgilerinize arkadaşlar. diye belirtmişti 1.2 TSI aracı için

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alper32 hocam ben de 27 Ekim'e randevu aldım 1.2 TSI 40 binde araç fakat yıldan dolayı 4. Yıl/60.000 km bakımına giricem sizinle benzer olarak. Hiç indirim yapılmamış faturadan gördüğüm kadarıyla , indirim talebiniz olmadı mı ? Fiyat bana epey yüksek geldi.Önceki 15. sayfada @CeeJay Geçen ay 60000 bakımını km dolmadan 55000 km civarında yaptırdım. 1073tl fatura çıktı, bilgilerinize arkadaşlar. diye belirtmişti 1.2 TSI aracı için
Değil indirim taksit bile yapmadılar. Bujiler değişince fiyat böyle çıktı. Servise de son gidişim oldu.

Taze ciktim 15000 bakimindan . Vw uygulamasin randevu aldigim icin Kartal Dogus oto 1009 tl odeme yaptim. Hos indirim olmasada 1038 olacakti. Iscilikte %10 indirim yapildi. O da uygulama kullanimi artisin diye tahmin ediyorum. Ayrica on silecekler calisirken arka silecekte su sizdirmasi vardi o da garanti kapsaminda degisti. 

Bugün motor suyu almaya gittim vw bayisine  80 lira istediler,hiçbir kampanya indirim filan olmadığını kuruş indirimde yapamayacaklarını söyleyince almaktan vazgeçtim saf su alıp tamamladım artık.

Arkadaslar yillik bakimi yil dolduktan 1 hafta sonra yaptirsak ne olur?
Üç farklı yetkili servis 1 ay süre olduğunu söylüyor, km dolduktan sonra da 1000km kadar gecikme garanti konusunda sorun çıkarmıyor dediler. 

Ben bir hafta geç gittim, hic sorun olmadığını zamanında gelmiş gibi işlem yapılacağı söylendi. 

offf.. korku dünyası olmuş vw..1 hafta geç kalmak ???

işyerindeki deki 2017 modeltransportırı öyle 1000 falan değil 2.250 km geç götürdük ilk bakıma geçen hafta???

öyle kimse kolumuza girip nerdesiniz kardeşim ? ne zamandır sizi bekliyoruz cezaya girdiniz deyip tutanak tutmaya garanti belgesini yakmaya kalkmadı? 

ortaokulda sabah ilk derse 5 dk. geç kalınca kafamızı sınıf tahtasına davul tokmak niyetine vuran hocalar kadar insafsız değil vw?

niye değil

parayı cebine indirdikten sonraaa!!!! adamlar hayrına bakım yapmıyor ki .

vw birşey bozulunca çakala yatar. 

Benim bakıma 6 ay var geçen aydan itibaren maaşı alınca 100 ytl koyuyorum zarfa üstünüde artık son ay hiç dışarı çıkmam arkadaşlarlada arabaylada o ay hiç gezmem böyle toplarım artık parayı.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mcgyver bu yağ işi tamamen adam ka dırma bence vw anlaşıyor firmayla diğer yağları millet korkudan kullanamıyor garantisi olanı anlarım da olmayan da bunlara mecbur kalıyor forumda biri yazmıştı castrolle aracı yağ yakıyor mul mobil e geçmiş yağ yakmayı kesmiş

Geri
Üst Alt